Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

On 3/8/2023 at 10:24 AM, Ljubitelj baklave said:

Ma jeste, najbolje da uzmemo pola TSCa, a realno niko od njih ne bi imao mesta u startnih 11 trenutno. Sem mozda Luke Ilica , ali i on treba da radi na fizici, juce ga vatali grcevi od 60 min. I njega i pola tima TSCa. Dok smo se zajebavali u 1/2, tad su i imali par akcija, cim smo se uozbiljili, golu nisu prisli u 2/2. Mogli smo na kraju jos koji gol da zabijemo, cim je usao Katai, par puta ih izvozao. 

A i te sanse u 1/2 su plod tumbanja stoperske linije, Lekovic jeste mlad i potencijal, ali naravno kao i svi mladi, prave greske, nemaju iskustva, sto je normalno, mora da se trpi. Juce, vec u prvoj minuti utakmice, sece jednu loptu, ali daje prejak for, krece po balUn, pravi rupu pozadi i Ratkov uzlazi u sansu iskosa sa leve strane, sreca pa je promasio, mada je bio ofsajd, tako da svakako ne bi vazio gol. 

 

Onda gol koji smo primili, Lekovic je bio zaduzen da cuva Ratkova, a bio je na 5m od njega. Iz TSCa ne znam ko bi uopte mogao da igra u 11 kod nas, stvarno ne znam, sem mozda Ilica i to mozda. To sto trenutni vezni red Zvezde ima mana, ne znaci da ce ga neko iz TSCa ili nekog drugog domaceg tima resiti. Skauting van nase lige mora da bude mnogo bolji, kakav je to skauting da dovedes samo onog ko ti zabije gol ili odigra dobro protiv tebe. 

 

Kangwa ima potencijal, ali je cesto neozbiljan. U narednim utakmicama Prutsev i jos par njih da dobiju neke minute, da se vidi sta i kako sa njima. 

Milojevic bez obzira na sve pobede, verovatno nije bas mnogo ljudi ubedio da zna znanje dovoljno da se spreci blamaza u LS, ali i sa jacim timom i boljim trenerom, tesko da bi nesto vise uradio protiv PSGa ili Bayerna. 

Zakasnismo za Zdjelara, jbg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fradler said:

Ni jedno ni drugo nije za penal.

Ako nista, svirana su oba. Bolje tako nego da je nama svirano njima ne ili obrnuto. 

 

Crni sudija, ovo je cist faul za Rakonjca, saplela ga lopta! 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Prutsev svuda na terenu,bas mi se svidja momak

Deluje dobro, ali imam utisak da su mu rekli igras po strani centriraj na Pesica i Rakonjca, i on svaku loptu odma salje ka njima, nikako da proba dribling da nesto uradi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...