Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

E sad se moze igrat basketbol

Luka, Jovke, Dzoni

Neda, Dobri

Holand, Laza, Lazarevic(mozda zvuci ludacki Laza-Lazarecic)

Bentil, Ilic, Petrusev

Hasan, Mitrovic, Kamper

 

Markovic, Kuzmic tu za trening, Adams sut karta, Topic pozajmica. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1) Vildoza, Markovic, (Topic)

1/2) Adams, Ivanovic

2) Nedovic, (Lazic)

3) Dobric, Holland

3/4) Lazarevic

4) Bentil, (Ilic)

4/5) Petrusev

5) Martin, Mitrovic, (Raduljica, Kuzmic)

 

Boldovanih 12 igraca. Bukvalno na svakoj poziciji po 3 igraca da konkurisu uz Lazica koji polako moze u penziju, Topica da se razvija na zajednickim treninzima i uskoci ako bude povreda i Ilica koji je jos uvek mlad ali s obzirom na iskustvo trebalo bi da dobija sansu makar u ABA ligi. 

 

Sve ovo moze da bude ok, samo mi nije jasan dolazak Raduljice a i ostanak Kuzmica... Dovoljno bi bilo da je samo Kuzmic ostao da bude u civilu i uskoci ako treba zbog eventualnih povreda.  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vildoza je moj tip pleja, ali nije bas ono sto se ovde pise. Skolovan plej i sve zna po malo, ima slifa i to je to. Sigurna verzija koja ce se brzo uklopiti. Vrv jedna godina ugovora. Kako ce deliti minute sam Bog zna jer Vildoza ce sparati EL 25+ svaku. 

 

Viska ima, ali ako hoce povremeno da igraju, plata kaplje. Tu je bar Markovic siguran..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sector said:

 

A gdje baš Lazić pored Nedovića, Dobrića, Hollanda...

 

Lebranko će, nadam se, odapinjati peškirom sa klupe.

Moze Dobric i Holland, Lazica sam naveo zato sto najvise coskari u timu, a Nedovica ne ocekujem pasivnog u korneru.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Vildoza je moj tip pleja, ali nije bas ono sto se ovde pise. Skolovan plej i sve zna po malo, ima slifa i to je to. Sigurna verzija koja ce se brzo uklopiti. Vrv jedna godina ugovora. Kako ce deliti minute sam Bog zna jer Vildoza ce sparati EL 25+ svaku. 

 

Viska ima, ali ako hoce povremeno da igraju, plata kaplje. Tu je bar Markovic siguran..

Dve godine ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Vildoza je imao 11p 3as i 1sk za 14 min igre u 1/4 protiv Srbije na SP 2019. E sad, ne mogu bas da se setim tih poena, probacu da nadjem negde tih 11 poena, bas me zanima. 

Kampazo je imao recimo na toj utakmici 18p i 12as za 29 min. 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Daleko je Vildoza od nekog izrazito kreativnog igraca. Kreacija za druge iz pika mu uopste nije jaca strana, ono sto nama najvise fali trenutno. Solidan je dodavac, ali iz drugih situacija, pre svega iz prodora. Uglavnom vise kombo igrac nego kec. Svakako ce biti pojacanje jer je proveren igrac na EL nivou, a nasa situacija na kecu nije dobra iako imamo 3 igraca na toj poziciji. Takodje ce nam doneti malo brzine i eksplozivnosti, nesto sto nam mnogo nedostaje jer smo trenutno frapantno spora i teska ekipa u napadu, narocito bez Dobrica i posebno Nedovica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...