Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

27 minutes ago, Perkos2 said:

Tri boda au tri boda, gledao sam samo prvo poluvreme pa nemam mnogo komentara. Nikad nije lako pobediti Pazar a sad još imaju i solidnu ekipu. Delije da izdaju neko saopštenje o stanu u zaštitu naših košarkaša kad im već to ide od ruke.

Jel ti rekoh ja šta će se desiti u Pazaru. Da je Milojević napravio normalne izmene, još na poluvremenu, bila bi pobeda ubedljivija.

Link to comment
Share on other sites

Milojevic vise srece nego pameti. Ne zna ni on kako je danas pobedio, kao sto ni Pesic koji je danas osvojio 0 duela ne zna kako je dao onaj gol. Katai izgleda kao prosecan SL igrac. S klupe ulaze Mustafa i Kulibali koji bukvalno ne umeju da hodaju.

 

I neka neko zaustavi Bena vise sa kornerima i slobodnjaci. Lik uzasno izvodi prekide, ali se svaki put lati lopte. Iz slobodnjaka nije dao gol pet godina, a sutnuo je bar 300 puta do sad, bukvalno frustrirajuce postaje. 

 

Nista ovo ne valja, mi u LE necemo tri boda uzeti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Constantin said:

Jel ti rekoh ja šta će se desiti u Pazaru. Da je Milojević napravio normalne izmene, još na poluvremenu, bila bi pobeda ubedljivija.

Pa bila borba do zadnjeg minuta nije se Zvezda prošetala a Milojević je sad trener Zvezde pa igra tim koji on odredi. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Siki said:

Ko je menadzer i po čijoj naredbi se gura ovaj nesretni Ibrahim Mustafa?

Dečko nije ni prosek igrača SL.Pa onaj mali Radulovic sto su ga oterali govnjivom motkom za doticnog je Igračina.

Bas sam to hteo da napisem. Radulovic dao gol veceras za Mladost GAT. Ne znam jel ovaj Mustafa pravilno primio loptu otkad je poceo da igra. Svaka lopta se odbija od njega kao od drvo. Greota da Motika trune na klupi, a Radulovic po nekim ling longasima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Siki said:

Ko je menadzer i po čijoj naredbi se gura ovaj nesretni Ibrahim Mustafa?

Dečko nije ni prosek igrača SL.Pa onaj mali Radulovic sto su ga oterali govnjivom motkom za doticnog je Igračina.

 

Ko je menadzer i po čijoj naredbi se guraju ovi nesretni Srnic, Gobeljic, Nikolic, Pesic, Kulibali, Mustafa itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva paralelna montaza sa ovim bezveznjacima. Kad pomislis da ne moze gore od Srnalda i Gobelje, dodje njihov  vanbracni sin Mustafa da prosto pozelis da se ova dvojica vrate

verovatno je to i deo taktike koju nam prodaju   celni ljudi, ne vredi da kukate, sjebacete se totalno kad vidite sta smo vam spremili kao zamenu 

a ovog misdongarda betoNlingarda se secam jos iz vremena Alkosanovica. isti je onaj stari, nista se nije promenio...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Laki21 said:

Da li mi se čini ili u zadnjih nekoliko mečeva Katai kada šutne ka golu iz igre, lopta se jedva dokotrlja do golmana. Nigde intenziteta udarca?

Ima toga, ali ima i jakog udarca 3 metra iznad precke. Odigra po nesto, ali svakako je jos uvek u kanalu. Iz mog ugla to nesto ne stima u ekipi. Ako stavimo po strani fizicku spremu mnogo je opasnije da se pojave klanovi. Zbog toga mora da se udari sakom o sto i da se preine sa tim ukoliko postoji tako nesto. Proigrace Katai, kako i njemu ne dosadi da bude ovoliko u kanalu nije mi jasno,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Redstar0356 said:

Jedva cekam da udje vise taj Motika da se uverite da je drvo  u rangu Mustafe. Videlo se na prvom prijemu lopte da ne zna sta bi sa njom a ne verujem da je na klupu naucio da igra

 

nije u tome stvar

 

decko je placen masne pare i najavljen kao supertalenat, a nije video teren

 

ko je tu lud? jel on toliko nesposoban da ne moze da dobije minute pre mustafe i ako jeste, zasto je placen 2 miliona evra?

 

jos jedan promasaj uprave kako god se okrene

Link to comment
Share on other sites

Razliku u odnos u na proslosezonski tim su Gajic, Picini, spremniji Sanogo, Ohi, Pavkov i Katai i Ivanic. To je vise od pola tima. 

Sada imamo Bukarija, Miilunovica, Kangwu, Kulibalija, Pesica, Mitrovica, desnog beka nemamo , Ivanic povredjen, Katai u slaboj formi. Sanogo mislima van FKCZ. Oterali Radulovica i Lucica, doveli Mustafu i Motiku koji ne igraju nista, pre svega Motika. Gobeljic i Srnic igraju. 

 

Jel moze da se kupi Badamosi iz Cukarickog? Ima jos 10 utakmica u domacoj ligi plus 5 u Evropi, plus Kup domaci. Mnogo je to utakmica za nespremnog Kulibalija i stalno rovitog Pesica. Desni bek je latentna opasnost za FKCZ, Gobeljic, Srnic svejedno od njih dvoje ko to igra, epilog ce biti penal ili crveni protiv FKCZ. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Redstar0356 said:

Jedva cekam da udje vise taj Motika da se uverite da je drvo  u rangu Mustafe. Videlo se na prvom prijemu lopte da ne zna sta bi sa njom a ne verujem da je na klupu naucio da igra


Motika je 300x bolji igrac od Mustafe. Gledao sam ih obojicu i tvrdim.

Link to comment
Share on other sites

Lucic i Radulovic su tek bolji od njih. Sreca pa je Radulovic na pozajmicu do kraja jesenjeg dela, ali Lucic ne znam da li su toliki retardi bili da ga tek tako daju Cukarickom sa pravom otkupa za njih. 

Debilizam i amaterizam, a tek ovo sa spicevima i desnim bekom. 

 

Milunovic igra neocekivano bolje nego u prvom mandatu, cak i bolje od Dragovica, on uopste nije problem. Dobro je da je atmsofera u timu ipak ok, rezultat ne prate bas igru tima. Protiv Monaka nismo zasluzili 0 1, minimum nereseno, mozda i 3 poena, protiv Pazara igrali smo solidno u vecem delu utakmice, upali smo u problem jer smo opet primili gol iz nicega, userski gol za rivala, po ko zna koji put. 

 

Pobeda nad Trabzonom bi bila pozeljna. Treba da se igra tamo na pobedu, a ne da se cuva nereseno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...