Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 minutes ago, Volter said:

Dobru šansu je propustio Makabi da stekne ozbiljnu prednost. Mnogo otvorenih šuteva za 3 su promašili. Panter je svojom serijom sačuvao Partizan.

Imam utisak da Makabi zuri kad igra. Ne saceka najbolji trenutak za egzekuciju. Malo su divlji po tom pitanju. Verovatno im je to deo karaktera i stila. Ali 16,7 % sut za tri poena na svom parketu je kriminalno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Imam utisak da Makabi zuri kad igra. Ne saceka najbolji trenutak za egzekuciju. Malo su divlji po tom pitanju. Verovatno im je to deo karaktera i stila. Ali 16,7 % sut za tri poena na svom parketu je kriminalno. 

 

Ono što sam gledao oni vole takvu igru. Realno ovo su bili uglavnom otvoreni šutevi i kad je trebalo šutirati, nema im se šta tu zameriti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Volter said:

 

Ono što sam gledao oni vole takvu igru. Realno ovo su bili uglavnom otvoreni šutevi i kad je trebalo šutirati, nema im se šta tu zameriti.

Ipak mislim da brzaju. Zalecu se sustinski bez potrebe. Dbva puta je sviran faul u odbrani jedan je bio granicni jedan jeste bio. Ali sledeci put ce se namestiti da sudija svira faul u napadu. Par puta su stali na loptu i lepo odradili napad. Jeste njima stil ali eto. 16.7 posto sut za tri. Nije potrebno moram da ga dam stil u glavi. Nijedan mec nije resen na poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Valjda će Boldvin do sutra pogoditi. :classic_biggrin: Dobro suđenje ima Partizan ali nije ga do kraja iskoristio. Ne može Egzum sam. Anđušić očajan. Panter ako poludi može Partizan ovo i preokrenuti ako Makabi nastavi ovako očajno šutirati za 3.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Efes je uzasan ove sezone. Cepaju na individualne ucinke ali kad naidju na timski raspolozenu ekipu dobijaju po usima

Je ali opet mogu uči u seriju pobeda. I tako su i lani krenuli očajno a na kraju osvojili ligu. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...