Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sta reci

Najtanji smo na poziciji trenera

Jbt forsiras Dobrica u nedogled koji je do juce bio povredjen 

Ivanovic ti se raspada a ti nista ne menjas

Mali Topic bi bar nesto pokusao

Bentil bio dugo zaboravljen na klupi

Zadnja 3 min ne mozemo dati kos 

Uzas zivi 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da uzasna koncepcija ekipe dolazi na naplatu.

 

Bio sam u hali, Adams izgleda uzasno zaista, neka letargija, neki minusni rezim, potpuno sam izgubio veru da ce tu nesto da se promeni, Rajan Tompson je izgledao mnogo bolje overall, samo lopte nisu ulazile.

 

Ne moze da igra kosarku 2022. ekipa gde jedan jedini igrac moze da vrti pik i taj igrac je Ivanovic. Previse je ovo za njega. Pored Vildoze i Stefana, moze da odradi svoj deo ja verujem.

 

Holand veliko nista.

 

Lazic solidno sasvim. 
 

Bentil iznad ocekivanja, sve je korektno uradio, osim sto mi je utisak da je ovo plafon njegovog plafona.

 

Martin okej, Luka okej.

 

Raduljica nemam komentar sto je igrao uopste.

 

Mora ovo biti bolje sa Vildozom, Nedom i Pefijem, al ovo je moralo da se dobije.

2 minutes ago, srlepajce said:

Sta reci

Najtanji smo na poziciji trenera

Jbt forsiras Dobrica u nedogled koji je do juce bio povredjen 

Ivanovic ti se raspada a ti nista ne menjas

Mali Topic bi bar nesto pokusao

Bentil bio dugo zaboravljen na klupi

Zadnja 3 min ne mozemo dati kos 

Uzas zivi 

 

 

 

Nemojte ze zajebavati sa Topicem u ovakvoj tekmi molim vas

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I dalje smatram da Adamsu treba dati šansu i večeras nije bio toliko loš da zadnjih 10 minuta grije klupu liku koji nas masakrira u seriji. Ne pamtim da nam se naš igrač ovako usrao u život, čak i kad nije poklanjao loptu, uvaljivao je vruć krompir saigračima.

 

Ali ne bih se iznenadio da na ovaj način pokušavaju da ga se riješe, seljačka posla.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobric je tezak kosarkaski smarac kad ne moze trojku da ubode. Ipak pratili su ga u stopu Ivanovic, Holand i Adams. Unutra smo zapravo sasvim dobri.

 

Dzoni apsolutno grozan igrac, klasican da protiv MZT-a ima 15 poena, al za ovaj nivo je los i za bekapa. Jovic s jednom nogom je Medzik za njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo smo trebali da dobijemo, ali opet dolazi na naplatu uzasna igra plejmejkera. OK, Ivanovic je backup I ovo je igrao iznad njegovih limita, nije on kriv sto nije za visok nivo ili ovoliku minutazu, ali morao je mnogo bolje. Adams je ok bio, asistencije, ukradene ali u napadu bas nista. Holland ako nema pozicija za sut, bas slabo. Dobric jbg, ne krivim ga tek je izasao iz povrede. Jovanovic jos ima da jede kacamaka iliti da uci. Opet su nam visoki igraci bili najbolji na terenu..  Idemo dalje, ovekivao sam pobedu bas, ali njihovo iskustvo I nase neiskustvo je presudilo.  Ovo smo mogli da dobijemo ali jbg. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

I dalje smatram da Adamsu treba dati šansu i večeras nije bio toliko loš da zadnjih 10 minuta grije klupu liku koji nas masakrira u seriji. Ne pamtim da nam se naš igrač ovako usrao u život, čak i kad nije poklanjao loptu, uvaljivao je vruć krompir saigračima.

 

Ali ne bih se iznenadio da na ovaj način pokušavaju da ga se riješe, seljačka posla.

 

Mišljenja sam da ni Adams ne bi nešto bolje odigrao, ali bar da se proba, od ovog što je Džoni odigrao ne može gore.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Mišljenja sam da ni Adams ne bi nešto bolje odigrao, ali bar da se proba, od ovog što je Džoni odigrao ne može gore.

Licno mislim da je Adams morao u 4/4 da igra dok ne dobije petu licnu, bar da odmori malo Ivanovica. Ali eto, greska ili neiskustvo tenera. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sam B said:

Po ko zna koji put se pokazuje da je mnogo bolje imati jakog trenera i osrednju ekipu nego skup tim a osrednjeg trenera.

Ne lupaj majke ti, timovi su nam istog ranga. 
 

6 minutes ago, Sector said:

I dalje smatram da Adamsu treba dati šansu i večeras nije bio toliko loš da zadnjih 10 minuta grije klupu liku koji nas masakrira u seriji. Ne pamtim da nam se naš igrač ovako usrao u život, čak i kad nije poklanjao loptu, uvaljivao je vruć krompir saigračima.

 

Ali ne bih se iznenadio da na ovaj način pokušavaju da ga se riješe, seljačka posla.

gledao sam ga uzivo i stvarno govor tela ne obecava. Ja sam puno ocekivao od njega ali posle veceras nisam siguran.

Svaki put na prenosu mi deluje da je mali Kalaicakis mogao da mu je uzme

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

Nije postojao idealniji protivnik veceras od Panate u ovom stanju i sastavu, delovalo je i da smo ih teskom mukom prelomili, ali avaj. Poslednjih 5 minuta je bolela svaka sekunda.

 

Nama je izostanak polupenzionisanog Pefija veci hendikep od Nedovica i Dobrica zajedno. Sto puno govori o selekciji ekipe. Bas los tajming za povratak Dobrica, ruzno zvuci, ali dobili bismo ovo bez njega. Naravno, sve to ide na dusu treneru koji mu daje totalno neadekvatnu ulogu i to nakon izlaska iz povrede.

 

Sta je sa Mitrovicem bilo, jel neka povreda ili jos jedan Vladin biser? Mi jedino sa njim na parketu napadacki ne izgledamo kao grupa gradjana.

 

Ja stvarno ne mogu Jovanovica da shvatam ozbiljno posle Buducnosti i ovoga veceras. Bolno je ocigledno da je decko zalutao na evroligasku klupu, a verovatno i u trenersku profesiju. Nema tu govora o nedostatku iskustva, ovo je prosto rekreativno, sizofreno vodjenje utakmica bez ikakve uspostavljene hijerarhije u ekipi. Sto pre da se dovede kakav trener, a Dovla vrati na tribinu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...