Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Tamburinjo said:

E'o da te obradujem ja nemam pamcenje kisne gliste tako da te podsecam da si na pocetku sezone pisao kako se Covic nista ne pita i kako nam pojacanja dovodi Vucic da bi uspostavio kkp na tron. 

 

Mene isto tad bilo sramota sta ponekad ovde procitam pa nikom nista. 

varljivo je secanje kisne gliste...

naravno da niko na ovom forumu nije pisao da nam Vucic dovodi pojacanja (dobro, mozda komsije, ali u drugom kontekstu),
a sto se mene tice, jesam pisao da je rasturanje naseg proslosezonskog sampionskog tima bilo u kontekstu davanja 'sportske sanse' ZOC projektu.

ono jesu novci stigli i na nasu adresu, ali svakako prekasno, vise u 'volim ja i vas' maniru, na cemu, jelte treba da smo zahvalni. opet, dovodjenje vildoze i kampaca je vise sticaj nekakvih okolnosti, rupe u pravilu, nego sto smo zaista bili u prilici da pariramo njhovim bivsim klubovima, a zbog cega su nam spanski klubovi i zakuvali cuvenu suspenziju i sudijski kriterijum.

ali, evo, da se vratim na kisnu glistu, posto tvrdis da, naprotiv, imas dobro pamcenje, da to pokazes sirokim forumaskim masama, mozes da nabrojis sve titule kkcz kroz istoriju, a u zagradi da stavis ko je bio prvi covek kluba u to doba. 

 

nista se u Srbiji ne prasta kao uspeh.

 

a Lazarevic je bas dobar momak. Obradovic, Radonjic, VJ, Ivanovic... svi su ga stavljali na pocetku svojih mandata ne na kraj klupe, nego na tribine, a momak cutao i vredno radio i na treningu i na utakmicama kada je dobijao sansu na kasicicu (najcesce kad se neko povredi ili odmara) i polako postajao bitni deo tima svakom treneru.

Vildoza. njegov impakt na igru kroz statistiku (-15 sa njm na terenu, -16 sa njim na klupi) je tezak kriminal. siguran sam da kada bi uporedili, ni Filip Covic ne bi imao gore brojke. sta se sa njim desilo, pitanje je od milion dolara, ja sumnjam da je zaboravio kosarku, dobro je da se ne sakriva i ne pruza alibi poteze, pa ako su druge stvari na mestu, jos uvek verujem da cemo od njega tek videti najbolje partije u nasem dresu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, djura.net said:

ono jesu novci stigli i na nasu adresu, ali svakako prekasno,

 

Nije bilo prekasno. Naš je problem bio što je napravljena brljotina zbog koje Kampaco i Polonara su bili sprečeni da igraju. Da toga nije bilo mi bismo večeras možda pisali o tome da li ćemo biti 6, 7 ili 8, a ne 14, 15 ili 16.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, TB Told said:

Šta ima veze ko ga je izblokirao na ziceru, a izblokirao ga je jer je Lazarević primio loptu na pola metra od koša licem okrenut, a uputio je metiljavi šut preko glave.  Umesto plus 7, u kontri smo primili trojku. 

 

Mogao je i da krene na kucanje iz onog položaja, opet bi ga Gilespi svukao sa obruča jer je bio odlično pozicioniran, dobro je tajmirao skok, plus je znatno viši i duži (227 cm wingspan). Ne može ta situacija da se poredi sa onim juče gde je bio potpuno neometan na ziceru, ili sa onim protiv PAO-a, pa i protiv Virtusa... Skinuo je njega i Tavares sa polaganja u Pioniru, 'ajde onda i to da računamo u promašen zicer, šta ima veze što je Tavares...

