Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Kod tog Azarova mi cudno sto nesto mnogo ulazi u sredinu. Malo, malo pa ga zalama ka unutra, sto kaze Perkos ko da nije bek. Mada se vidi da ima dobru tehniku i centarsut. A cini mi se i sut. Treba videti kakav je defanzivno, Javor nije nikakvo merilo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mozda je rano za komentar ali meni je ovaj novi Deki jos ludji od starog. Normalan covek nikad ne bi igrao sa Srnicem i kacomgrujic u istoj postavi

Novina je sto Erakovic sad moze i levog beka.  U sledecem kolu moze recimo da pokusa da  zameni Borjana

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

Kod tog Azarova mi cudno sto nesto mnogo ulazi u sredinu. Malo, malo pa ga zalama ka unutra, sto kaze Perkos ko da nije bek. Mada se vidi da ima dobru tehniku i centarsut. A cini mi se i sut. Treba videti kakav je defanzivno, Javor nije nikakvo merilo.

 

Inverted fullback, kao što Pep Gvardiola voli. 🙃 Jedino me plaši to što deluje izrazito slabašno, inače se vidi da dečko ume da igra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2022 at 5:15 PM, Polivalentni Stevica said:

I mene to zanima,kakav li će biti stručni stab.Ne očekujem i tu neke radikalne rezove,ali verujem da će i tu biti koja promena.

 

 

Jedino što je od životne važnosti da budu izšutirani iz kluba svi koji imaju bilo kakve veze sa fizičkom spremom ekipe.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Дејо said:

Hvala Bogu za vraćanje Erakovića na svoju poziciju, Gobeljić ne može toliko da bude štetan u domaćim utakmica, a drugog beka nemamo, tako da očekivano. Ohi u napadu!!!

 

1 gol primili od čoveka kojeg je čuvao, 1 puta pogodili stativu na identičan način.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Siki said:

Kakva statika kad mi imamo loptu.Igrac je drži u nogama ostali stoje i gledaju.

Nema kretanja,nema utrcavanja,nema niceg jbt.

 

To je Dekijeva™ ostavština, ne ispravljaju se takve stvari preko noći.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jedno bas depresivno vece na Marakani, bukvalno sam imao osecaj kao da gledam neku Zvezdu iz 2012 godine, taj neki filing. Ono tanki smo, al sta je tu je, mada i nije drugacije ovo delovalo na terenu. Bas je bilo jalovo, ali jasno je da su igraci ispraznjeni, mada morace brzo da se napune, jer derbi je u sredu i ao se tu kiksne, bas ce da udje voda u usi. Bukvalno pre mesec dana je delovalo da ce ovo biti bomba sezona, da cemo da igramo LS, mozda prezimimo, gazili sve po 5:0, igrali u petoj brzini, total fudbal. Danas bas reset, osecalo se to na stadionu.

 

Milojevic danas ne znam dal je ustao s klupe, odgledao je tekmu sto se kaze. Videcemo, nije mogao sustinski nista da promeni, ali nismo bas morali ponovo da gledamo Gobeljica i Srnica, bas je mogao da proba da napravi tim od 11 fudbalera, a ne da nastavi sa ustupcima i uslugama. Inace, bas deluje kao bezlican lik, slicno ko Slave Stojanovic kog prvih par meseci uopste nisam dozivljavao i kog bih zaboravio najlaganije da nas je ikad i trenirao, da nije uzeo titulu. Videcemo, igraci ga nacelno gotive, al jedno je kad si pomocni trener aka drugar, a drugo je kad moras da budes i policajac. Ali stvarno, bas nema potrebe da vidjamo ove vezare i sto mu vise budu igrali, sve cu manje da ga cenim, stvarno je dosta bilo i vreme je da i minut tih debila koji nas izbacuju iz Evrope godinama bude zlocin prema klubu.

 

Mitrovic je bas dobar ubod, decko zna da igra fudbal, ne plasi se, ima bezobrazluk, nekako je Zvezda uvek znala da uzme domaceg mladjeg igraca iz lige koji bas kod nas krene da igra fudbal zivota. Drago mi je da se taj trend vratio. S druge strane, Ibrahim je grozan igrac. Ok, gledao sam ja njega i pre, pisao sam na forumu da nije za Zvezdu, ali ovo je novi nivo, decko izgleda kao da ga je neko slucajno stavio na teren. Kod one asistencije Bena lopta mu se odbija od noge kao da je tudja. Ne znam ko ga gura i kome je sinulo da ga forsira, ali moglo bi i to polako da prestane, jer decko igra svaku, a veze sa zivotom nema.

 

Sto se Azarova tice, potpisujem Perkosa od A do S. Meni se nije dojmio, jer bi na tu konstituciju, morao da bude tri puta brzi nego sto je delovao danas. Ovako, dzaba sva tehnika i igra na malom prostoru koju ima i vidi se da sa loptom nije na vi, on ako na 170 nema top brzinu, nece biti u situaciji da probije nikad, i taj centarsut necemo ni videti. Pa i danas je za sat vremena centrirao svega dva puta, a igrali smo konstantno pred golom Javora.

