Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

59 minutes ago, Miki28 said:

Da bi dosao do grupne faze moras proci Makabi. Sta je bitnije, proci Makabi ili taj fiktivni mec sa Bajernom?

Duga je sezona, ugurace se negdje a i koliko su komsije ocajne, mozemo te zaostale odigrati sa forumasima mada imamo ladno 2 tima.

Ovo je mediokritet prica, jer upravo utakmice protiv nesto boljih rivala na dom livadama su ono sto timu treba i priprema ga za ekipu kakva je Makabi.

Ali ovo je ruzna praksa koja se odomacila u nasim okolnostima, a ic dobro nece doneti, jer to su profesionalni fudbaleri, ne ekipa iz pilane koja trci za loptom posle posla.

Edited by Manoly
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

 

Smejemo se svi za Srnica, a dobro se secam intervjua kad je sa bratom, izabrao Cukaricki umesto Zvezde.

 

To mi je tako tada delovalo nadrealno i kad se setim kakav smo raspad bili u tom periodu, sa sve brojem 2344, i pogledam gde smo sada, neverovatno mi je.

 

Ne znam da li su Zvezdu sacuvali samo navijaci, ali smo imali i po 40k ljudi na domacim utakmicama.

 

Secam se dana kad smo igrali derbi sa Partizanom na njihovom stadionu, Ninkovic sezona. Taj dan sam bila neopisivo nervozna, da sam uspela cak da se posvadjam sa covekom kog nisam do tada ni poznavala, na decijem rodjendanu. To mi se desilo samo tada i nikada vise.

 

Ladno sam ga prozvala navijacem Partizana, a covek je danas godinama sponzor kkCZV i uvek pita za mene, da li mi treba karta ♥️

 

Jednostavno, velika ljubav prema Crvenoj Zvezdi od strane navijaca, je ovaj klub odrzala godina.

 

Velika si Zvezdo ♥️

Mnogo se napadaju navijaci, uglavnom opravdano jer su pravili i prave mnogo gluposti, ali svaka čast Paniću i njegovima za taj period. Punili su sever, davali vestacko disanje klubu na izdisaju, gurali tu pricu i terali sve nas da verujemo da ce doci bolji dani...

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Ova ekipa nema ni jedan minut zajedno. Naravno da je trebalo da se igra. Zvezda od pocetka prvenstva samo jedno gostovanje. Bukvalno nisu izasli iz Beograda. Primadone! Neuskusno. Ali zato je Zvezdin karavan obiso uzduz i popreko gostovao svuda ❤️

Pa sta ako nema? Znaju se sa treninga valjda?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Azazelkg said:

Dok nam je prvenstvo počinjalo kasnije is Evrope kukako sa kako smo neiugrani za Evoru i tražio se raniji početak... Sad kad se počinje ranije, oni odlažu utakmice 🙄... 

 

To je zato sto smo uigrani 😌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Koliko nama treba igraca da ne odlazemo utakmice, 3 tima treba da imamo ili? Posto sad imamo bukvalno 24 igraca koji mogu da igraju nasu ligu. 

 

                         Borjan

Bilo ko Lekovic Milunovic Azarov

           Sanogo Stankovic

 Ben          Nikolic      Motika 

                  Ohi 

 

 

Ako ova ekipa ne moze da se izbori da ne izgubi protiv Čukaričkog onda jbg.

Druze, zasto mislis da bi ovi trebalo da se izbore za dobar rez protiv bilo koga? Ne racunajuci Borjana, ostali zajedno nisu odigrali 90 min. Da ne pricam da se neki jos nisu mozda medjusobno ni upoznali. Znas da je bilo situacija kad promijenimo 2 igraca u odnosu na standardnu postavu pa oci prokrvare od patnje. Mislim da ovo ni na menadzeru ne bi bilo izvodljivo, ovakve izmjene praviti.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Marokanac said:

Druze, zasto mislis da bi ovi trebalo da se izbore za dobar rez protiv bilo koga? Ne racunajuci Borjana, ostali zajedno nisu odigrali 90 min. Da ne pricam da se neki jos nisu mozda medjusobno ni upoznali. Znas da je bilo situacija kad promijenimo 2 igraca u odnosu na standardnu postavu pa oci prokrvare od patnje. Mislim da ovo ni na menadzeru ne bi bilo izvodljivo, ovakve izmjene praviti.

Pa dobro i? Sta ako se ne izbore? Smak sveta ce biti? Ako vec ne mozes da spremis profesionalne igrace da igraju 2 utakmice nedeljnp, izadjes sa ovakvim sastavom i igraj. Nemoj da budes seljački klub sa odlaganjem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Deki je trebalo da iskoristi ova gostovanja da dodatno uigra i razigra ekipu a naročito podigne malo one koji se evidentno u slabijoj formi. I u zavisnosti od kretanja rezultata i igre da znalački rasporedi te minute. Shvaćam ja i njegov strah od mogućih povreda. Ali šta onda,  da preskačemo i treninge i ne mičemo se iz kuće jer i tu postoji potencijalna opasnost od ozljeda. Ovako ovo malo liči na cirkus. Baš neozbiljno. A kako se da primetiti , drugi klubovi koje isto očekuju važni mečevi u Evropi uredno ispunjavaju svoje obaveze prema nacionalnim prvenstvima što je po meni i jedino ispravno i korektno 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Константин said:

Каква срамота са овим одлагањима мечева у овој лиги и са оваквим ростером. Станковић је 3,14чкица неопјевана!

Deki je pazljivo pratio utakmicu komsija sa Kipranima. Proucio je dobro kako da blokira  ubojite nalete fkp, kako da igra na kontre u derbiju, gde da metne Srnu...

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

Stajic je presao u Radnicki Nis, igrao je protiv Gzire u revansu, u produzecima. 

 

Sljivic je 2005 i najveci talenat od svih U19 u FKCZ, ocekujem da upadne vec za sezonu u seniore , ali kako se radi sa mladima, slaba vajda da ce dobiti sansu. 

 

Sto se tice odlaganja, naravno da treba da se odlozi, jer revans je za 6 dana, a ne 8 kao u nekim slucajevima. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Redstar0356 said:

Pa dobro i? Sta ako se ne izbore? Smak sveta ce biti? Ako vec ne mozes da spremis profesionalne igrace da igraju 2 utakmice nedeljnp, izadjes sa ovakvim sastavom i igraj. Nemoj da budes seljački klub sa odlaganjem.

 

Ovo je sustina.

 

Kad se lepo ustanovi da nije smak sveta izgubiti dva ili tri boda u domacoj ligi, onda mozemo pricati da smo se pomerili za taj milimetar napred. Eno, Dinamo je vek kiksao protiv Varazdina, Osijek i Rijeka su napravili uzasan uvod u sezonu, sve je to za klubove.

Samo kod nas postoji mentalitet da ne sme da se izgubi nijedan mec i to od najviseg ranga pa do najnizeg. Lepo je pisano da moze da se odlozi samo jedan mec u sezoni, sad se odjednom zaobilaze pravila jer je FKCZ jaca od pravila, sta li? E pa zato nam ovako ide na svim poljima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...