 

Ponavljam, utakmicu u Minhenu sigurno nismo izgubili zbog te blokade, Bajern nas je u poslednjih 5 minuta rastavio na obe strane terena, 21-5 su napravili u tom periodu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, djura.net said:

varljivo je secanje kisne gliste...

naravno da niko na ovom forumu nije pisao da nam Vucic dovodi pojacanja (dobro, mozda komsije, ali u drugom kontekstu),

 

a jbg ima i taj histori mamu mu jebem i ko ga izmisli... inace potonje postove nisu pisale komsije nego bast ti Djuro

 

Quote

sorry, Laki, ali da li ti stvarno verujes da je u pitanju losa procena i neznanje?
prihvati da nam je tim sklopljen tako da ne smetamo previse. nisu se ni VJ i Covic previse pitali oko ovog prelaznog roka.

s tim sto je Covic nateran da baca dimne bombe Lasom, Singltonom i Sahbazom kako bi 'javnost' pomislila da imamo slican budzet kao komsije. u isti kos stavi i pricu o Nedovicevoj plati. jednostavno, to je to, treba bukvalno preziveti ovu sezonu i praviti plan sta i kako dalje ako drzavna ulaganja budu i dalje ovako neravnomerna kod 'vecitih.'

 

Quote

vidim da vecina ovde na forumu histerise bez velike potrebe, sto se mene tice ja sam u tom modu bio juna i pocetkom jula kada je ocigledno bilo da je donesena odluka da neko drugi mora da osvaje titule. sad samo mozemo da 'uvecavamo slavlje' jednog drugog kluba.

 

Quote

ne zajebavam, pogledaj jos jednom kog smo doveli u tim, vrati se par meseci unatrag, vidi kad i kako odlaze igraci i trener, kad i kako stizu najave od insajdera koji su sad bukvalno u zemlju propali.

 

 

I sampion postova sezone 2002/23 

 

Quote

i ko sad siri teorije zavere 🙂 sta da vam radim ako verujete da glavni operativac sampionske reprezentacije Jugoslavije i neko ko je jos sa FMPom dolazio do titula, a u KKCZ je ubedljivo najuspesniji predsednik svih vremena sa brojem titula koje nemaju svi predsednici (i sekretari) kluba zajedno, pravi iz neznanja tim 2022. sa 5 centara? a nedovica placa najvecim ugovorom u istoriji kluba, sumom koja je za trecinu veca od one koje je ovaj igrac imao u prethodnim klubovima? i postavlja namerno trenera bez iskustva, sve i da ne zna kako se zavrsila Alimpije epizoda? uz upadljivo odsustvo iz medija (mozda ne voli da se slika 🙂 )? mislim, moguce je, zasto ne?

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Volter said:

Nije bilo prekasno. Naš je problem bio što je napravljena brljotina zbog koje Kampaco i Polonara su bili sprečeni da igraju. Da toga nije bilo mi bismo večeras možda pisali o tome da li ćemo biti 6, 7 ili 8, a ne 14, 15 ili 16.

jeste prekasno. prekasno da se nadogradi sampionski tim, da se sacuva trener, najbolji igraci (kalinic, holins, davidovac i volters) i da se dovedu pojacanja na pozicijama gde smo bili slabiji. novac je stigao da se nesto skrpi i napravi privid slicnih davanja vecitim rivalima. kljucna rec za uspehe (ne samo u kosarci) je kontinuitet i strpljenje, ono cega medju cigaskom popuplacijom nikada nije bilo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

a jbg ima i taj histori mamu mu jebem i ko ga izmisli... inace potonje postove nisu pisale komsije nego bast ti Djuro

 

I sampion postova sezone 2002/23 

srecom, pa ima histori, a ja sam presrecan kad neko kopa po mojim postovima, ima to neku tezinu :kece:

pa sad, druze moj, kao sto si u prvom citatu boldirao moju recenicu, isto tako boldiraj u ovim citatima gde se pominje Vucic.

 

I kad si u officu, a ni histori ti nije problem, daj vise taj spisak osvajaca titula, da osvezimo malo pamcenje kisne gliste.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djura.net said:

jeste prekasno. prekasno da se nadogradi sampionski tim, da se sacuva trener, najbolji igraci (kalinic, holins, davidovac i volters) i da se dovedu pojacanja na pozicijama gde smo bili slabiji. novac je stigao da se nesto skrpi i napravi privid slicnih davanja vecitim rivalima. kljucna rec za uspehe (ne samo u kosarci) je kontinuitet i strpljenje, ono cega medju cigaskom popuplacijom nikada nije bilo.

