Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Igra loša, rezultat dobar. Raduje stav, borbenost, volja i to što nismo odustali. Defanzivni prekid slaba tačka, mora se raditi na tome. Ulazak Perišića kasnio jedan prekid, dovoljno da primimo drugi gol. Videlo se da je ta leva strana ranjiva iz aviona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tuchel zasluzuje najmanje 3 utakmice suspenziju, ne vidim sta mu je Conte bio kriv, kao da je on sudio utakmicu, a ne Taylor. Da su ih pokrali stoji, nije mi jasno kako je VAR propustio oba faula, ono cupanje kose je minimum zuti karton.

Chelsea je izgledao mnogo bolje nego u prethodnoj utakmici. Silva je i dalje kralj u odbrani, i pored toga sto ima 38 godina. Kako je zaustavio Sona dva puta na pocetku utakmice, moze da bude skolski primer kako mozak moze da pobedi brzinu.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je pravi Liverpul uz kojeg sam odrastao… dominacija, milion suteva i onda gol iz kontre.

 

Inace, 6 ili 7 mec u nizu gde primamo prvi gol na mecu. Vise nije slucajnost, bukvalno nam sve zavisi od toga da li ce Ali da povadi nesto na 0:0 jer nam treba bar 5 sansi da damo gol.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Knipex said:

Više je odglumio lik iz Palasa. Trznuo telom i ovaj se odbio od njega. Smešan crveni.


Sudi Tierney, to ti je dovoljno da nijedna 50-50 odluka nece otici na nasu stranu.

Ali bez obzira na to, i ja bih mu dao crveni samo zbog toga sto je glup pa tacno i da ga nije pipnuo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...