Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Na Mič Loba i Ziona mogu da zaboravim do kraja regularne sezone? Da li ih neko od PO timova želi?

 

Love otpao (mada igra kao kurac ionako) a evo sad i Lebron propušta b2b.

 

Mora da se krpim sa ovom bagrom sa free agencya nekako. Ovaj davljenik protiv koga igram ove nedelje kompletan naravno protiv mene. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Magia said:

Izvukoh nekako 6 kategorija sa 300 minuta manje, prezadovoljan sam 🙂 cestitke @djole, opet kazem jako dobra ekipa.  Sad protiv Konkvistadora koji su u ozbiljnom naletu.

hvala hvala

 

nakon prvih 7 kola bez pobede, sada 8 zaredom bez poraza (jedna nerešena)

Link to comment
Share on other sites

lebtejebo kakvu ekipu ima threep;

izuseravaju te fox, trajchetov murray bez trajcheta, banchero, monk..

mislim, bar sam pregrmeo najgore, kad obrnem stranu za utorak, stiz brook bez portisa, larry nance bez ziona, pj washington od 37mins, norm powell, uzas.

-----

0.80 ppm hahah pa dokle bre, imas li stida & srama

Link to comment
Share on other sites

Quote

Timberwolves general manager Tim Connelly relayed Tuesday that Towns (calf) remains sidelined indefinitely, Dane Moore of 'The Dane Moore NBA Podcast' reports.

Spin: Connelly suggested that the team doesn't want to put a specific timetable on Towns' return yet, but he also mentioned that the organization has the "full expectation" that the big man will make it back at some point during the 2022-23 campaign. Towns hasn't appeared in a contest since Nov. 28 while tending to a calf strain. His return doesn't appear imminent, and Connelly's words make it sound like Towns may only be available for a smaller portion of the remaining campaign. More information on Towns' return date should surface once he makes some tangible progress in his recovery.

 

Mogu da napisem knjigu Kako covek da sam sebi unisti fantasy sezonu, kakva sam 2 trejda napravio, jedan suspendovan iz kosarke, drugi umro.

Edited by Magia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@threepwood, samo mi reci da li se monk raduje dok trpa u ovakvom procentu, đubre jedno malo, da pošaljem ekipu delije square garden, da upozore kako taj više nikada neće kročiti u b like residents franšizu.  mogu komotno da ti čestitam sada, pošto ću u ponedeljak prepodne biti zauzet gorkim plakanjem nad rezultatom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze Monk nista licno. Razume sve, nema emocija, samo biznis. Inspirise ga igranje u MSG i to, ali Foxu si se izgleda nesto zamerio gadno.

 

Nemoj to cestitanje. Opasnu nedelju prze moji za sada, ali ima jos dosta da se igra. Jaci ti je raspored do kraja, Kampaco ce zaigrati u martu...

Edited by threepwood
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

eto ludi kure ne igra, pa imam tri matginalca vs sedam. izuini na cestitkama

 

Vidim sad. Bas bezveze, igrao je Kure kao nezdrav

 

Fox vraca uslugu sutra. Kazu personal reasons. Tacno su mu pretili ovi tvoji

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stari Wook said:

Slaviš li Aytonovu partiju? :classic_biggrin:

 

nije mi do toga, ludi kure izgleda opet u autu, kpjr no timetable, nemam vise plwjmejkera a nastavljamo sa tom tradicijom - jedan do tri top5 draft pikova odsustvuju duze. nemam ni IR mesta vise, tuga & neverica.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2023 at 1:08 PM, Itachi Uchiha said:

napokon se ekipa malo kompletirala, posle 5 dana 7 DD, 35 STL i 43 OREB i uredno ne vodim ni u jednoj od tih kategorija, a vodio bih protiv bilo koga drugog

 

danas je kljucno da ispostuju ovi mucenici, uzeh alberta nadja, mogli bi jokara i gordon da uzmu vikend slobodno

 

 

 

Lud i jako kvalitetan duel. Ne sećam se da sam ikad video ovoliko ujednačene kategorije pred nedeljne utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...