Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Kao sto sam napisao posle Makabija,napisacu i sada,Stankovic nije los trener!Ispasti od Makabija jeste neuspeh ali kolicina g.... koja je posuta po Stankovicu tada nije zapamcena...Pljuvati po treneru koji je dva puta prosao grupu LE i doneo dve duple krune je sramno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikeAir said:

Kao sto sam napisao posle Makabija,napisacu i sada,Stankovic nije los trener!Ispasti od Makabija jeste neuspeh ali kolicina g.... koja je posuta po Stankovicu tada nije zapamcena...Pljuvati po treneru koji je dva puta prosao grupu LE i doneo dve duple krune je sramno.

Hoce ljudi hleba preko pogace.

 

On kad je dolazio, ja sam bio razocaran, ocekivao sam tezak raspad i vracanje par godina unazad, jer je bio totalni pocetnik. Ispalo je 10 puta bolje nego sto sam ocekivao. Naravno, bilo je i gresaka sto je i normalno sa trenera pocetnika. Sad smenjen, opet doveden pocetnik, opet su mi ocekivanja minimalna. I plasim se da ako ne krene dobro da ce brzo biti oteran i doveden neki tezak batadjorista, eventualno vracen prvi Miloje u najboljem slucaju. Nasa uprava je cula za desetak trenera i nema sanse tu da iskoci neko ime nepoznato na Ling Long livadama.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikeAir said:

Kao sto sam napisao posle Makabija,napisacu i sada,Stankovic nije los trener!Ispasti od Makabija jeste neuspeh ali kolicina g.... koja je posuta po Stankovicu tada nije zapamcena...Pljuvati po treneru koji je dva puta prosao grupu LE i doneo dve duple krune je sramno.

Kad gledaš čašu u kojoj je voda kažeš da je polupuna a neko da je poluprazna tako i sa učinkom trenera Stankovića. Neko će reći prošao je grupu u LE a neko će reći da tri sezone nije uspeo da uđe u LŠ iako nije imao neke aždaje od protivnika( nada danas svi igraju fudbal). Ovde pišu pojedini kako Zvezda treba da živi od transfera mladih igrača što ima svoju težinu ali ulazak u LŠ je kao prodaja barem 3-4 igrača, uz naravno najbolji izlog gde se ta roba( igrači) može pokazati i podizati joj se cena. Opet ću kao primer uzeti Dinamo koji je ušao u LŠ i pobedio Čelzi u prvom kolu uz odličnu igru pa će sigurno interesovanje a i cena za njegove igrače biti mnogo veće.Dakle neulazak u LŠ tri sezone za redom je totalni neuspeh, naravno nije jedni krivac Stnković i da se ja pitam istog dana bi iz kluba bili najureni mitar i zvezdan ali znamo ko se pita i ko odlučuje o svemu kad je FKCZ u pitanju. 

Neuspeh naravno povlači i frku i tenziju u klubi pre svega zbog para a i podignu glave neke sitne duše i iskoriste trenutak da se pojave kao "veliki zvezdaši" koji ne vole strane igrače, koji bi da forsiraju našu dece a ja tvrdim da mi trenutno u OŠ nemamo igrača koji može u naredne dve godine da igra ozbiljan fudbal. Naravno ne zato što nema talentovanih momka već zato što se nestručno radi sa "trenerima" poltronima.

Biće ovo jedna sezona mučenja i razvlačenja mada večeras očekujem pozitivan rezultat, jednostavno neće ološ ništa prepustiti slučaju i eventualnim prozivkama sa tribina  

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Вечерас видим најављују 4-1-4-1 са Кангвом и Кангом али испред Саногоа, што је ок али папир и како се построје за меч је једно, а како се креће и изгледа на терену је нешто друго. Ајде да видимо хоће ли тренер остати само читач цедуљица или има нешто и међу ногама па да не слуша робовласнике.

п.с. немојте да ми бришете постове, балване и мафијашке играче нећу другачије никада да зовем. Или ме банујте одмах трајно, није проблем.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Monako protiv PSG-a gde su bas ozbiljno delovali i uzeli bod na gostovanju. Ne mogu da zamislim nas da smo usli recimo u LS da odigramo tako protiv ekipe tog ranga. Parirali su im i trkacki i fizicki, igrali odlicno na kontre. Bas bas dobra ekipa, pritom relativno mlada sa perspektivnim trenerom. Po meni ce i bod veceras biti veliki rezultat za nas, a o sva tri boda da ne pricamo. Momentum zaista nije na nasoj strani, cak deluje da ce Marakana biti daleko od popunjene sto je neverovatno s ozbirom da nam dolazi ovakav protivnik, ali sta da se radi. Navijacki je nadati se, treba da izadjemo sa najjacom postavom pa sta bude bude. Mozda se bas danas sve preokrene na bolje.

Link to comment
Share on other sites

Par opservacija, pošto je krenuo tradicionalni forumski lament pod dejstvom naknadne griže savesti, jer stvari kod Milojevića izgledaju još gore nego pod Stankovićem . 

 

1) Stanković je kesa od trenera. Odličan motivator, šampionski mentalitet, ali izrazito loš trener. Samim tim, nije trener za Zvezdu.

2) Vladan Milojević je dobar trener. Prosečan motivator, kukavički mentalitet. Nije trener za Zvezdu sa velikim ambicijama.

3) Miloš Milojević je potpuna mačka u džaku. Sve sugeriše da je teška trenerska prevara, ali mu treba dati šansu makar do pauze u prvenstvu. 

