Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

1 minute ago, Miki8 said:

Neije Jokic kriv sto su ovi statirali , sto ne znaju da ubace otvorene suteve ili da odigraju nesto bez njega kada ovaj odmara.  To je bio  poptpis naseg selektora.

Nije u Jokicu/Janisu/Donci poenta, nego u ovome sto si posle pomenuo kao i tome da mi je draze da vidim da pobedjuju ekipe koje ne zavise previse od jednog igraca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nije u Jokicu/Janisu/Donci poenta, nego u ovome sto si posle pomenuo kao i tome da mi je draze da vidim da pobedjuju ekipe koje ne zavise previse od jednog igraca.

Imali su  oni i  Pau Gasola , individualca koji je pravio razliku , oni su i tako znali da pobedjuju. Mogu uspesno  da se adaptiraju na svaki sistem. Definitivno su najveca kosarkaska nacija u poslednjih dvadesetak godina.

6 minutes ago, Miki28 said:

Willy MVP Eurobasketa 

Dizizs Krajst🙄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki8 said:

Imali su  oni i  Pau Gasola , individualca koji je pravio razliku , oni su i tako znali da pobedjuju. Mogu uspesno  da se adaptiraju na svaki sistem. Definitivno su najveca kosarkaska nacija u poslednjih dvadesetak godina.

Dizizs Krajst🙄

Naravno da su najača košarkaška nacija, imaju najmanje 20 klubova u kojima se ozbiljno radi košarka a ne kao mi, Slovenci, Grci ili Litvanci sa po 1-2 kluba koji improvizuju košarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cuj spanci za nekoliko klasa bolji od nas bez jokica.

pa ne moze bez jokica, kao sto ni ti spanci ne bi dobili ni litvaniju ni nemacku da im nije lorenca koji btw nije spanac. 

litvaniji je izasla trojka za pobedu protiv te mocne spanije. 

 

rudi gober u petorci prvenstva koju cine tri centra i dva pleja :ajme: licno je masakrirao francuze veceras. balvancina. 

Link to comment
Share on other sites

Spanci su najvise profitirali od raspada grcke i italijanske lige . To se vidi po tome kakav su prosek bili devedesetih godina. Dobro se radi kod njih , ostali su propali.

3 minutes ago, Beonegro said:

Lick my Willy je tako razmontirao svakog direktnog protivnika u eliminacijama da mi je zbog Jokarinog legacyja nekako skoro pa drago da se nisu sreli u tim okolnostima...

Ubio bi ga Jokic bez ikakvih problema. Hernangomez nije Jokicu ni do muda niti ce ikada biti.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Beonegro said:

Lick my Willy je tako razmontirao svakog direktnog protivnika u eliminacijama da mi je zbog Jokarinog legacyja nekako skoro pa drago da se nisu sreli u tim okolnostima...

 

da, bilo bi bolno gledati finale protiv spanije, jer ovo sto oni igraju je kosarka a ne bacanje jokicu u cosak za tri korne - penal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Beonegro said:

Lick my Willy je tako razmontirao svakog direktnog protivnika u eliminacijama da mi je zbog Jokarinog legacyja nekako skoro pa drago da se nisu sreli u tim okolnostima...

 

Odličan je bio Willy, ali da ne preterujemo, nije Jokić Valančiunas. Stavio bi mu 30 poena bez problema.

 

Zanimljivo je da je Willy imao negativnu +/- statistiku na tri najteža meča koja su Španci odigrali (TUR, LTU, GER) + danas 5/14 iz igre.

 

Tihi heroj je Garuba, koji je protiv Tur bio na +2, protiv Lit +14, protiv Ger +8, i protiv Fra +7. On je baš dodao tu čvrstinu koja je Špance učinila tako zajebanim. Francuzi su im još bili i relativno lak protivnik / matchup i malo tenzije je bilo jer je u pitanju finale, inače čista rutina + malo magije Bo Cruza koja se ne viđa svakog dana.

 

Zo je isto bio maestralan i kontam da nije bio u igri za MVP-a baš jer bi to bio žestok šamar / poniženje za samo EP (neki random solidan Amer koji je naturalizovan i igra prvo prvenstvo). Danas je bacio 11 asistencija uz 0 izgubljenih.

Edited by medobrundo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, medobrundo said:

 

 

Zo je isto bio maestralan i kontam da nije bio u igri za MVP-a baš jer bi to bio žestok šamar / poniženje za samo EP (neki random solidan Amer koji je naturalizovan i igra prvo prvenstvo). Danas je bacio 11 asistencija uz 0 izgubljenih.

Da mu je upao koji sut sa distance bila bi to bas brutalna partija.Bukvalno organizacija igre perfektna.Ono sto bi se reklo pravi floor general.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...