Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

28 minutes ago, Stiletto said:

Na osnovu čega je ovo faul odbrane, ja nemam pojma. 

Mislis LeDeja? I ja sam prvo pomislio cist faul u napadu, ali tek na onom snimku iza kosa videlo se malo kako ide kukom u desno. Sudije su to bolje videle uzivo nego mi na TVu. 

 

p.s. Cestitke na pobedi, Exum ih je samleo! 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kooineeperk said:

Mislis LeDeja? I ja sam prvo pomislio cist faul u napadu, ali tek na onom snimku iza kosa videlo se malo kako ide kukom u desno. Sudije su to bolje videle uzivo nego mi na TVu. 

 

p.s. Cestitke na pobedi, Exum ih je samleo! 

 

Obe noge Ledeja na zemlji, ruke u vazduhu, a ovaj mu se zabija kolenom u koleno. Dva metra ispred polukruga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Stiletto said:

 

Obe noge Ledeja na zemlji, ruke u vazduhu, a ovaj mu se zabija kolenom u koleno. Dva metra ispred polukruga. 

 

Noge na zemlji ali desna noga isturena a vala i lakat desni. Na poslednjem snimku koji su prikazali se najbolje videlo.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Stiletto said:

 

Obe noge Ledeja na zemlji, ruke u vazduhu, a ovaj mu se zabija kolenom u koleno. Dva metra ispred polukruga. 

Ruke nije drzao u vazduhu. Drzao ih je uz telo, i mislim da nije dozvoljeno da rascereci noge vec da stopala moraju biti u liniji ramena. Cak je i podigao lakat spremajuci se za bodycheck. I bukvalno samo na tom snimku iza kosa (iza Zakovih ledja) se vidi lateralna kretnja. 

 

Rekoh i meni je uzivo delovalo kao cist faul u napadu. Ali posle na snimku su se videli jasni elementi za faul odbrane. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...