4) Igrački kadar je bez obzira na nedostatak desnog beka, adekvatne zamene Rodiću i dobrog napadača, najbolji koji smo imali u poslednjih trideset godina. Grupu ćemo teško proći, ali postoji šansa, jer konkurencija ne blista. 

5) Ne postoji domaći trener koji bi mogao da nas vodi, a da se napravi rezultatski iskorak u odnosu na Stankovićevu i Milojevu Zvezdu. 

6) Uspostavljen je kontakt sa nekoliko menadžera koji pokrivaju Bundesligu. Ako i kad Milojević završi svoju epizodu, naredni šef struke će najverovatnije biti neki Švaba. Info je iz kluba. 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nama ni ne treba trener iskljucivo da bude domaci i ne znam uopste odakle ta ideja da se to mora (a znam da postoji). To je kao da smo doveli Cumica umesto Bukarija jer je eto domaci, nidje veze.

 

Trener mora da nam bude najjaca karika u timu, da bude na nivou Dragovica, Kataija i Ivanica, tog renomea i kvaliteta. Sve drugo je pisanje u vetar. Slazem se da domaceg nema, ali u tom slucaju nek pogledaju po regionu, a onda i po citavoj Evropi. 

 

P.S. Ne insistiraju oni an domacem treneru jer broje krvna zrnca, da se razumemo, nego jer je podobniji za saradnju u smislu koji im odgovara. 

Edited by Markoss
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dzistrou said:

 

6) Uspostavljen je kontakt sa nekoliko menadžera koji pokrivaju Bundesligu. Ako i kad Milojević završi svoju epizodu, naredni šef struke će najverovatnije biti neki Švaba. Info je iz kluba. 

 

To znaci da oni uopste ne veruju u Milojevica cim vec razmisljaju o drugom?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

To znaci da oni uopste ne veruju u Milojevica cim vec razmisljaju o drugom?

Naravno da ne veruju, to je ozbiljna bagra, sve se prati i skenira, uz opasku da nikad zaista i nisu "poradili" na dovodjenju kvalitetnog trenera, vec je sve islo ad hoc i stihijski, uz rezulate u jevropi koji su otvarali vrata ozbiljnim prilivima novca, ali i uz kumovsko poslovanje i silne promasaje sa transferima.

Niko nije zaista odgovoran za poslovanje kluba, nije sve i samo teren, mnogo je faktora koji su u magli zbog sistema "svacije i nicije".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni šta da očekujem od večerašnje utakmice.
Fizicki nismo spremni,a dolazi nam ekipa čiji je to glavni adut.Konstantna kretnja u trku.

Taj sastav sto se najavljuje je najbolje sto imamo,iako može biti uvek neka promena.

Dusa me boli sto opet gledam Erakovica na beku.

Da se nadovežem na priču o treneru.Samo čudo će održati Milojevica na našoj klupi posle zime.Pogotovo sto je obična igračka uprave.

Sto se tiče potencijalne price o treneru sa iskustvom u Bundesligi ako se to desi,morace mu dati odresene ruke,inače će se ponoviti slučaj “Zdenjek Zeman.”

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Nama ni ne treba trener iskljucivo da bude domaci i ne znam uopste odakle ta ideja da se to mora (a znam da postoji). To je kao da smo doveli Cumica umesto Bukarija jer je eto domaci, nidje veze.

 

Trener mora da nam bude najjaca karika u timu, da bude na nivou Dragovica, Kataija i Ivanica, tog renomea i kvaliteta. Sve drugo je pisanje u vetar. Slazem se da domaceg nema, ali u tom slucaju nek pogledaju po regionu, a onda i po citavoj Evropi. 

 

P.S. Ne insistiraju oni an domacem treneru jer broje krvna zrnca, da se razumemo, nego jer je podobniji za saradnju u smislu koji im odgovara. 


Који домаћи тренер осим Пиксија зна нешто о фудбалу?

Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica me neodoljivo podseca na Ren one godine. Potpuno druga situacija znam, al kao i tada svi se nadamo a u podsvesti znas da nemas cemu.
Ne bih trosio reci na fizicku pripremu. Ako sam nesto naucio iz iskustva, to je da se apsolutno nikada ne menja za 7 dana. Potrebno je malo vise vremena, a na derbiju smo videli kako stojimo. Ono odmaranje igraca nece donesti nista, jer u ovom momentu sezone i trenaznog procesa to je kontraproduktivno. Da su skolovani treneri a ne "Vujadini Savici" oni bi to i znali. Englezi su npr to apsolvirali.
Imamo tu navodno neugodnu tradiciju sa Francuzima, a jedan od kljucnih faktora osim znanja je uvek bilo to trcanje koje je islo u njihovu korist.
Voleo bih da mogu da kazem nesto pozitivno, samo objektivno sagledavam situaciju.
 

Edited by Bode
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:

Kakav raspad je fkp, gol im nije dao samo ko nije igrao pritiv njih ali protiv nas su delovali kao Barsa. To više govori o nama ali svejedno, videćemo veceras gde smo.

Upravo Htedoh napisati ,moj Milojevicu vidis li na sta lici ovaj FKP?

Igrati sa njima nereseno je ravno porazu ili pak debaklu.

Bože kakva jalova,bušna i impotentna ekipa.Strasno.

E moj Miloje e moj Mito e moj Dr Terzicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...