Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

20 hours ago, мајор јосип said:

Možda uđem u istoriju kao jedini tim koji je poslednji na tabeli, a ima Jokića u ekipi. 

Kapiram da je i to neko solidno dostignuće. 

jebiga, nezgodno je kada imaš prvi pik u ligi od 20 ekipa, jer ti je sledeći pik tek 40. Ja sam mišljenja da je uvek bolje biti oko 10. mesta.

Edited by Green23
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne slažem se, jer su ove godine, recimo, prvih par pikova - Jokić, Janis, Dončić prilično odskakali od ostatka lige i generalno su pred draft vredeli 10% više od bilo kog igrača kojeg ti uzmeš sa 10. pozicije. Eto ja sam sa 41. zgrabio Batlera, posle i Fredija što su opet top igrači. Sad što su mi se povredili je druga priča. Pritom drugog i trećeg pika imam maltene zaredom. Ne verujem da se u ligama s formatom od 20 ekipa desilo da neko ko ima prvog pika ne bude kandidat za vrh. To može da bude u ligama od 8-10 igrača gde je velika koncentracija kvaliteta.

 

Meni je recimo cela ta druga polovina minus poslednjih par mesta najgore koja se može dobiti (tipa 11. -17.).  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, мајор јосип said:

Ne slažem se, jer su ove godine, recimo, prvih par pikova - Jokić, Janis, Dončić prilično odskakali od ostatka lige i generalno su pred draft vredeli 10% više od bilo kog igrača kojeg ti uzmeš sa 10. pozicije.

 

Ja mislim da je ovo slučaj već par godina 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Meni prosto facinantno kako ljudi pokusavaju da lesinare, ovo dodavanje Lija je teska sprdnja. 

 

Burazeru sto ne ponudi barem Bruka Lopeza jos.

 

Čime se pucaš ti prijatelju?

 

Da dam dva najbolja visoka igrača za jednog koji neće da igra više od polovine preostalog dela regularne sezone? 

Ti si u nekom gadnom tripu dečače.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Ma najbolje da das jos jednog FA igraca da pojacas😆 ponudu

 

Pa pazi taj Lee ce da donese više nego KAT za ovih 6 nedelja 😛

 

U svakom slučaju zamolio bih te da glasaš jer kako god da glasaš ja sam win-win🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj trejd stvarno nema potrebe da se vetuje, Propolis je dao jaku ponudu i rizik, Nurkic je lomljiv, ali meni su se svi zivi skrsili tako da idem teorijom verovatnoce da on nece, a opet je DD igrac. 50 na rateru. Sve ostale ponude su smesne za Nurka

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, delgado said:

Ovaj trejd stvarno nema potrebe da se vetuje, Propolis je dao jaku ponudu i rizik, Nurkic je lomljiv, ali meni su se svi zivi skrsili tako da idem teorijom verovatnoce da on nece, a opet je DD igrac. 50 na rateru. Sve ostale ponude su smesne za Nurka

 

Rizikujem i više nego što mi je potrebno,ali ajde da se nešto desi da bude zanimljivo.

 

Ukoliko se desi da Lamela ugase, Kawhi da igra do plej ofa po 25mpg i 6 nedelja da čekam KAT-a eto mene u u C ligi 🤦‍♂️

 

Taj scenario je veoma realan,ali ako ne ugase Lamela,Kawhi za mesec dana krene full power u vreme kad se  KAT vrati, svi ćete nahebati i ti ćeš Delgi nahebati 😂😂😂

 

Link to comment
Share on other sites

O cemu pricas ti kakav crni Lee bolje da mu nista nisi nudio. Iskreno delgi bolja je bila moja ponuda ali sam odlucujes

11 hours ago, Zvezdinho said:

Meni prosto facinantno kako ljudi pokusavaju da lesinare, ovo dodavanje Lija je teska sprdnja. 

 

Burazeru sto ne ponudi barem Bruka Lopeza jos.

Smejurija moj Zveki. Nudi Nurkica lik je hodajuca povreda

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...