Jump to content

Informacije o prenosima i linkovi


Recommended Posts

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Koji je treći RTS kanal? Za SK stvarno čudno.

 

RTS 3 HD...kod mene na SBB.

Iskreno nisam nikada proverio šta ide na njemu, ali poenta je bila da nisu prenosili ni na jednom od potencijalnih petnaestak kanala, od kojih pola nije ništa ni emitovala...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sector said:

Jel moguće da će se preklapati neke utakmice osmine finala a da Turska i Francuska igraju u podne?

 

Cini mise da sam negde video da je raspored utakmica 12:00, 14:45, 18:00 i 20:45 tako da ne bi trebalo da bude preklapanja.

Valjda je ovako i za subotu kada 1/8 finala igraju parovi iz A i B grupa, a i za nedelju kada 1/8 finala igraju parovi iz C i D grupa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto sutra od ranog jutra nisam kuci evo spisak prenosa subotnjih utakmica 1/8 finala

 

RTS1
11:53 Turska - Francuska
14:38 Slovenija - Belgija
20:57 Španija - Litvanija

 

RTS2
17:50 Nemačka - Crna Gora

Edited by Borca
  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prema aktuelnoj programskoj šemi RTS-a, Špance i Litvance ćemo na DRUGOM programu RTS-a gledati samo do 20.57, kada će se ova utakmica preseliti na PRVI program, a u isto vreme će se vaterpolo finale između Hrvatske i Mađarske vratiti sa TREĆEG na DRUGI program RTS-a!

Da zaključimo - vaterpolo finale gledamo od 20.20 do 20.42 na DRUGOM programu, pa od 20.43 do 20.57 na TREĆEM programu RTS-a, a onda od 20.57 do kraja opet na DRUGOM programu!

Košarkašku utakmicu Španija - Litvanija ćemo od 20.43 do 20.57 gledati na DRUGOM programu, a od 20.57 na prvom programu RTS-a!

Znate li zašto ove dve utakmice nisu jednostavno mogle da se prenose u kontinuitetu na dva različita kanala? Zato što na RTS 1 u 20 časova počinje nova epizoda serije ''Bilo jednom u Srbiji'', a koja se završava u 20.57... Očigledno, njen termin je bio ''zacementiran'' i nije ga bilo moguće promeniti.

https://sportske.net/vest/kosarka/kakva-gimnastika-rts-a-sa-vecerasnjim-tv-prenosima-ovo-se-ne-pamti-474744

Link to comment
Share on other sites

RTS1
11:53 Ukrajina - Poljska
14:44 Finska - Hrvatska
17:50 Srbija - Italija
21:25 Grčka - Češka

 

RTS2
20:44 Grčka - Češka

 

Ova zadnja utakmica je izgleda opet na oba kanala RTS-a (tj pocetak na jednom, a nastavak na drugom).

  • Like 1
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2022 at 10:35 AM, Borca said:

17:05 Španija - Finska RTS1
20:20 Nemačka - Grčka RTS2
20:56 Nemačka - Grčka RTS1

 

3 hours ago, Borca said:

17:05 Francuska - Italija RTS1
20:20 Slovenija - Poljska RTS2
20:55 Slovenija - Poljska RTS1

 

Ovo rade otkako naša reprezentacija ne igra u tom poslednjem terminu.

.ebala ih serija, pa .ebemu mater, nije EP svake nedelje. Stvarno dižu lestvicu imbecilnosti na visok nivo.

 

Možda je do mene, ali meni ova kretenska akrobatika nikako nije jasna.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...