Jump to content

US Open 2022


Elias

Recommended Posts

Quote

Nemam ja nikakve predrasude, nego je po tebi invalid svaka osoba koja ima neku povredu, bilo koji sportista koji ima neku povredu je invalid...

Da li je Fed invalid, da li je Zverev invalid itd.

Za nekog ko je u zdravstvu, ovi tvoji postovi su krajnje zabrinjavajuci...

 

zaobidji me sa fedom i ostalima, nije rec o njima ....

ne brini ti o meni i mojim postovima, posebno o zdravstvu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kyrgios says he can't wait for his stay in the Flushing Meadows bracket to be over -- perhaps as soon as Monday night, when he faces his "good mate," fellow Australian and doubles partner Thanasi Kokkinakis -- so he can head back home to the other side of the world.

Dobio je Kokinakisa, ali ne zvuči ohrabrujuće. Toliko se iskukao kako je australijskim teniserima teško, brate mili, onda si izabrao pogrešno zanimanje, sedi kod kuće i radi nešto gde ne moraš da putuješ.

 

Edit: tek sad vidim da su sestre Vilijams prijavljene i za dubl.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Dobio je Kokinakisa, ali ne zvuči ohrabrujuće. Toliko se iskukao kako je australijskim teniserima teško, brate mili, onda si izabrao pogrešno zanimanje, sedi kod kuće i radi nešto gde ne moraš da putuješ.

Stara priča. Između redova, ne igra mu se tenis, nije mu stalo, igra na čist talenat, jedva čeka kad će kući i sl.

U stvari, igra i nada se da dogura što dalje, kako i treba da bude. Ali u međuvremenu izgovor za poraz ga čeka. To se zove Win Win situacija 😉

Link to comment
Share on other sites

Miomir izgubio prvi set od necega sto se zove Learner Tien i sto zauzima 1042. poziciju na ATP listi. 

 

Doduse, mali igra odlican tenis i valja zapamtiti to ime, ali Miomir je tipicno stegnut i nervozan cim se stvari ne odvijaju kako je zamislio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...