 

Ben nije za krilo, ali treba da bude tu, iz rispekta, za sve sto je uradio. Ali prave mu medvedju uslugu sto ga na bok stavljaju. Sanoga takodje moraju sto pre da vrate u zivot, nema opravdanja. Lepo je sto je Nikolic dao gol, ali bi mogao MIlojevic sad i da se pozabavi Motikom koji je placen 2.5 miliona evra, a nije dobio ni sansu. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:

Jedno bas depresivno vece na Marakani, bukvalno sam imao osecaj kao da gledam neku Zvezdu iz 2012 godine, taj neki filing. Ono tanki smo, al sta je tu je, mada i nije drugacije ovo delovalo na terenu. Bas je bilo jalovo, ali jasno je da su igraci ispraznjeni, mada morace brzo da se napune, jer derbi je u sredu i ao se tu kiksne, bas ce da udje voda u usi. Bukvalno pre mesec dana je delovalo da ce ovo biti bomba sezona, da cemo da igramo LS, mozda prezimimo, gazili sve po 5:0, igrali u petoj brzini, total fudbal. Danas bas reset, osecalo se to na stadionu.

 

Milojevic danas ne znam dal je ustao s klupe, odgledao je tekmu sto se kaze. Videcemo, nije mogao sustinski nista da promeni, ali nismo bas morali ponovo da gledamo Gobeljica i Srnica, bas je mogao da proba da napravi tim od 11 fudbalera, a ne da nastavi sa ustupcima i uslugama. Inace, bas deluje kao bezlican lik, slicno ko Slave Stojanovic kog prvih par meseci uopste nisam dozivljavao i kog bih zaboravio najlaganije da nas je ikad i trenirao, da nije uzeo titulu. Videcemo, igraci ga nacelno gotive, al jedno je kad si pomocni trener aka drugar, a drugo je kad moras da budes i policajac. Ali stvarno, bas nema potrebe da vidjamo ove vezare i sto mu vise budu igrali, sve cu manje da ga cenim, stvarno je dosta bilo i vreme je da i minut tih debila koji nas izbacuju iz Evrope godinama bude zlocin prema klubu.

 

Mitrovic je bas dobar ubod, decko zna da igra fudbal, ne plasi se, ima bezobrazluk, nekako je Zvezda uvek znala da uzme domaceg mladjeg igraca iz lige koji bas kod nas krene da igra fudbal zivota. Drago mi je da se taj trend vratio. S druge strane, Ibrahim je grozan igrac. Ok, gledao sam ja njega i pre, pisao sam na forumu da nije za Zvezdu, ali ovo je novi nivo, decko izgleda kao da ga je neko slucajno stavio na teren. Kod one asistencije Bena lopta mu se odbija od noge kao da je tudja. Ne znam ko ga gura i kome je sinulo da ga forsira, ali moglo bi i to polako da prestane, jer decko igra svaku, a veze sa zivotom nema.

 

Sto se Azarova tice, potpisujem Perkosa od A do S. Meni se nije dojmio, jer bi na tu konstituciju, morao da bude tri puta brzi nego sto je delovao danas. Ovako, dzaba sva tehnika i igra na malom prostoru koju ima i vidi se da sa loptom nije na vi, on ako na 170 nema top brzinu, nece biti u situaciji da probije nikad, i taj centarsut necemo ni videti. Pa i danas je za sat vremena centrirao svega dva puta, a igrali smo konstantno pred golom Javora.

 

Ben nije za krilo, ali treba da bude tu, iz rispekta, za sve sto je uradio. Ali prave mu medvedju uslugu sto ga na bok stavljaju. Sanoga takodje moraju sto pre da vrate u zivot, nema opravdanja. Lepo je sto je Nikolic dao gol, ali bi mogao MIlojevic sad i da se pozabavi Motikom koji je placen 2.5 miliona evra, a nije dobio ni sansu. 

 

 

Za krilo nije al za gol - uvek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prvi mec, tri boda... ne treba donositi neke sudove o treneru

 

raduje mitrovic koji samo potvrdjuje da moze da postane paklen igrac

 

azarov je onako, ok za debitanta ali ne vidim kvalitet na prvu loptu

 

srnic, ibrahim, gobelja, ohi jadni igraci, nisu ni za klupu. veljko isto, dao je super gol ali ovo je opet javor. protiv jaceg tima ne bi ni dosao u poziciju za sut... on je bar imao dve godine da pokaze nesto 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Kalifa deluje dobro, a i cim je odigrao preko 100 utakmica u francuskoj prvoj ligi ne moze biti nemac pojma. Upitan mi je samo motiv kod njega jer ima vec 31 godinu, moguce da gleda samo da zabode kintu negde, mada kazu da je odbio jaku arapsku ponudu jer hoce da igra u Evropi.

 

Prosle sezone igrao sa Bukarijem u timu, evo jednog gola upravo na asistenciju Bukarija

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi umesto da dovodimo mladje igrace i pripremamo ekipu, polako oblikujemo,  da bude spremna da se uhvati u kostac sa ekipama lige sampiona sledece godine, mi gledamo da krpimo i opet dovodimo cisto da bismo doveli. Mozda decko nije los, ali ako dovodis sad igraca od 31 godinu, znaci da nam je vizija ekipe jedna velika nula.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je privremeno. Da je za stalno lik bi dosao jos na pripremama ili bi platili kvalitetnog napadaca a ne sad da gase vatru. Da li smo ikad doveli nesto da valja u sumraku prelaznog roka?  Sem Marina mozda...

 

Sve sto se radi u protekla dva dana nije za stalno. Ni trener ni napadac, startna postava takodje. Jedino je sigurno ko je desni bek i  osigurac. To cak ni novi Stanoje Osvetnik,  ljubitelj mladih talenata, nece promeniti

 

da ne bude da mracim, ipak ono juce nije pokazatelj pre svega jer smo igrali bez pola startne postave, ali  lik  forsira Srnica i to posle svega sto je bilo u utorak. Sta je sledece, pocinje derbi za njim i Grujickom?!? 

 

edit

who d fak is Duh koji lebdi?

 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...