 

Ja sam mišljenja da smo mi imali love i na početku sezone, ali ljudi u klubu, tačnije Čović, nije imao pameti da je valjano potroši. Što se rezultata tiče nije bilo prekasno, nego na vreme. Niko nam drugi nije kriv zbog brljotine. Nije baš da nema strpljenja kod navijača, pitanje je šta čini uprava da se napravi kontinuitet, da se zadrže najbolji igrači...Odlično što je Partizan ovako moćan i igrački i finansijski, to će naterati ljude u upravi da dobro razmisle za sledeću sezonu. Videćeš onda kako je moguće zadržati najbolje igrače.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ahahahhaha 😄 😄 😄

 

Znaci ti pises 5 postova kako se zna da nam je zabranjeno da osvojimo bilo sta, da su Vildoza i Kampaco dosli paz sad sticajem nekih okolnosti (koje nikako nisu monetarne prirode valjda) da nije Covic kreten pa da dovede Raduljicu i pet centara nego mu je to sve neko naredio i onda me pitas pa nadji Vucica u mojim postovima 😄 😄

Pa ne naredio mu Si Djin Pin i pokojna titova udovica. Ajde begaj imam pametnija posla al volim tako da vas teoreticare a i ljubitelje lika i dela Covica (nemoj samo da me pitas a gde ga to velicas) podsetim sta ste pisali. 

 

Kad smo vec kod vas ljubitelja cika Nebojse di ga je otvarac teme sa Radonjic nas unistio postovima bas bi se uklopio sa Djurkanom najbolji predsednik ikada, moj predsednik, kad je tesko Covic.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, TB Told said:

 

 

 

 

  

Toliko si u pravu da Lazarević ove godine ima bolji poenterski prosek nego prošle godine. Eto toliko je bolje korišćen prošle godine.E sad što je taj prosek bolji u decimalama to je zato što on nije za ovaj sport.

Treća utakmica sa promašenim zicerom, Bajern je on direktno prelomio. 

 

Na koliko minuta?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Volter said:

 

Ja sam mišljenja da smo mi imali love i na početku sezone, ali ljudi u klubu, tačnije Čović, nije imao pameti da je valjano potroši.

 

"Samo" je trebalo da nadje trenera pre pocetka sezone da mu predstavi budzet i da mu da odresene ruke kao sto radi svaki ozbiljni klub. Nista vise. Zna se koji je posao predsednika a koji trenera. Zbog te greske se mi sada borimo za 12. mesto a ne za top 8.

 

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tamburinjo said:

Ahahahhaha 😄 😄 😄

 

Znaci ti pises 5 postova kako se zna da nam je zabranjeno da osvojimo bilo sta, da su Vildoza i Kampaco dosli paz sad sticajem nekih okolnosti (koje nikako nisu monetarne prirode valjda) da nije Covic kreten pa da dovede Raduljicu i pet centara nego mu je to sve neko naredio i onda me pitas pa nadji Vucica u mojim postovima 😄 😄

Pa ne naredio mu Si Djin Pin i pokojna titova udovica. Ajde begaj imam pametnija posla al volim tako da vas teoreticare a i ljubitelje lika i dela Covica (nemoj samo da me pitas a gde ga to velicas) podsetim sta ste pisali. 

sta da ti kazem, kad si u temi povrsno 🙂

probaj da razmislis i na osnovu toga da imas stav, a ne da imas stav da ne bi razmisljao.

 

kao sto rekoh, i cvrsto stojim iza toga, uspeh se u Srbiji ne prasta.
nisam 'ljubitelj lika i dela' niti me zanimaju takve doskocice i floskule, ali nemam pamcenje kisne gliste i dobro pamtim ko je sta uradio,
pa u tom smislu jos uvek ocekujem od tebe onaj spisak, dakle, potrudi se, izdrzi, mozda nesto naucis, mozda bude korisno.

