Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

3 minutes ago, Drug Crni said:

Po onome sto sam ja video na ovom prvenstvu,Italija je koplje iznad Poljaka.

 

Ajde 😄

 

Poljake bismo mi dobili 50 razlike u grupi da nam je trebalo. 

 

Ogromna doza sreće za Francuze protiv Turaka i Italijana, plus nagrada u vidu Poljske. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Po onome sto sam ja video na ovom prvenstvu,Italija je koplje iznad Poljaka.

Italija i Poljska ne mogu u istu recenicu. Poljska je verovatno najslabija reprezentacija u polufinalu EPa ikada, uzimajuci u obzir sve okolnosti. Ona Makedonija bi ih raznela 30 razlike.

 

Ovaj rezultat je sasvim realan i ocekivan, samo je neocekivano sto je ovo polufinale, a ne osmina finala ili grupa. 

Edited by Del Piero
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Povlačim sve što sam pisao u sredu i branio Poljake, poluamaterska ekipa, potpuno zalutala u polufinale. Kako li su Slovenci uspeli da izgube od ovih, majko mila. Verujem isključivo svojom nadobudnošću i verovanjem da će Poljaci samo da izađu na teren protokola radi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

Povlačim sve što sam pisao u sredu i branio Poljake, poluamaterska ekipa, potpuno zalutala u polufinale. Kako li su Slovenci uspeli da izgube od ovih, majko mila. Verujem isključivo svojom nadobudnošću i verovanjem da će Poljaci samo da izađu na teren protokola radi.

 

Sto povlacis? Bolja ekipa je to vece prosla. Poljaci odigrali savrsen mec, njihovi nosioci nosili.

Vcrs ti nosioci zaustavljeni, istroseni. Jbg

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Sto povlacis? Bolja ekipa je to vece prosla. Poljaci odigrali savrsen mec, njihovi nosioci nosili.

Vcrs ti nosioci zaustavljeni, istroseni. Jbg

 

Pa dobro, realno, odigrali su iznad maximuma protiv Slovenije, imaju skroman kvalitet, a što kažeš nosioci se istrošili a Francuska ozbiljnije pristupila utakmici, od početka igrala jaku odbranu pogtovo na Ponitki i to je to. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skyglider said:

 

Pa dobro, realno, odigrali su iznad maximuma protiv Slovenije, imaju skroman kvalitet, a što kažeš nosioci se istrošili a Francuska ozbiljnije pristupila utakmici, od početka igrala jaku odbranu pogtovo na Ponitki i to je to. 

 

 

Iskreno nisam nesto uopste gledao Tarpey-a ali decko odigrao danas odbrani za 10 nad Ponitki. 

Slaughter krenuo jako ali i njega Albicy vremenom ugusio.

Goner zatvorio reket i cao dovidjenja..

Just now, srlepajce said:

Jeste da smo i mi doziveli debakl ali Slovenija od koga je izgubila :ajme:

 

 

 

Doncic "povrijedjen", Cancar odigrao odlicno, Blazic isto. Miric iigrac ivse za Poljake.

Srbija? Jokic na klupi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...