Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

simonovic je igrao u megi sa 18-19 godina, valjda možemo da uračunamo nekakvu mogućnost da je napredovao sa elitnim trenerima u nba tokom ovih par sezona.

--

inače, ja ne bih čekao petruševa do avgusta; ako bude slobodan tada, nek' se javi sam, pa koliko bude uloge u ekipi i love.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Što? moraš se na neki način osigurati, u avgustu su prazne tezge.

 

upravo zato smatram da nema mesta čekanju. kao što će petrušev tražiti svoju nba priliku, tako i zvezda treba da nađe c-pf prvu opciju pre avgusta.

ako filip dođe & uklapa se, divno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi u avgustu u naveliko treba da imamo formiran i tim koji ćemo uigravati. Bilo bi neozbiljno da klub kao što je naš ima u timu igrača koji se nećka i ne zna gde će kao i njegov menadzer. Bato ako ti se ide u NBA idi i ne okreći se. Zamisli uigravaš tim gde će ti Petrušev biti važan šraf u ekipi i zadnjeg dana avgusta dobije angažman u NBA i ode. Pa ćeš u avgustu kad treba da ekipa bude spremna ti da tražiš drugog igrača i sve ispočetka. Da se njemu lepo ponudi ostanak i novi ugovor na kraju sezone pa neka izabere hoće li goluba u ruci ili mečku u dzaku.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako je Kampaco normalan, glavno pitanje za njega je koliko ce mu Real ponuditi vise nego Zvezda i tu ocekujem njegovu odluku. 
 

Ima dva kluba u kojima je sjajno igrao i bio omiljeni lik i od kojih jedan moze da ga plati dobro, a drugi odlicno. Kolika je razlika izmedju dobro i odlicno mislim da ce biti odlucujuci faktor.

 

Ici sad u neki PAO sa neizvesnim novim projektom, kod novog trenera za nesto malo vise para je glupost i ne ocekujem to od njega u 32,33.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Eto toliko o njegovom dogovorenom prelasku u Real. Moraju izvori da se dogovore gde ide. Još svi naši mediji se zaleteli i pišu kako ide u PAO jer mu daju ugovor na tri godine od 2.5m a mi nećemo sigurno imati da damo više od njih. Ko kaže da nećemo imati više?! 😅 Pa sad mu dajemo 1.8m za 6 meseci i 2.5m ako ostane sledeće. Verujem da će u očekivanim pregovorima da izadju pred njim sa višegodišnjim ugovorom od najmanje 2.5m koji će da raste iz godinu u godinu i naravno sa izlaznom klauzulom da može da ode kad god i gde god. 😅

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Eto toliko o njegovom dogovorenom prelasku u Real. Moraju izvori da se dogovore gde ide. Još svi naši mediji se zaleteli i pišu kako ide u PAO jer mu daju ugovor na tri godine od 2.5m a mi nećemo sigurno imati da damo više od njih. Ko kaže da nećemo imati više?! 😅 Pa sad mu dajemo 1.8m za 6 meseci i 2.5m ako ostane sledeće. Verujem da će u očekivanim pregovorima da izadju pred njim sa višegodišnjim ugovorom od najmanje 2.5m koji će da raste iz godinu u godinu i naravno sa izlaznom klauzulom da može da ode kad god i gde god. 😅

Dzaba,pita se i on nesto,mislim da njemu nije bas samo kinta u glavi,ali videcemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Eto toliko o njegovom dogovorenom prelasku u Real. Moraju izvori da se dogovore gde ide. Još svi naši mediji se zaleteli i pišu kako ide u PAO jer mu daju ugovor na tri godine od 2.5m a mi nećemo sigurno imati da damo više od njih. Ko kaže da nećemo imati više?! 😅 Pa sad mu dajemo 1.8m za 6 meseci i 2.5m ako ostane sledeće. Verujem da će u očekivanim pregovorima da izadju pred njim sa višegodišnjim ugovorom od najmanje 2.5m koji će da raste iz godinu u godinu i naravno sa izlaznom klauzulom da može da ode kad god i gde god. 😅

Ocekujem da se Madrid oglasi saopstenjem i demantuje izvore bliske Atinjanima. 

  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nini3112 said:

Dzaba,pita se i on nesto,mislim da njemu nije bas samo kinta u glavi,ali videcemo

Naravno. Od početka govorim da će to biti glavni razlog da li ostaje ili ne. Ne znam. Nešto verujem da ukoliko se izadje pred njim sa ozbiljnom vizijom za sledeću sezonu, verujem da će ostati. Nekako imam osećaj da bi otišao sa nedovršenim poslom. Igrao samo devet utakmica u EL. Verujem da se stvarno lepo oseća u BGu i da mu se svidja celokupna atmosfera koju mi pravimo na utakmicama. Znači imaće keš, okej mu je u BGu, svidja mu se atmosfera u hali jos da se napravi plan za sledeću sezonu gde ćemo sa njim da postavimo visoke domete i ne vidim zašto bi išao negde gde bi opet sve ispočetka (Real će nam biti najveći konkurent jer kod njih kad bi otišao to mu je kao druga kuća).

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Sve se poklapa da Kampaco završi u Realu. Oni nemaju nekog dobrog pleja, a Kampaco je vjerovatno najbolji dostupni. I slučajno je već igrao tamo i bio prvak Evrope. Real neće propustiti to. Vjerujem da je i Kampacu izuzetno drago da zaigra ponovo tamo. 

 

Mi moramo da pronađemo neko drugo rešenje. Dovesti dobrog pleja nije uopšte jednostavno i nema puno kvalitetnih plejmejkera koji su dostupni. Teodosić može jedino kao rezervna opcija. Sve preko toga će biti loše, a nije da nijesmo skloni pravljenju loših stvari u selekciji ekipe. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jasno je i za Kampaca i za Petruseva da se mi tu necemo mnogo pitati na kraju sezone, bukvalno je istog momenta kad su potpisali bilo ocigledno. 

 

Kampaco je, sve i da smo pijani milioneri i puni kao brod, poprilicno nedostizan za nas, jer je covek zivotno vezan za Madrid. Dakle, igrace u Realu za vece pare nego kod nas, i imace identicnu ulogu s vecom mogucnosti da osvoji EL. Hvala mu i ovo sto je dosao, za mene pregotivan lik.

 

Petrusev je potpisao na godinu dana, proslo leto mu je Fila rekla - nadji klub, odigraj dobru sezonu i uzmamo te sledece leto. Decko nam je najkorisniji igrac u ABA regular delu, najbolji poenter, skakac itd, uz to je i imao neke bas dobre partije u EL. Dovoljno da ode tamo i potpise, proba, sta god. Meni je drago generalno da smo nekog igraca "izbacili", nismo jos od Gudurica lansirali. 

 

Nek oni budu pravi u plejofu ABA lige, nek nam donesu opet Kalemegdan u junu i ruka ruci, srecan put.  

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...