Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Odlični su, iznad mojih ocekivanja. 

Igraju brzo sa dosta suteva za tri, sutiraju svi od 1 do 4, na cetvorci im igra Wimbush koji je više 3 nego 4.

Recimo kada su na terenu Najt, Smit, Wiler Bab i Wimbush ne znas koji će da pripali. Najgori su tim po asistencijama jer uglavnom iso igraju. 

 

Čini mi se da su pod kosem bas tanki mada su uvek u egalu sa skokovima. 

Bude li se Bajern opustio I krenuo da juri lako mogu da izgube. 

 

22 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Zakuvalo se odje, Barsa se previse opustila. Morgan je dobar snajper iz spot-up pozicija. 

 

@propolis

 

Kakva je ekipa Ludvigzburg? Razmisljam se da ih odgledam kasnije protiv Bajerna.

 

 

Wiler Bab i Wimbush imaju kvalitet i za jači neki klub. 

Edited by propolis
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LosmiSK said:

Fali im  u rotaciji Tejlor i Olinde, dva defanzivca. Skroman budzeti trneru prva sezona. Nije los Brose ali bez ova dva i sa Krafordom, ne mogu odbraniti skoro nista 🙂

Oni su u finansijskom problemu posle malverzacije onog sportskog direktora i bilo je price da će Brose izaći iz kluba. 

Tejlor je povredjen celu sezonu, a Olinde im ne bi pomogao.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Rendolf :classic_biggrin: mučenje je ovo, prevelika je pauza napravljena ...

 

Sta znam, ja sam zadovoljan kvalitetom koji gledam u ACB-u ova 2 dana. Vidi se da igracima fali takmicarske kosarke, ima nekih pocetnickih gresaka u timskoj igri ali su individualne forme skroz dobre. Steta sto nece biti dovoljno utakmica u grupama da ekipe koje prodju dohvate neki nivo iznad. Svakako ne bi to bio njihov maksimum ali mogle bi bar rotacije da se skrate postepeno, ovako za sad vidimo da vecina trenera rotira 12 igraca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Sve je to nategnuto, plus prazne tribine što ne mogu da podnesem ... al OK.

 

To stoji, ali meni je prvi pokazatelj koji sam zeleo da vidim timski moral, hemija, bodrenje. Deluje mi da svi zele da igraju i da se takmice (osim Dubljevica), kad sam to video odlucio sam da mi je prihvatljivo za pracenje.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, propolis said:

Oni su u finansijskom problemu posle malverzacije onog sportskog direktora i bilo je price da će Brose izaći iz kluba. 

Tejlor je povredjen celu sezonu, a Olinde im ne bi pomogao.

Naravno da bi, to su im dva najbolja defanzivca a imaju njihov pasos. Dobre ''domace'' imaju sa sve Harisom i Sengfelderom. Tejlor se povredio u februaru. Nije to toliko los tim, ali eto...Trebao im je jos jedan visoki za nesto vise, ovako su busni previse. Doduse Meklin i Tejlor mogu bolje dosta. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2020 at 4:19 PM, Shunsuke Nakamura said:

Preslab je Huventud da pruzi bilo kakav otpor. Jos im fali Klemen Prepelic. Ovaj Dimitrijevic isto igra uzasno, mada nije lako kad stisnu Hanga i Higins. 

 

Sto nije igrao Prepelic ?

 

I kako se igra u Nemackoj 1/4 na poen razliku 2 meca ? Ili na plej of pobede ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...