Jump to content

R.I.P.


Ivan

Recommended Posts

The Defiant Ones bih isto dodao na listu omiljenih. Veliki je bio Sidni glumac, probio je rasne barijere, postao je prvi veliki glumac crne rase u Americi. Bilo je to jako teลกko vrijeme za crnce, i baลก je Sidni bio jedna od vodeฤ‡ih liฤnosti njihove kulture, neko ko je ruลกio stereotipe i probijao put. RIP!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

R.I.P. Gaspar Ulije. Napustio nas je jedan od najboljih francuskih glumaca novije generacije. Sudario se na skijanju sa drugim skijaลกem i prilikom pada je teลกko povredio glavu. Preminuo je dan kasnije u bolnici. Imao je samo 37 godina. Bio je odliฤan u "Hannibal Rising" i "A Very Long Engagement". Tuga.

ย 

Gaspard-Ulliel-1.jpg

ย 

https://variety.com/2022/film/news/gaspard-ulliel-dead-moon-knight-marvel-1235157242/

  • Tuzno 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Auh,bre...vise nego neprijatna vest.

https://rs.n1info.com/kultura/preminuo-novinar-knjizevnik-i-filmski-kriticar-milan-vlajcic/

1644437783-Milan-Vlajcic-750x500.jpg

Po mom skromnom misljenju,bio je nas najkvalitetniji filmski kriticar. O knjizevnosti ne bih sudio..obozavao sam da citam njegove kritike,kolumne..godinama sam ga pratio po raznim dnevnim listovima,portalima itd.
Voleo sam veoma njegova opazanja..ne samo o filmu,vec i o drustvu i politici. Sve vreme je bio i ostao na pravoj strani,beskompromisan,hrabar i karakteran.

Mnogo me rastuzilo ovo..hvala mnogo Milanu Vlajcicu na svemu sto je dao nasoj kulturi i nasem drustvu. Ogroman gubitak.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1 hour ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Preminuo je William Hurt. RIP.

ย 

"Until the end of the world" mi je jedan od omiljenih filmova.ย 

Baลก loลกa vest, neka poฤiva u miru.ย "Until the end of the world" je maestralan i on i ceo film mnogo mi je znaฤio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...