Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Mene zanima da li ostaje Radenković?  Milojević ima utakmicu jos koliko večeras pa derbi u sredu i početak LE za 10 dana. Trebaće mu i dosta sreće uz naravno veliki rad. Ne goji se prase uoči božića pa i eventualna pojačanja teško da mogu odmah da doprinesu. Videćemo!  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Mene zanima da li ostaje Radenković?  Milojević ima utakmicu jos koliko večeras pa derbi u sredu i početak LE za 10 dana. Trebaće mu i dosta sreće uz naravno veliki rad. Ne goji se prase uoči božića pa i eventualna pojačanja teško da mogu odmah da doprinesu. Videćemo!  

Moje misljenje je da ce se odustati od traganja za spicem. Verovatno desni bek, mozda i zadnji vezni. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Novi Miloje me dok prica podseca na Stanoja iz komsiluka 🙂

Ma pusti Stanojevica, zapamti ovu sliku pa za godinu dana da vidimo da li je posedeo, smrsao, promenio licni opis od stresa ili ne. Stanoje uvek isti debela ladovina, klovn za medije.

Edited by suptil
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Po kojim kriterijumima lakša?

Monako je dosta jači od nas, LŠ su izgubili zbog gola u zadnjoj minuti meča. Sigurno do sada najjača ekipa sa kojom igramo u grupnoj fazi.

Ovi Turci su šampioni Turske.

Ferenc šampiom Mađarske.

Cela proslogodisnja grupa je iskusnija u Evropi od ovogodisnje. Braga uopste nije slabija od Monaka. Isti kvalitet ali vece iskustvo Brage. Opet, to je samo moje misljenje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Citam sad malo sta misle navijaci Malmea o Milojevicu, bas porazavajuci komentari... Klovn, autistican, nepostojeca taktika, bez kontrole nad svlacionicom, upropastio klub, sarlatan, najgori u istoriji, prodisali cim je otisao... 

 

Bice veselo...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fradler said:

Citam sad malo sta misle navijaci Malmea o Milojevicu, bas porazavajuci komentari... Klovn, autistican, nepostojeca taktika, bez kontrole nad svlacionicom, upropastio klub, sarlatan, najgori u istoriji, prodisali cim je otisao... 

 

Bice veselo...

Ako su objektivni kao ovi nasi onda su ti komentari fenomenalni.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fradler said:

Citam sad malo sta misle navijaci Malmea o Milojevicu, bas porazavajuci komentari... Klovn, autistican, nepostojeca taktika, bez kontrole nad svlacionicom, upropastio klub, sarlatan, najgori u istoriji, prodisali cim je otisao... 

 

Bice veselo...

Može li se negde pročitati šta misle navijači Mjalbija koji je za dve godine uveo iz treće u prvu ligu?
Trenerski posao je takav da će se desiti period kada ti tim izgleda loše i gde nisu rezultati zadovoljavajući, sve zavisi kako klikne. To se događa i najboljim trenerima.

Neće trebati previše vremena da vidimo ima li znanja i svega što je potrebno.
 

Quote

“Uspeh u trenerskom poslu zavisi od selekcije igrača, pravilno donesenih odluka, sposobnosti da se vlada igračima i sreće”, pričao je veliki Aleks Ferguson. Uz to, neophodno je da svaki trener bude autoritet i da ima sopstvenu filozofiju.

Deo teksta iz intervjua sa Milojevićem pre 3 godine.
https://sportklub.rs/blog/dragan-cica/a314599-SK-Milos-Milojevic-Srbin-koji-je-zadivio-Svedsku/
Od ovog nabrojanog, čini mi se da je Stanković imao samo autoritet, a u ostalim stvarima je nedorečen ili loš. 


Miloš je obrazovan...i deluje da je planirao da se bavi trenerskim poslom i dok je bio mlad. Ima uspeha i u inostranstvu, ali i neuspeha, pa ćemo videti šta nam donosi. Uglavnom, sviđa mi se ovo što sam pročitao, ali to su, pre svega, njegove reči, pa ne mogu da sudim. Ako ništa, deluje mi prilično posvećen poslu i taktici. Da li ćemo kliknuti...svi se nadamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Milijas ostaje. Mislim da je on favorit za buduceg prvog trenera, ali o tom po tom. Dobrodoslica Miloju!


Milijas ima protokolarnu ulogu u strucnom stabu, bukvalno da ne dangubi na ulici.

 

Nudili su mu da vodi omladince i nije hteo, tako da summjam da ga iko razmatra za ista ozbiljnije.

