Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Toliko o tim "osiguracima" i ostalim floskulama koje prosipaju nasi treneri jer ne umeju takticki da spreme ekipu da se brani. Sada sa pet odbrambenih i zadnjih veznih delujemo kao busan kurton.

 

Treba uigravati tandem Kangva-Kanga, eventualno kad je ovakva tekma Sanogo da pocne pre Kangve, ali ove takticke akrobacije su sramotne. Nek vidi da ubaci i Pankova umesto Pesica, mozda se zagradi na dugu loptu bolje od Silje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Seriously?
Ovi su glavni krivci,ne Drkela vol.2?

 

Naravno da je krivac Kangva kom je igrac direktno pobegao. Ne mogu za sve da budu krive vise instance, pogotovo kada je rec o cistoj fudbalskoj odgovornosti da ispratis igraca.

 

Sto je steta, jer bas dobro deluje ofanzivno Kings. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Naravno da je krivac Kangva kom je igrac direktno pobegao. Ne mogu za sve da budu krive vise instance, pogotovo kada je rec o cistoj fudbalskoj odgovornosti da ispratis igraca.

 

Sto je steta, jer bas dobro deluje ofanzivno Kings. 

Jeste.Ali opet do toga ne bi doslo da je Pesic plasim se znojavih tela nije preskocio loptu i pocistio kao sto je trebalo jbg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Jeste.Ali opet do toga ne bi doslo da je Pesic plasim se znojavih tela nije preskocio loptu i pocistio kao sto je trebalo jbg.

 

Slazem se ja i sa tobom i sa Crnim, ali ne moze tako da se gleda. Ne mozes da ne ispratis igraca u odbrani, sta god da ti je saigrac usrao. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

 

Bukvalno jedina stvar koja me zabavlja na ovoj tekmi

Ne znam, mene svaki put sve vise trigeruje, bilo on sa tim petoligaskim prijemom, bilo neko drugi slicnim potezom, bilo generalno situacija, umesto da sam otisao na basket k'o covek, gledam ovaj idiotluk i ne znam ni zasto se nerviram

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Slazem se ja i sa tobom i sa Crnim, ali ne moze tako da se gleda. Ne mozes da ne ispratis igraca u odbrani, sta god da ti je saigrac usrao. 

Ma znam zeznuo je tu Kangwa.Ali jbg, valjda je i on ocekivao da ce ovaj da pocisti to.Jer onakvo preskakanje lopte pa jbt. :D

 

Ajde ovako tu je 60% Pesicu na dusu 40% Kangwi.

Link to comment
Share on other sites

Vec od nekog 60-og minuta treba krenuti sve ili nista. Nema sta da se ceka, izgubili 1:0 ili 4:0 skroz je svejedno. 

 

 

                              Borjan

Erakovic - Milunovic - Dragovic - Rodic

                              Sanogo

       Bukari      -     Kanga     -    Katai

                              Ben - Kulibali

 

umesto Srnica, Pesica i Kangve

 

Ne znam da li Ivanic moze da odigra nesto pa eventualno umesto Bena. 

 

Link to comment
Share on other sites

Glavni utisak poluvremena je da ako ovaj Milojevic vazi za talentovanog trenera, onda ne znam kakvi su netalentovani u Srbiji. Covek konstatnno masi fudbal, sve suprotno radi od onoga za cim ova ekipa vapi. Prvo je u prvenstvu krenuo sa tri stopera, pa onda je insistirao da se sve igra po krilima, i sada nas bukvalno isece sa formacijom gde nemamo dva igraca napred, a striktno smo ofanzivna ekipa, koja se i kod Stankovica najcesce branila tako sto je drzala loptu u nogama, a cim je izgubi stajala u blok. Mi danas bukvalno sa sest defanzivaca koji stoje u krilu golmanu, i Kangom koji mora da se vraca i spusta, jer je jednostavno nedovoljno odbrambenih da pokriju. Tacnije nije nedovoljno igraca, vec je taktika verovatno uigravana 0 puta.  

 

Apsolutni amater, na stranu sramotno izdanje Pesica, to sto Srnic ne ume da primi loptu, hajlajt mi je ova neznalica. Ako ostane do januara, razjebace i ovo malo sto valja u ovoj ekipi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...