Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ovaj Gruzijski Kadu igra baš rezervisano.

Rekao bih da je u strahu i grču da ide 1 na 1 ,da probije i da centrira.

Nekako je sav stegnut,mada razumljivo,ali baš se to primećuje.

 

Rekao bih da ima kvalitet i mogućnost da probije 1 na 1.

Link to comment
Share on other sites

Може се констатовати да тренутно имамо кризу у игри, нешто мора да се мења. Десни бек, задњи везни и нападач уместо Охија. Морамо те три позиције покрити квалитетно, поготово задњег везног, то је једна од најбитнијих позиција где играч мора да буде брз и јак на лопти, а не спораћ као Саного.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Дејо said:

Може се констатовати да тренутно имамо кризу у игри, нешто мора да се мења. Десни бек, задњи везни и нападач уместо Охија. Морамо те три позиције покрити квалитетно, поготово задњег везног, то је једна од најбитнијих позиција где играч мора да буде брз и јак на лопти, а не спораћ као Саного.

Nije Sanogo toliko spor, mozda jeste trenutno covek sikaniran nije u formi.

Link to comment
Share on other sites

ben i u prajmu nije bio prodoran igrac i najbolje je partije pruzao iza napadaca... sad je vec mator i spor... ali ako hoce da ostane, treba ga ispostovati zbog starih zasluga i ostaviti u klubu. ali on kvalitet nema odavno

 

sanogo i kangva su dobri igraci za klupu

 

azarov deluje slabo ali ume da centrira ali rano je suditi kakav je kvalitet

 

sve u svemu, desni bek, zadnji vezni i napadac... tri pozicije koje moraju da se rese sa bi ovaj tim imao zeljeni kvalitet bar na papiru... naravno, ukoliko ostanu glavni igraci

Link to comment
Share on other sites

Da znate samo da se ne bi video ni Inzagi u ovakovoj postavci večeras.

 

I ja delim mišljenje da Ohi nije tip igrača kakav nam treba, ali konkretno za večeras...em je odigrao samo 18 minuta pre ove utakmice, em je tim sklepan bukvalno. Nadam se da niko nije očekivao da je u super formi, kao na PESu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

izgleda stize ovaj penzioner dvometras iz francuske... nasi genijalci videli haicanina i odma misle da je takav svaki napadac iz francuske lige

 

ovom timu ne treba drvo za napucavanje, ne znam da li ce to terza i mrkela ikad da shvate

Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

izgleda stize ovaj penzioner dvometras iz francuske... nasi genijalci videli haicanina i odma misle da je takav svaki napadac iz francuske lige

 

ovom timu ne treba drvo za napucavanje, ne znam da li ce to terza i mrkela ikad da shvate

Neće se to promeniti ni za 10 godina, tako da...treba nam, jer ćemo upravo tako igrati pod pritiskom i presingom.

 

Ne vredi ništa to što se mi uigravamo kroz pas, kad u bitnim utakmicama "nećemo rizikovati ništa" i teraj u bunar napred.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Da znate samo da se ne bi video ni Inzagi u ovakovoj postavci večeras.

 

I ja delim mišljenje da Ohi nije tip igrača kakav nam treba, ali konkretno za večeras...em je odigrao samo 18 minuta pre ove utakmice, em je tim sklepan bukvalno. Nadam se da niko nije očekivao da je u super formi, kao na PESu.

Kod Ohija je problem sto ne ucestvuje u igri. Znaci to nije do postavke, on je takav od prve utakmice kod nas do danas. Ne krece se dovoljno, ne nudi, ne saradjuje sa ostalim igracima.  Kad primi loptu nabije glavu u zemlju i ide ka aut liniji.

 

A nije bas Inzagi, pa da se to trpi i da se menja ceo sistem igre podredjuje njemu. Jednostavno, momak je promasaj za ovo sto mi igramo, mozda u nekim drugim timovima ima prodju, tamo gde ceo tim radi za njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...