Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Just now, Casaubon said:

Nisam srecan Italijom u 1/8. Ceka nas vrlo zajebana utakmica sa timom s kojim se kosarke nismo naigrali ni u jednom od pislednjih susreta. Ocekujem utakmicu na jednu-dve lopte, masu prljave igre, pritiska na sudije i bedomucno prangijanje italijana. 

 

Italija nema cime da prangija. 20. su tim po procentu suta ovde. Jedino ako im se sve zvezde poklope, ali bez Datomea koji izgleda kao bivsi igrac i sa Fontekijom koji igra bully ball (kojeg ce da bullyuju Kalina i Luca na smenu) potpuno je svejedno s kim igramo ovde.

 

Moramo zestoko da podbacimo protiv bilo koga od ove tri reprezentacije da nam pridju ispod 10.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:


Takodje, ali ili jesmo ili nismo. Ako ciljamo medalju moramo dobiti Italiju.

Vecina favorita za medalje, izuzev spanije, mozda, su prosli bolje sa ekipama u 1/8. To podrazumeva, ako nista , ono manju potrosnju pred 1/4 i borbu za medalje. S obzirom na nasu sve uzu rotaciju, ne bi nista skodilo i nama da imamo neku revijalnu utakmicu u 1/8

3 minutes ago, uini said:

 

možda iz mene govori medinih 20x piva ali ja očekujem da otrtimo italijane 😐

Iz tvojih usta u Bozije usi. Ipak, od svih ekipa s kojima smo u poslednje vreme igrali, oni su nam najmanje legli. Videcemo, nadam se najboljem, i da ti budes bluzi istini nego ja i moj pesimizam.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Casaubon said:

Nisam srecan Italijom u 1/8. Ceka nas vrlo zajebana utakmica sa timom s kojim se kosarke nismo naigrali ni u jednom od poslednjih  susreta. Ocekujem utakmicu na jednu-dve lopte, masu prljave igre, pritiska na sudije i besomucno prangijanje italijana. 

Ne računajući nesretne kvalifikacije za OI, oni su nam redovna mušterija.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dekifisher said:

Sramno kalkulisanje Hrvata! Oni kao da ne razumeju da su ovako uticali i na Ukrajinu i njihov raspored.

Trebali su Ukrajinci da sami sebi daju koš, posle Babinog promašaja... Sramota i cirkus. Trebalo bi raspala FIBA da ih kazni za ovo.

 

Ali meni je ovo kalkulisanje potpuno smesno. Biras lakseg cetvrtfinalnog protivnika, i to "lakseg", zamisli, Hrvatima/Ukrajincima pravi razliku da li igraju protiv Litvanaca/Spanaca ili Slovenaca u cetvrtfinalu, a Fince prolaze i jedni i drugi 100% 😄

 

Mislim, bas besmislene kalkulacije.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Cavani said:

+7 za Hrvate, Bogdanovic mase ka klupi i nabija loptu bez luka na prvi obruc, a Denda kaze 'Eto videli ste nameru da se promasi, ukrade vreme, mozda neko od njegovih saigraca uhvati loptu nakon odbitka'.. Jbt ko sve radi na Rts.

U eri interneta kada ima toliko mladih ljudi koji prate kosarku ( i to nije neki badminton pa da imas monopol ) oni drze to govedo tamo da smrdi i prima platu baljezgajuci i ispaljujuci par frazetina. Jos je bio predsednik nekog udruzenja novinara! RTS gori od EPS-a

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...