Jump to content

Montreal(Toronto)/Sinsinati


Boxy

Recommended Posts

Nervira me Alkatraz zbog fist pumpinga na svaki poen. Nadam se da će vremenom to da smanji. Inače, sviđa mi se njegov tenis. Odigrao je par sjajnih turnira posle kojih su ga proglasili novim Rafom/Novakom, ali se pokazalo da će ipak morati polako, tokom dužeg vremena da se penje ka vrhu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gledan van, ludilo 1 said:

Zanimljivo da je Alcaraz počeo underachievati otkad mu je Grof otvorio temu, par dana nakon što je osvojio Madrid. Slučajno? Ne bih rekao 😁🙁

Pravićemo se da McLeod nije napisao da je budući osvajač 20+ slemova

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam mec, iz interesa za tenis. Hteo sam da vidim dobru igru, ni jednome nije bio lak put do finala.

 

Navijao/uzbudjivao se nisam.

 

Tsitsipas je poznatiji, pune se svuda pisalo o njemu i raznim skandalima ili incidentima, nije mi drag.

A Coric je generacija moje cerke, vise puta su trenirali zajedno (oko 10, 12 ili 14 godina stari) i ostali u nekom kontaktu. Jos onda mi je rekla da je Borna buduci majstor i sampion, ali da je prepotentan i zajebat u drustvu.

Cerka danas igra samo na univerzitetskom nivou, ali poznaje ljude u fahu.

 

Tako, radujem se ovoj tituli utoliko sto je to indirekti uspeh ili nastavak onoga sto su pokrenuli i treneri i tereni gde je bilo i moje dete.

 

Ako odstranim emocije, tenis je bio dobar. Raduje me to, kao nekoga ko prati sport.

Ipak, nije bio na nivou najboljih susreta "velike trojke."

Jebiga, nije svaki dan nedelja...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, zoran59 said:

Ako odstranim emocije, tenis je bio dobar. Raduje me to, kao nekoga ko prati sport.

Ipak, nije bio na nivou najboljih susreta "velike trojke."

Jebiga, nije svaki dan nedelja...

A i ti ga pretera, to ne treba očekivati da se ponovi, čak ni u idućim susretima oni sami ne mogu više igrati takav tenis.

10 hours ago, Helena said:
:bravo:Zahvaljujem @alcesta što nije ništa pisala:lol_2:

I treba :classic_cool:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Честитке Ћорићу, нисам се надао да ће да добије Циција. Гледао сам меч, одиграо је одлично, али је и Тси био млак, меланхоличан. Видећемо шта ће бити на УСО, најнеизвеснији турнир у последње време, ништа се не зна.

Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2022 at 2:46 PM, Pangea said:

Честитке Ћорићу, нисам се надао да ће да добије Циција. Гледао сам меч, одиграо је одлично, али је и Тси био млак, меланхоличан. Видећемо шта ће бити на УСО, најнеизвеснији турнир у последње време, ништа се не зна.

Zna se samo da najbolji teniser sveta nece pobediti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...