Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Cavani said:

"Prošle godine smo osvojili triplu krunu tako što smo ostali dužni igračima i trenerima oko pet plata. U skladu sa tim smo komponovali tim za ovu sezonu"

 

Meni je ovo apsolutno tragicno, cisto da se znaju polazne tacke na pocetku sezone. Sampionski tim se raspada zbog dugova, nista se ne prepusta slucaju. Odlaze Kalina i Radonja, dok se  komsiluku koji nista nije osvojio i koji bojkotuje drzavno takmicenje placa WC, zadrzava ceo tim i dovode top3 EL pojacanja, uz ostale pogodnosti i toleranciju za porez od sedam milki.

Kasnije kada se videlo da cemo biti pokretni cirkus i nama se namacinju sponzori, kada je brod za nesto ozbiljnije vec otplovio i kada smo vec na crnoj listi EL zbog neplacanja igraca. 

 

Mislim da je finansijsko stanje u klubu bilo jasno onog trenutka kad nam se nudio Lesor, a mi, sa onom centarskom linijom, nismo mogli da ga priustimo.

 

Ali NC se oprao time sto nismo imali pare. I to je 100% tacno.

Sad idemo na sledece: Zasto je Partizan imao, a mi ne? Da li to znaci da je Ostoja bolji/sposobniji predsednik od Covica? Po ovome ispada da jeste. Ja stvarno nemam nista protiv da jedno SNS govno zamenimo drugim ako ce obezbediti vise novca klubu i zadrzati neke Pantere, Ledeje, Lesore.

 

Komsije tripuju i dalje da su avangrada iako su klasican, da ne moze biti klasicniji SNS klub.

 

Ako smo trpeli Covica, mozemo onda i neku Maju Gojkovic, what's the fucking difference...ili da uzmemo lupam Igora Rakovevica za predsednika pa se igramo po beton ligama i budemo mi prava avangarda (ja sam licno uvek za tu opciju).

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Filbi said:

ako je ikako moguće da ode ova uprava tj Čović

 

Dok ne vidi Covic da vise ne moze da parira KKP-u na polju rezultata i finansija nece on nidje. A kad nas budu presisali sam ce otici, nece biti potrebe da ga iko tera.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Klasik Čović, da ga nema ne bi ga trebalo izmišljati.

 

Ipak, ja mu oko jedne stvari potpuno verujem, pred početak priprema definitivno nismo imali para da probamo da zadržimo okosnicu tima pa se opet kretalo od nule, sa solidnim budžetom istina ali ni blizu onoga što je komšiluk dobio na raspolaganje iako smo mi uzeli 3 trofeja a oni nijedan. E sad, zašto je ta nula morala da bude i bukvalno trenerska nula u liku VJ, pa tako je sam Čović birao. Na kraju krajeva, da nije napravio administrativno sranje u vezi Campazza mi bismo najverovatnije bili u top 8 sada uprkos tome što smo krenuli iz minusa.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Adams, Ivanović, Marković, Topić 

Nedović, Dobrić,Holand

Lazić, Lazarević

Bentil, Petrušev, White,Dalibor Ilić 

Martin, Mitrović, Kuzmić,Raduljica

 

@čoviću ne loži da nije bilo para nismo baš toliko retardirani jer ovo je roster od 17 igrača od kojih 10 sigurno nemaju kvalitet ni da priđu hali gde trenira Kk Crvena Zvezda!

To što si očajno selektirao ekipu i što furas izlizane domaće igrače si samo ti kriv,a da ne pričamo o mačkama u džaku što kupujes i rasipas pare kako bi ih isutirao posle.

Malo više odgovornosti moliću lepo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, propolis said:

Adams, Ivanović, Marković, Topić 

Nedović, Dobrić,Holand

Lazić, Lazarević

Bentil, Petrušev, White,Dalibor Ilić 

Martin, Mitrović, Kuzmić,Raduljica

Realno, ovde je Nedovic jedini top EL igrac, Martin sa dve ok sezone i Bentil igrac sporedne uloge u Armaniju.

 

Naravno da je Covic kriv za sav cirkus u i oko kluba, ali da pitas obicnog pratioca evropske kosarke radije bi doveo Nanelija nego Holanda, Papapetrua nego Bentila. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Otkad je IR anti SNS?

Nije SNS, ali moze i Vidic ako ce lakse docarati poentu da ili smo klasican SNS klub kao komsije, zivimo od volje predsednika i miromo se s tim (legit opcija 1) ili idemo nekim svojim putem (legit 2).

 

Sustina je da nema razloga da trpimo Covica ako nema (dovoljno) para od stranke/drzave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, leki bg said:

Nije SNS, ali moze i Vidic ako ce lakse docarati poentu da ili smo klasican SNS klub kao komsije, zivimo od volje predsednika i miromo se s tim (legit opcija 1) ili idemo nekim svojim putem (legit 2).

