Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Kanga i Bukari. Komedija sta se radi

 

Pa daleko veca komedija je Kanga koji kad god se malo popusti sa autoritetom krene da drvi kurac na terenu, postrojava saigrace i redovno pravi razdor. Stankovic je dva puta odstranio, pa ga je onaj sto lebdi (za rubriku verovali ili ne) vracao u ekipu, ali sad stvarno preteruje. 

Link to comment
Share on other sites

Nismo losi bili ovo poluvreme. Ocigledno je da je narusena atmosfera medju igracima, svi nesto gestikuliraju jedni drugima, Katai i Bukari se ocigledno ne gotive, sad i ovo sa Kangom. 

 

Treba nam jedna pobeda da se dignemo psiholoski. Ovaj Monako mi izgleda da je u slicnom stanju kao mi. I njihovi igraci vise pricaju nego sto igraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Па какве су ово реакције Канге и Букарија, на шта ово личи... губимо конце полако над екипом, чини ми се пола екипе не прича једни са другима.

 

Што се тиче утакмице Букари најбољи, штета за промашај, пристојни смо за сад.

Link to comment
Share on other sites

U ovoj taktičkoj zamisli je Pešić apsolutno nebitan igrač.Kod Mistera je u onih par utakmica nesto i pokazivao,

bio vidljiv ....ovo je kriminal.Dečka su pojeli ovi monakovci.

Katai? Klupirao bih ga vec sad pa da mi je sin.Dečko je u kurcu debelom,ne zna gde bije.

 

Vidi se da je Miloje autoritet,Kanga opet radi na terenu kako mu se digne.Nedisciplinovan u igri ali i u ponašanju.

Kako smo mi ovog Bukarija nabedili da dođe kod nas,nije mi jasno.Još da ima krštenog desnog spoljnog pa da 

mogu da špartaju i da se taj ubacuje i malo ga oslobodi čuvara,ali avaj.

 

Mislio sam biće debakl,iskreno,još sam iznenađen viđenim.Ako Srnaldo mora da igra,ovo je još najbezbolnije mesto.

 

A sad ide čuveno II poluvreme.Ako se budu opetborili za vazduh oko 55 min. ..onda jbg.

Mada i ovde bodić ko kolačić,s obzirom da nemamo ni beka ni špica i da nemamo Ivanića ali ni Kataija.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Srnaldo i Gobeljardo ce nesto drugo napraviti sto ce obrukati klub jbg-a.

Ma daj, nemoj se spustati na nivo 15 ogodisnjaka sa tako smjesnim komentarom. Treba ga poslati odmah sad na poluvremenu u 3 lijepe materine pa neka tamo igra sa laznim pasosem i godistem.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abizolirni said:

Ma daj, nemoj se spustati na nivo 15 ofodisnjaka sa tako smjesnim komentarom. Treba ga poslati odmah sad na poluvremenu u 3 lijepe materine pa neka tamo igra sa laznim pasosem i godistem.

Ok.

Edited by Don Radonja
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Лоша енергија нека око клуба, баш се осети.. никако ми се не свиђа... волео бих оовде позитиван резултат само да се некако промени атмосфера ..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...