41 minutes ago, suptil said:

Ono sto je Zurnal objavio svodi se na kanga - kangva  vezni red. Ohi u spicu ovo ostalo isto. Jedino ako im izvori nisu dobri 😄


Ne igraju ni Katai ni Ivanic, al pogodili su za vezni red i spica. Ni odbrana nece bitinkao sto je bila bar danas, al videcemo Azarova.

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Malo je napumpana ta prica o preporodu Mjalbija pod Milojevicem, on je kod njih stigao u junu 2018. kao asistent (prethodno radio kao nastavnik fizickog na Islandu), a napustio klub u novembru 2019. Kao prvi trener se tamo zadrzao manje od godinu dana.

 

Videcemo. Meni se dopalo ono sto sam video od Hamarbija kad ih je vodio protiv Cukarickog, ali u Malmeu se prvi put susreo sa nesto vecim pritiskom i ocito se uzasno snasao. Dva poraza od poluamaterskog Zalgirisa za ukupnih 0-3 u dvomecu je jeziv rezultat.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, fradler said:

Citam sad malo sta misle navijaci Malmea o Milojevicu, bas porazavajuci komentari... Klovn, autistican, nepostojeca taktika, bez kontrole nad svlacionicom, upropastio klub, sarlatan, najgori u istoriji, prodisali cim je otisao... 

 

Bice veselo...

Pale se crvene lampice na aerodromu u Malmeu kad se cuje prezime Milojevic, sluzbe zatajile 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Perkose, sanjaš li ovog Radenkovića u košmarima? :classic_biggrin:

Zajebavaj se ti ali taj gde god je bio uključen u stručni štab to se raspalo. Kako je uspeo ničim izazvan da stigne do Zvezdinog stručnog štaba ostaće misterija baš kao i čija je odluka da Srnić skače sa protivničkim napadačem prilikom kornera. Sitni detalji koji mnogo toga pokaziju, vise nego ljubljenje grba i udaranje u grudi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Momentum za novog trenera nije lak, ali postoji osnova i odredjeni benefitu po njega obzirom na stanje na dom tabeli.

Svakako ga ceka tezak posao i ozbiljan pritisak, jako vazno je da startuje dobro veceras uz najavljene izmene u prvih 11, vec sledeci mec je na JeNeA i tu ce mu se brojati krvna zrnca na sitno.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fradler said:

Malo je napumpana ta prica o preporodu Mjalbija pod Milojevicem, on je kod njih stigao u junu 2018. kao asistent (prethodno radio kao nastavnik fizickog na Islandu), a napustio klub u novembru 2019. Kao prvi trener se tamo zadrzao manje od godinu dana.

 

Videcemo. Meni se dopalo ono sto sam video od Hamarbija kad ih je vodio protiv Cukarickog, ali u Malmeu se prvi put susreo sa nesto vecim pritiskom i ocito se uzasno snasao. Dva poraza od poluamaterskog Zalgirisa za ukupnih 0-3 u dvomecu je jeziv rezultat.

Zapravo je stigao kao asistent u novembru 2017, u junu 2018. postao prvi trener, odradio pola godine u trećoj ligi, ušao u drugu i onda celu sezonu u drugoj i kao prvoplasirani se plasirao u prvu. 

Znači, sezonu i po je bio prvi trener. 

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

Hvala Dejanu što, po meni, odlazi čista obraza. Dve duple krune, dve dosta dobre sezone u LE, egal sa Milanom, muški odigran dvomeč sa Renžersima, gde je moglo da se prelomi i na našu stranu. Ostaje žal za LŠ, tri pokušaja, sve ćorci.

 Lično moja najveća zamerka je totalno neforsiranje i nedavanje skoro pa nikakve šanse mladima, a sam je debitovao jako mlad i zna šta to igračima u tim godinama znači. U svakom slučaju hvala mu za sve radosti i tuge i hvala što se poneo moralno.

Prašina ispod tepiha ostaje, uglavnom ćemo kukati na iste stvari, jer najveći deo prljavštine je ostao u klubu. Nadam se da će novi trener imati snage i hrabrosti da to počisti. Nadam se, ali i ne verujem.

U svakom slučaju, ovom dečaku želim puno sreće i da bude bar za malo uspešniji od Dekija. recimo isto toliko evropskih sezona u Evropi samo u ovom višem takmičenju.

 

Ajd pa da posečemo drvo javorovo večeras.

Edited by KrX037
slova
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...