 

Sustina je da nema razloga da trpimo Covica ako nema (dovoljno) para od stranke/drzave.

Luca je smeker, i kad se zapali ide pun gas u hali, ali ako ce da ostaje, moze samo u paru sa Fakuom iskreno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koji bi to neizlizani nedomaci igraci pristali da im se duguje pet plata na kraju sezone. 2/3 tih igraca igra za 300k u proseku, na dodjem ti.

Moze se drugacije komponovati tim svakako, ali je za to potreban ozbiljniji novac i to na vreme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, leki bg said:

Nije SNS, ali moze i Vidic ako ce lakse docarati poentu da ili smo klasican SNS klub kao komsije, zivimo od volje predsednika i miromo se s tim (legit opcija 1) ili idemo nekim svojim putem (legit 2).

 

Sustina je da nema razloga da trpimo Covica ako nema (dovoljno) para od stranke/drzave.

Poenta je da nije Ostoja obezbedio lovu već Žoc, tako da dovođenje nekog Ostoje umesto Čovića ne bi per se značilo jednake uslove.

Stojak nije hteo da pravi dil sa vlašću.

 

Čovićeve intervju, da budem opet papagaj, ne treba tumačiti vezano za pitanja koja su trenutno aktuelna jer je to onda skup pošalica i više se sazna o drugima ( Arena 30M rsd godišnje, što je džabalesku ). Njegovi intervjui su uglavnom odgovor na pitanja od pre 5-6 meseci , godinu dana.

Sad recimo znamo što je otišao Radonjić, a ko je pao na Miškov spin o doktoru i avionima, šta reći.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Ne znam koji bi to neizlizani nedomaci igraci pristali da im se duguje pet plata na kraju sezone. 2/3 tih igraca igra za 300k u proseku, na dodjem ti.

Moze se drugacije komponovati tim svakako, ali je za to potreban ozbiljniji novac i to na vreme.

Ko je kriv što novca nema? Ili da bolje formulišem, ima novca nego se ne troši kako treba. Umesto 6-7 prosečnih ili slabih igrača bolje je kupiti 2-3 kvalitetna igrača, to izađe skoro isto. Nije se poslovalo ozbiljno već samo da se bude bolji od komšija a to dolazi sad na naplatu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

Da li to znaci da je Ostoja bolji/sposobniji predsednik od Covica? Po ovome ispada da jeste.

 

Ostoja ne tripuje da je bitan sportski radnik. Liže guzicu koju mu kažu da liže.

Sportski sektor mu drže Žoc i Zoki, kud ćeš bolje...nama drže Nebojša i onaj što ima friz ćurana...Bagzi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ko je kriv što novca nema? Ili da bolje formulišem, ima novca nego se ne troši kako treba. Umesto 6-7 prosečnih ili slabih igrača bolje je kupiti 2-3 kvalitetna igrača, to izađe skoro isto. Nije se poslovalo ozbiljno već samo da se bude bolji od komšija a to dolazi sad na naplatu. 

Pa ne dobija klub 5 ili 10 miliona u kesu ili na racunu pa da u junu Covic radi s njim sta mu je volja.

Nije ovo igrica, a nije ni uredjena drzava pa da to tako funkcionise.

Ljudi zanemaruju sistem kumstva, bratstva i "dodjem ti" nacina poslovanja po kome ovo drustvo deluje od samog vrha pa nadole.

 

Sto rece covek, samo domaci (i to ne svi) igraci ce pristati da guraju sezonu bez para, stranci tek po koji ali sigurno nece da se polomi oko uspeha tima.

 

Medju menadzerima se tacno zna koji klub ima obicaj da duguje i koliko, zna se i medju igracima jer je Evropa malo trziste i za jedne i za druge, vrte se ista imena i ne treba se cuditi sto do sada nismo bili u mogucnosti da dovedemo ta dva-tri vrhunska igraca, umesto ovih 6 prosecnih.

Jebiga, odnos u finansiranju drzave prema nama se menjao gotovo svake sezone, kontinuiteta nema i tu jeste prisutna Coviceva odgovornost ali ne u tolikoj meri da ovde ljudi pricaju kako ce njegovim odlaskom klub dobiti ne znam sta, kako cemo biti liseni kumovskih veza i nepotizma. To se moze videti i na primeru komsija, njihovog portparola, njegovog sina itd.

 

Uostalom, da nije ove anarhije i ludila u odnosu drzave prema nama mi nikada ne bi gledali Duska i Kampaca kod nas, narocito drugopomenutog.

Deluje da cemo u sledecu sezonu konacno uci sa obezbedjenim budzetom, da ce Dusko imati prililu da zadrzi koga zeli, odnosno da cemo dobiti tretman koji Partizan ima vec 3-4 godine.