 

i slobodno me podsecaj sta sam pisao, samo citaj pazljivo, mozda pokrenes neke misaone procese od kojih ti se ledi krv u zilama :kece:

 

e, da, da ne bude da nisam odgovorio na ovaj bold, ali svako ko je pratio desavanja kad su Argentinci dovodjeni u klub (a da nema pamcenje kisne gliste :lol_2: ) zna i za okolnosti sa porezima u Spaniji i EU, pravima na igraca kod povrataka iz NBA itd, te stoga sto su nam te okolnosti isle na ruku, mogli smo da dovedemo ova dva igraca, pri tome ne negiram da smo za njih morali da izdvojimo pozamasnu svotu koliku nismo imali ni u periodima najvece dominacije.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MisaF said:

 

"Samo" je trebalo da nadje trenera pre pocetka sezone da mu predstavi budzet i da mu da odresene ruke kao sto radi svaki ozbiljni klub. Nista vise. Zna se koji je posao predsednika a koji trenera. Zbog te greske se mi sada borimo za 12. mesto a ne za top 8.

 

 

Ne pada mi na pamet da opravdavam Covica ali znajuci kako kod nas funkcionisu drzava, sport i politika cisto sumnjam da je Covic znao koliki ce mu budzet biti.

Pa cela frka i komedija oko Meridiana, novog generalnog sponzora u sred sezone je najbolji pokazatelj koliko se sve desavalo neplanski i stihijski.

Ja verujem da je i samom Covicu letos bilo nezamislimo da cemo dovesti ne Kampaca nego i Vildozu.

Opet kazem, ne branim ga vec samo ukazujem na okolnosti u vezi naseg tima koje su ove sezone bitno drugacije nego lani.

Interesantno da takve trzavice nisu pogodile Partizan ni u najmanjoj meri.

Sad, da li je to do sposobnosti i karaktera dvojice predsednika, ili do volje države, druga je tema i dilema.

 

Za ovo oko trenera se slazem jer i sa minimalnim budzetom jednog evroligasa, dakle sa parama jedne Albe, Zalgirisa ili Asvela bi morao da dovedes ozbiljnije trenersko ime od Jovanovica.

Sve i da nema domacih resenja, dovedi stranca.

Niti bi prosao gore od Jovanovica, niti bi nas u slucaju neuspeha opeljesio vise od Obradovica. 

 

Ova poslednja recenica treba da se napise 100 puta sledeci put kada budemo bili u izboru novog trenera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pravo da vam kazem, zadovoljan jucerasnjom partijom. Bili smo konkurentni do kraja u gostima protiv znatno boljeg tima, iako oslabljeni, kamo srece da u nekim prethodnim mecevima nismo delovali kao gomila amatera i pizdi. Jedina ocekivanja koje imam od ovog tima je da u PO ABA protiv Partizana pokazu zelju i koncentraciju, ako budu bolji od nas jer su kvalitetniji, pomogle im sudije, itd, kapa dole. Samo ne zelim da gledam bezvoljne sline kojima poput biznisligasa svako pravi serije 25:3. Ova sezona je bila rolerkoster, posle pocetne depresije malo smo se ponadali, ali sezona je daleko od izgubljene i gotove. Coki neka jede govna kasikom za ovo trabunjanje oko TOP 8, ali da, kosarka se igra za trofeje, a meni ABA titula i dalje mnogo znaci. Cekao sam je godinama kao navijac, pa cak i taj devalvirani KLS.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

 

Ponavljam, utakmicu u Minhenu sigurno nismo izgubili zbog te blokade, Bajern nas je u poslednjih 5 minuta rastavio na obe strane terena, 21-5 su napravili u tom periodu.

 

Za svaku od tih utakmica postoji bar 1 onako pravi tragicar.

