Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

1 hour ago, djole said:

espn potpuno pobenavio, hteo sam da stavim vassella i williamsa na IR i kad kliknem manage IR on mi nudi da aktiviram Ingrama i Burksa koji nisu kod mene

 

nzm kod koga su, na fonu sam trenutno

 

Gledam sta pricas, ne igram toliko puno liga da bih zaboravio da su mi to igraci u ovoj ligi, kad ono... 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, od prvih 100 igrača, najveće negativno iznenađenje za mene je Ben, kakav je on triple single igrač postao. Ne skače, niti nešto posebno asistira, o pogledu ka košu da ne govorimo! Samo nešto u odbrani, ako da od stl/blk...

 

Baš me zanima kakav će njegov sledeći ugovor da bude!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prošle godine sam se dvoumio između Sekstona i Garlanda, uzeo Sekstona koji se povredio a ovaj drugi bio fantasy star. 

 

Ove godine to je Kapela i Allen dilema, opet sam se uhvatio za pogrešnog. Mora jedan fail godišnje. 

 

Kapela nije u contract godini inače, pogrešno sam video pre neki dan, izgleda da sam stvarno zaglavio s njim. 

Link to comment
Share on other sites

Nema šta, nadjačan sam u skokovima, čak i oreb će pasti, jedva čekam da u toku regularke nađem neke tornjeve! Garuba je toliko govno da nije mogao da nabije ni 20 minuta dok je Šengun bio odsutan. Ostaje mi samo da čekam da se Bruno vrati! Ako se vrati... Taman što sam nabavio nekog jakog centra sa bar 7-8 skokova u proseku, odmah se povredi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Prošle godine sam se dvoumio između Sekstona i Garlanda, uzeo Sekstona koji se povredio a ovaj drugi bio fantasy star. 

 

Ove godine to je Kapela i Allen dilema, opet sam se uhvatio za pogrešnog. Mora jedan fail godišnje. 

 

Kapela nije u contract godini inače, pogrešno sam video pre neki dan, izgleda da sam stvarno zaglavio s njim. 

 

povrede se ne mogu predvideti ali cisto igracki, obe dileme su ti bile neverovatne. mene si zesce obradovao prosle sezone kada si uzeo seju sextona ispred mene, pa ja garlanda. 

sada nema veze sa mojim pikom ali uvek bih birao allena pre capele, bukvalno ne postoji aspekt u kojem je clint bolji igrac.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

povrede se ne mogu predvideti ali cisto igracki, obe dileme su ti bile neverovatne. mene si zesce obradovao prosle sezone kada si uzeo seju sextona ispred mene, pa ja garlanda. 

sada nema veze sa mojim pikom ali uvek bih birao allena pre capele, bukvalno ne postoji aspekt u kojem je clint bolji igrac.

Nije tolika razlika između Kapele i Alena, makar kad se Kapela ne raspada, da bih ignorisao raspored u PO i veru u Mobley-a. Da malo šutira bolje, bio bi Kapela 10+10 što mi je taman. 

 

Sekstona sam birao u punt ast ekipi, isto nije ogromna razlika u odnosu na Garlanda kad tako koncipiraš roster (Sekstona sa statsima u sezoni pre prošle, koje se očekivalo da ponovi). 

 

U vakuumu su obojica bolji, ali kad ih staviš u kontekst nije nebo-zemlja razlika. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Player rater je toliko smešan da Beret koji ima 18-6 nije ni u TOP200

Hahahhaha pa nije smesan nego svaka kategorija se broji 1 ali weight nije isti.. npr on ima 0 stl, .8 blk i .378 iz igre.. dzabe tih 18. Ima ih pun qfer koji daju 18

 

On ti je sokole 220 i neki igrač po podešavanjima za nasu ligu

 

Ako nesto ne razumeš ne znaci da je njesra

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...