Sto se nas tice, trebalo bi da sezonu otvorimo punom arenom, a brige o Covicu bolje da ostavimo po strani jer njega biologija sprecava da se u klubu zadrzi jos mnogo. Brzo ce sledeca uprava pa cemo moci da cenimo i uporedjujemo modele poslovanja i njihove rezultate.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covic nek ostane, ali u klub mora da se dovedu ljudi koji znaju da rade ovaj posao a da se otarasimo neznalica

A ne da nas blamiraju po evropi sa zabranama i situacijama faku/topic da se dovode neki igraci koji su kumovi i koji odavno nisu ozbiljni kosarkasi

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Covic nek ostane, ali u klub mora da se dovedu ljudi koji znaju da rade ovaj posao a da se otarasimo neznalica

A ne da nas blamiraju po evropi sa zabranama i situacijama faku/topic da se dovode neki igraci koji su kumovi i koji odavno nisu ozbiljni kosarkasi

 

 

Očito nema se desi dok je Nebojša tu. Čovek voli tupe podanike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Benito said:

Izgleda se Mirota stvarno sazalio na nas posle one trojke iz auta hehe

Sta,dolazi da igra kod nas za 300k da ispuni decacki san?😄

 

Sto se tice Covica,mislim da mlatite praznu slamu (a toga ste i svesni).Vecina ljudi ne podrzava ovo sto radi Covic,ali su takodje svesni da ako ode Covic mogao bi da dodje neki Orlic,Nikodijevic i sl.Ja jedva imam zeludac da svarim ove Coviceve bravure po medijima,ali mislim da bitisanje na mestu predsednika nekog od gore pomenutih ili slicnih ne bih podneo.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nenadd said:

Pa ne dobija klub 5 ili 10 miliona u kesu ili na racunu pa da u junu Covic radi s njim sta mu je volja.

Nije ovo igrica, a nije ni uredjena drzava pa da to tako funkcionise.

Ljudi zanemaruju sistem kumstva, bratstva i "dodjem ti" nacina poslovanja po kome ovo drustvo deluje od samog vrha pa nadole.

 

Sto rece covek, samo domaci (i to ne svi) igraci ce pristati da guraju sezonu bez para, stranci tek po koji ali sigurno nece da se polomi oko uspeha tima.

 

Medju menadzerima se tacno zna koji klub ima obicaj da duguje i koliko, zna se i medju igracima jer je Evropa malo trziste i za jedne i za druge, vrte se ista imena i ne treba se cuditi sto do sada nismo bili u mogucnosti da dovedemo ta dva-tri vrhunska igraca, umesto ovih 6 prosecnih.

Jebiga, odnos u finansiranju drzave prema nama se menjao gotovo svake sezone, kontinuiteta nema i tu jeste prisutna Coviceva odgovornost ali ne u tolikoj meri da ovde ljudi pricaju kako ce njegovim odlaskom klub dobiti ne znam sta, kako cemo biti liseni kumovskih veza i nepotizma. To se moze videti i na primeru komsija, njihovog portparola, njegovog sina itd.

 

Uostalom, da nije ove anarhije i ludila u odnosu drzave prema nama mi nikada ne bi gledali Duska i Kampaca kod nas, narocito drugopomenutog.

Deluje da cemo u sledecu sezonu konacno uci sa obezbedjenim budzetom, da ce Dusko imati prililu da zadrzi koga zeli, odnosno da cemo dobiti tretman koji Partizan ima vec 3-4 godine.

Sto se nas tice, trebalo bi da sezonu otvorimo punom arenom, a brige o Covicu bolje da ostavimo po strani jer njega biologija sprecava da se u klubu zadrzi jos mnogo. Brzo ce sledeca uprava pa cemo moci da cenimo i uporedjujemo modele poslovanja i njihove rezultate.

 

Lepo sam pitao ko je kriv za sve  ovo što si napisao ali ispada da su svi krivi sem čovića. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ipak, ja mu oko jedne stvari potpuno verujem, pred početak priprema definitivno nismo imali para da probamo da zadržimo okosnicu tima pa se opet kretalo od nule..

 

potpisao je nedovica na 3x godine od milionce i kusur plus odstetu panatinaikosu za vazeci ugovor i to sve dok nismo imali para (da ne pominjem potpisivanje i otpustanje whitea u par nedelja i ostale zajebancije)?

 

nismo imali para za facua ali ujedno facua, vildoze i ivanovica nije bilo na trzistu u tom trenutku.

 

mi ovaj kalibar dva pomenuta igraca i jednog trenera nismo imali u opticaju u predsezoni, tj niko ih nije imao u opticaju.

 

..takodje, radonjicu je nudio novi i veliki ugovor. bez obzira na ociglednu neiskrenost, moras imati para ako nudis veliki ugovor.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se Radulja rastrči po areni, biće šou
Arena je jako rizična upravo za Radulju. One cokule sa blokejima ne pružaju dovoljno frikcije na modernim podlogama...biće više medj povredjenim igračima nego na parketu. Čoki uzi se u pamet.
Čemu toliki rizik...?
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...