Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Brizuela je skroz ok igracic. Svidja mi se i generalno i konceptualno u ovoj Spaniji.

 

Ali to ne menja grand scheme of things da zavisis od divljaka pleja koji cak nije ni ekstra kvalitet (Turska na primer ima Larkina koji je dve klase iznad u toj kategoriji, pa se i on raspada) i brace Ernangomez koji su ono, fringe NBA igraci.

 

To je sigurno najslabije sto su imali od kako je Gasol matori postao reprezentativac kao klinac.

 

I to ubedljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Larkin i protiv nas, i generalno na ovom turniru izgleda kao da mu je neko ukrao talenat. Nemam pojma kakvi su mi statsi, ali sumnjam da je dvocifren u proseku i da mu sut iz igre prelazi 35 posto, a pali bez pardona. Pritom deluje kao da su ga random ubacili u ekipu, a on vec neko vreme igra s njima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teško ovo Bosanci stižu, izvukoše se Litvanci, nakon 0-3. Sledeći protivnik im je Španija i to bi trebala biti zanimljiva utakmica.

 

Da vidimo još kog protivnika će dobiti Turska, nadam se Francuzima. Luka bi morao da pokida večeras, zna i on šta mu se sprema ako ne pobedi danas, Turci koji nisu nimalo naivna repka i onda sledimo mi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam i pričao nakon pobede Bosne nad Slovenijom, prerano su oni poleteli i po očekivanju će Litvanija da ih samelje. Jedna lasta ne čini proleće. Litvanci bi mogli preko trnja do zvezda. Tipujem da sve 4 ekipe iz grupe B idu u četvrfinale, a tamo im je po kvalitetu i mesto.

Link to comment
Share on other sites

Nemci navijaju za Francuze, jer ako oni pobede, Nemci će da izbiju na prvo mesto i imaju da izbegnu Srbiju i Grčku u QF.

 

Francuzi šta god uradili oni se ne pomeraju sa drugog-trećeg mesta što vodi na Grčku-Srbiju. Pa je tu upitnik i imperativ pobede.

 

Slovenci kao što sam rekao, imaju za šta da se bore, tj. za prvo mesto u grupi i autoput do SF.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica Litvanije i Spanije ce izgledati slicno. Razlika u klasi na strani Litvanije.

 

Zanimljivo je sto ce pobednik tog meca verovatno najbolje proci i u cetvrtfinalu jer ce igrati sa Finskom ili Hrvatskom (najverovatnije).

 

 

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Slovenija se previse oslanja na individualni kvalitet.

 

Protiv Nemaca su se sastavili, igrali ok odbranu i igrali angazovano, Luka resio u trecoj kad je trebalo i sve pet.

 

Sad otvaraju protiv Francuza kao kompletna banda.

Francuska ni u zlatnim danima nije imala zavidan basketball IQ. Vadili su iz zestoko Parker i debeli Diao u tom segmentu.

 

Ali ova sad ekipa mislim da moze da se meri sa Hrvatskom po gluposti bukvalno.

 

Luvavu, Fal, Gober, Poaje, Albisi, Okobo, bukvalno tiha jeza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...