Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Bas bezveze, imali su ih na konopcima.

 

Da smo mi ovako izgubili bio bih mnogo ljut.

 

Mnogo glupih odluka, trenerskih, znaci zasto forsiras dalje ovu zonu kad su ubacili Jabuselea i posle dva lagana napada kojim su te resili i onda se stabilizovali.

 

Bosna je drzala prikljucak u tim trenucima sa dve trojke Nurkica. A potom i Robersona. Znaci nije da su imali neki balans na terenu, samo rezultatski trenutno, ali videlo se da padaju. Bas opasan fail.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jabusele je prelomio definitivno kad se Kole setio da ga vrati umesto Fala.

 

Imao je lepo otvaranje zone sa kapice i dao backdoor dodavanje, imao je onaj skok u napadu i poen, ostatak je razbio Furnije, ali zbog kretanja Jabuselea su dobili prostor da napadnu tu zonu, za razliku od toga kada su igrali sa dva centra pa su Bosanci bukvalno izasli najvise moguce, ova dvojica nepokretni, izlaze da postave blok na 10 metara od kosa, nema utrcavanja iza ledja, neki debilni sutevi iz coska neizgradjeni skroz i isticanje napada.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

furuna 5/14 za 14pts i ništa okolo;

yabusele 7/15 za 15pts i svašta okolo što se ne vidi u boxscoreu

Furnije je imao neke promašene šuteve kada je meč bio rešen maltene, plus u košarci je lakše kada bek promaši šut, nego visoki igrač (PF/C)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nurkic glup ko kurac, Gobert bukva epskih razmjera. Sutra Litvanci nabijaju ove 30 razlike, sprzeni su nakon ovog poraza. 

Isto mislim, Litvanci danas imaju laganu utakmicu, Bosna je sa svima bila egal i ocekujem sutra minimalno 15 za Litvaniju.

Jbg grupa im je bas ludilo, nisu imali srece

Link to comment
Share on other sites

Skariolo vrlo perfidno dize formu svoje ekipe. Postigao je sta je hteo - uglavnom ih vide kao grupu gradjana, pritiska nema, a oni namazani i poprilicno zajebani. Ne mogu da pogodim ko ce ovo da osvoji, ali mislim da Spanija uzima jednu od medalja. 

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

Oce li neko branit sut za 3 poena?

1 minute ago, Casaubon said:

Skariolo vrlo perfidno dize formu svoje ekipe. Postigao je sta je hteo - uglavnom ih vide kao grupu gradjana, pritiska nema, a oni namazani i poprilicno zajebani. Ne mogu da pogodim ko ce ovo da osvoji, ali mislim da Spanija uzima jednu od medalja. 

Naravno da nece. Okej namazani su ali nemaju kvalitet.

Ovo ozb reprezentacija rjesava bez problema

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Casaubon said:

Skariolo vrlo perfidno dize formu svoje ekipe. Postigao je sta je hteo - uglavnom ih vide kao grupu gradjana, pritiska nema, a oni namazani i poprilicno zajebani. Ne mogu da pogodim ko ce ovo da osvoji, ali mislim da Spanija uzima jednu od medalja. 

 

Nema sanse, pretanki su.

 

Malo ih sad kenja sut, ali i CG igra tragicnu odbranu.

 

Plus nisu sposobni da izrutiniraju ako se i desi da ih ukenja ovako sut i povedu 10+. Nema ko to da drzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...