Za Minhen je Bentil koji 2x nije ni digao ruke Lucicu, ovaj ubacio 5pt, dobio Kari konfidens i posle ubacio jos jednu nemogucu za 8:0 (ima nesto i do Gliespijeve odbrane).

Za Kaunas je Petrusev gde primismo 2 trojke jednom pomazuci bez potrebe, 2.put kasno izasisvsi na Uljanovasa (ima nesto i do Hejsove odbrane).

Sinoc Lazarevic zicer (ima ido povreda naravno i jos par zicera i lako primljenih pnr poena).

Partizan Vildoza (ima nesto i do sudija i povreda).

I tako u nedogled...naravno nismo samo zbog po 1 igraca-tragicara Izgubili te dobijene tekme, ali se cak i tragicari menjaju. 😢

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Za svaku od tih utakmica postoji bar 1 onako pravi tragicar.

Za Minhen je Bentil koji 2x nije ni digao ruke Lucicu, ovaj ubacio 5pt, dobio Kari konfidens i posle ubacio jos jednu nemogucu za 8:0 (ima nesto i do Gliespijeve odbrane).

Za Kaunas je Petrusev gde primismo 2 trojke jednom pomazuci bez potrebe, 2.put kasno izasisvsi na Uljanovasa (ima nesto i do Hejsove odbrane).

Sinoc Lazarevic zicer (ima ido povreda naravno i jos par zicera i lako primljenih pnr poena).

Partizan Vildoza (ima nesto i do sudija i povreda).

I tako u nedogled...naravno nismo samo zbog po 1 igraca-tragicara Izgubili te dobijene tekme, ali se cak i tragicari menjaju. 😢

 

 

Drugi derbi u EL isto Petrusev, Ledej se nadavao poena preko njega bruka.
Nego, ko je bio tragicar protiv Cibone? Ozbiljno pitam, ne sprdam i ne trolujem, nisam gledao citavu tekmu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

A sto da predsednik ne bude Darko Milicic, time obezbedjujeno posteno sudjenje ai on ima  neke plantaze jabuka, nije njiva al kontam, moze u zalog za izbegavanje poreza 

Kad smo već kod plantaža tu je još jedna legenda našeg kluba,nisu baš jabuke al i borovnice mogu da prodju...valjda 🙂 

50 minutes ago, Pacino said:

Drugi derbi u EL isto Petrusev, Ledej se nadavao poena preko njega bruka.
Nego, ko je bio tragicar protiv Cibone? Ozbiljno pitam, ne sprdam i ne trolujem, nisam gledao citavu tekmu. 

Pa ne znam kad ekipa igra kaubojski i opali 40 trojki ko tačno za to može biti kriv...ali dobro shuteri su shutirali.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Trigger said:

Nešto razmišljam o ovome što pišete i nameće se pitanje šta mislite ustvari kako u se ovoj Srbiji i to ne sada nego XY godina unazad inače bori za prevlast u bilo kojoj sferi života? Hajde u ovom slučaju da se držimo sporta. Goldberg priča dosta toga, ali za jedno je u pravu. U Srbiji postoje samo 2 kluba, ostali su nebitni i samim tim kada nešto osvoji jedan, a ne drugi to je katastrofa. To je tako od otprilike raspada SFRJ i biće dok god se ne promeni svest ovog naroda, a to neće bar još 2 generacije da se desi.

E sad konkretno što se tiče košarke situacija je vrlo prosta naročito od početka ovog veka. Dominiraju 2 kluba i to je otišlo toliko daleko da je dominacija otišla i na region i to ne u smislu sportskih rezultata, nego bukvalno su svi drugi odustali. Tu je jedini problem što će zbog toga da se raspadne ABA liga, ali to je neka druga tema.

 

Nije samo za jedno - to sto si naveo predstavlja dobar deo onoga o cemu pisem, na ovaj ili onaj nacin.

