Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

42 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ne znam na kog mislis ali ovaj sto prenosi Chelsea trenera izgovara Potere

Gledam kombinovani na areni 1.

Pomesao je jedno 10 puta Trosarda i Mac Alistera, nije mi jasno kako ne spremi makar izvodjace prekida. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Gledam ovaj Celzi i samo se pitam koje kvalitete imaju Galager, Maunt i RLC pa i Pulisic. Ovo je suvi prosjek za ozbiljnu ekipu.

Gazi ih Brajton, 3-0

Mounta sam vidio da igra smislen nogomet. Tipa na nivou nekog stranca veznjaka u Premu. Gallagher je klasični engleski balvan s proizvodne trake, Pulišić u klubu tipa Chelsea može bit među 30 igrača, a o RLC ne znam šta bi mislio. 

2 hours ago, Miki28 said:

Njukasl ozbiljno gura. U 2 nedelje bod na OT, 3 boda protiv Evertona i na strani kod Totenhema i sad vode protiv AV. 

Trenutno su na mjestu koje vodi u LS. Ozb organizovana ekipa, mnogo trcanja i odlicna tranzicija iz idbrane u napad

Rekli su odma da će ić sa organiziranim smislenim projektom. Znali plan i program za narednih xy godina, a ne sa bacanje para na sve živo pa ako šta upali.  

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Bugl Khan said:

Mounta sam vidio da igra smislen nogomet. Tipa na nivou nekog stranca veznjaka u Premu. Gallagher je klasični engleski balvan s proizvodne trake, Pulišić u klubu tipa Chelsea može bit među 30 igrača, a o RLC ne znam šta bi mislio. 

Rekli su odma da će ić sa organiziranim smislenim projektom. Znali plan i program za narednih xy godina, a ne sa bacanje para na sve živo pa ako šta upali.  

Ne znam, meni je Mount besmislen. Ima ponesto dobro ali to je za nivo oko 10tog mjesta PL. Ipak kontam, dijete Celzija i sve to. 

 

Njuka svaka cast, kontao sam da ce ludilo napraviti od transfera kao sto su radili Celzi/PSG/City u tim situacijama ali oni su sto ti kazes smisleno. Vrvt da probaju Evropu da izbore a onda mozda da naprave bum.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Liverpul protiv Foresta i Lidsa
OZBILJNA-PRETNJA-Dragi-gosti-cuvajte-kos
:lol_2:

@Bugl Khanako mislis na Gojka Vinjaka Andrijasevica,nije presao na Arenu. I dalje komentarise za Sportklub

Da na njega. Upoznao sam mu lik i djelo za vrijeme SP 2018. kad su on, Vlada Novaković i još 2 lika imali podcast o SP. Kakvih se on gluposti nalupao tada. Nevjerojatno. Mislim, pričao je i dobre stvari, zanimljive, al kad bi lupio to bi bilo za anale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda momaka protiv Bormuta. U teskom nokdaunu nakon 2-0 uspeli su da se regenerisu i dodju do velikog preokreta.

Sessegnon je trebao da bude zamenjen, ali onda odlican prodor po levoj strani i sjajna realizacija iz teske pozicije. Davies postize izjednacujuci glavom nakon kornera, a onda opet u samoj zavrsnici jos jedan korner kojih je bilo puno za Tott, i Bentakur se ponovo sjajno snalazi i donosi jos jedan vaz gol ekipi, nakon Sportinga i isto nakon korne. Velikih 3:2 za Spurse u utakmici u kojoj je delovalo da ce jos jednom razocarati. Pobeda vazna iz mnogo razloga, da se prekine niz poraza u PL, zadrzi na TOP4 kursu, injekcija samopouzdanja pred mec sezone u Marseju... 

 

 Fino sto je Celzi izgubio, kao i Lpool, Njuka definitivno ulazi  u borbu za Evrope a i UTD ako dobije zaostali mec izjednacice se sa nama.

Link to comment
Share on other sites

Kakva kriza u Čelziju, ne zna se ko pije, a ko plaća. Sledeće dve utakmice igramo protiv timova iz TOP4 (Arsenal i Njukastl), nadam se da će se uzeti koji bod, inače sam ubeđen da obe gubimo. Sledeća utakmica se igra tek pred Novu godinu, tzv. boxing day

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...