Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Na pocetku nedelje sam taman pomislio da me je sreca pogledala jer @djole ima Embiida i Maxeya koji imaju samo dva meca ove nedelje, medjutim opet cele nedelje kuburenje sa povredama, u svakom trenutku minimum 5 igraca je povredjeno tako da sam zadovoljan i sa ovih 5 kategorija ako uspem da ih zadrzim. Btw Djole ima vrh ekipu, ne kapiram kako je pola sezone bio u donjoj polovini tabele.

 

I da, s obzirom na nove informacije oko povrede Mich Roba, Jericho ce se ispostaviti kao ozbiljan ubod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

@Fat Zadd možda tako sada ne izgleda ali veruj mi da si se sinoć i preksinoć izvukao toliko da možeš i da dobiješ duel na kraju

 

Sve hocu da napisem poruku, ali u bukvalno sam sec bez slobodnog vremena... Wini-e siso, mogao si bar da me obavestis da imam par igraca manje u "rosteru" :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

Btw Djole ima vrh ekipu, ne kapiram kako je pola sezone bio u donjoj polovini tabele.

ozlede ozlede

 

konstantno je bio pun IR, a s vremena na vreme i po još jedan dva - najduže Hayward, Maxey i CP3, pa onda i Vassell s vremena na vreme po 7-10 dana, a i Embiid zakači nešto standardno 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...