 

Uzmimo samo to sto si napisao - drzava daje milione iskljucivo KKP i KKCZ, dok ostalima govori kako para nema i da je to realnost u ovoj zemlji (pricamo o bukvalno svim klubovima sistema KLS/superlige Srbije osim sistema KKCZ/KKFMP i KKP). To bi bilo kao da neki klub placa dvojicu kosarkasa po milion evra, a da treci dobija 100 hiljada, pa eto, setili su se kako na lak nacin da dodju do igraca tipa Bryanta iz Efesa i Poythresa iz Maccabija, a ostatak petorke im cine Kapusta, Bozic i Zganec. 

 

Pritom, da, tacno je da i u drugim ligama postoji slicna situacija, ali svi ti klubovi su privatni i tu nema drzavnog favorizovanja odredjenih klubova. Zato je Montepaschi Siena jedno vreme igrala EL, a ne Varese koji ima mnogo bogatiju istoriju.

 

14 hours ago, Trigger said:

Pošto se način na koji se ovde radi skoro neće promeniti, jedino "rešenje" je smenjivanje u osvajanju titula na maks 2 godine (neko je to pomenuo već na nekom topiku) inače ovako ode sve u tri lepe. E sad u fudbalu je to možda i izvodljivo jer je lokalna cirkus liga, u košarci će biti muka jer se igra regionalna liga koja će kad tad da pukne ukoliko su ostali svi ikebane.

 

Ne resenje je zapravo da sve ode "u tri lepe", isto kao sto ce u jednom trenutku desiti na nivou drzave sa ovakvim bahacenjem jedne antidemokratske organizacije.

 

Jednostavno, ne dobija se nista nekim smenjivanjem dva kluba koja su navikla vecinu svojih pristalica na ideju da je normalno vecno pobedjivati - ili ce se ti klubovi ponasati u skladu sa nacelima sporta ili ce svako normalan da gleda da pobegne iz zajednickog takmicenja sa takvim klubovima.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, djura.net said:

 

 

kao sto rekoh, i cvrsto stojim iza toga, uspeh se u Srbiji ne prasta.
nisam 'ljubitelj lika i dela' niti me zanimaju takve doskocice i floskule, ali nemam pamcenje kisne gliste i dobro pamtim ko je sta uradio,

 

Како ниси љубитељ лика и дела када ти је Човић увијек у позитивном контексту!? На покојном РСБ су били неки ликови који су добијали неке привилиегијице које су требали да плаћају из свог џепа па на конто тога бранили све будала што је продефиловало кроз управу ФК, не вјерујем да си од тих али мени није јасно када зрели људи не виде када неком истекне рок трајања, ево и јуче онајкоји је50годинаукошарци изјави ладно да се ми нисмо никада ни палили на топ8!? 

Како то успјех вежеш само за Човића? Ако гробари уђу у топ8 и узму аба и домаћицу, хоће ли и Остоја бити успјешан?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

Како ниси љубитељ лика и дела када ти је Човић увијек у позитивном контексту!? На покојном РСБ су били неки ликови који су добијали неке привилиегијице које су требали да плаћају из свог џепа па на конто тога бранили све будала што је продефиловало кроз управу ФК, не вјерујем да си од тих али мени није јасно када зрели људи не виде када неком истекне рок трајања, ево и јуче онајкоји је50годинаукошарци изјави ладно да се ми нисмо никада ни палили на топ8!? 

Како то успјех вежеш само за Човића? Ако гробари уђу у топ8 и узму аба и домаћицу, хоће ли и Остоја бити успјешан?

Znas kako, nekako sam 'bazdaren' da kad ubedljiva vecina ljudi pocne da deli jedno misljenje, meni se upali ne jedna, nego tri crvene lampice :classic_blush:. Zivot me nekako naucio da kod ovakvih pitanja misljenje vecine je najcesce teska glupost, a masa se lako povodi za revolucionarnim povicima bez previse udubljivanja I promisljanja.

 

Sasvim je u redu da se kritikuje, ali u svemu treba imati meru. Znam da je ovo navijacki forum, kao I da se vecina ne udubljuje u 'tematiku' I samo povrsno gleda I trudi se da pljucne u skladu sa misljenjem vecine. Nemam ja problem sa tim, uglavnom to iskulram, po nekada se I slozim, ali me po nekada bas pogodi kakva pausalna ocena Ili detinjasto razmisljanje I predlog. 

 

Ovo sto me pitas za Ostoju, hoce li biti uspesan sa top8 I domacim trofejima, pa verovatno hoce, iskreno ne pratim dovoljno pazljivo komsijsku 'pricu', ali ta dva trofeja nece preko noci porasti na 20+, samo u njegovom klubu, je bilo znatno uspesnijih predsednika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, djura.net said:

Znas kako, nekako sam 'bazdaren' da kad ubedljiva vecina ljudi pocne da deli jedno misljenje, meni se upali ne jedna, nego tri crvene lampice :classic_blush:. Zivot me nekako naucio da kod ovakvih pitanja misljenje vecine je najcesce teska glupost, a masa se lako povodi za revolucionarnim povicima bez previse udubljivanja I promisljanja.

 

Sasvim je u redu da se kritikuje, ali u svemu treba imati meru. Znam da je ovo navijacki forum, kao I da se vecina ne udubljuje u 'tematiku' I samo povrsno gleda I trudi se da pljucne u skladu sa misljenjem vecine. Nemam ja problem sa tim, uglavnom to iskulram, po nekada se I slozim, ali me po nekada bas pogodi kakva pausalna ocena Ili detinjasto razmisljanje I predlog. 

 

Ovo sto me pitas za Ostoju, hoce li biti uspesan sa top8 I domacim trofejima, pa verovatno hoce, iskreno ne pratim dovoljno pazljivo komsijsku 'pricu', ali ta dva trofeja nece preko noci porasti na 20+, samo u njegovom klubu, je bilo znatno uspesnijih predsednika.

 

Није битна комшијска прича већ ти указујем на погрешну и извини, помало дјетињасту логику.
Када председници буду давали своје паре за клуб е онда нека се трофеји приписују прво њима…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Константин said:

Када председници буду давали своје паре за клуб е онда нека се трофеји приписују прво њима…

Ma bez sekiracije, detinjast sam sasvim dovoljno cim ovoliko vremena izdvajam u ovim godinama da pratim nas klub...

A ovo za predsednike, pa svima daje drzava novac, ali nisu svi podjednako uspesni.

Prvi sam za to da drzava momentalno prestane da se mesa u profi sport, ali to trenutno nije opcija, tako da o tome ne vredi ni pricati.

Link to comment
Share on other sites

Stranci mora da budu glavni igraci, nikako bekap osoblje. I dok to ne postane pravilo, nece biti srece.

Vec vidim Bentila kao ce tu da se muva i iduce sezone, da deli minutazu sa nekim sumnjivim koga cemo dovesti i tako ukrug.

Moguce je da cemo iduce sezone imati jos gori tim. 

Ako je i postojala mogucnost da Petrusev ostane, posle svega je to malo verovatno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Stranci mora da budu glavni igraci, nikako bekap osoblje. I dok to ne postane pravilo, nece biti srece.

Vec vidim Bentila kao ce tu da se muva i iduce sezone, da deli minutazu sa nekim sumnjivim koga cemo dovesti i tako ukrug.

Moguce je da cemo iduce sezone imati jos gori tim. 

Ako je i postojala mogucnost da Petrusev ostane, posle svega je to malo verovatno.

 

ta logika vazi kada imas tri stranca. realnost je da nam je i xy sto imamo verovatno malo, jer domacih igraca koji mogu da cepaju euroleague, nema beskonacno. onda moras da imas i strance kao sto je bentil, cak i nekog lika koji ce da udje na 10mins, odigra par dobrih odbrana i zvizne par trica.

 

nece lazic igrati zauvek, isto vazi i za kuzmica npr (bez obzira na status)

 

dovoljno je da zapali petrusev, lazic izgubi malo jos na agilnosti a kuzmic npr zavrsi karijeru - pa ti treba jedno 7-8 stranaca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...