Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Ne znam za koji ce nam qratz 3 spica od kojih je svaki solidan, a nedovoljno dobar za neki iskorak o kome direktor trubi mesecima.

Nema srece ni LS sa takvim prosecima.

Nije nam skupo da damo 1.8m evra za platu njima trojici, ali nam je mnogo da se isprsimo za kvalitetnog centarfora od 1.3-1.4m. 
Mada je verujem da bi oni to dali samo nisu u stanju da pronadju nekog ko je dobar, pa racunaju kad vec bacamo pare daj da bacimo 600k bolje nego da bacimo 1.3m

 

Link to comment
Share on other sites

Ništa se meni ovde ne sviđa. Nadam se da grešim ali meni deluje kao totalni raspad sistema. imamo dobre igrače, dobar prelazni rok do sada umesto da igramo još bolje nego prošle godine mi smo jedno 30% lošiji. 
Kao da imamo dve ekipe na terenu odbranu i napad koje su u smrtnoj svađi. 
Počeli smo da strepimo od Javora na Marakani koji nam pravi nedopustivo mnogo sansi.
Stanković je pogubio konce ali smo znali na momente da ličimo na ekipu i mislim da je trebao i morao da ostane sa ovom ekipom makar do decembra.

Ovaj Milojević je zalutao u Zvezdu. On nije nadogradnja on je tri koraka unazad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra analiza. Ako moze da se izvuce neki zakljucak iz ovoga sto je ispricao, mislim da ce Milojevic ici na neku improvizaciju i da nece puno menjati sistem igre. Prosto za to cemu on tezi nemamo ni vremena, ni igrace. Ako je tacno da ce Milosevic biti pomocnik, ocekujem da igramo slicno kao pod Dekijem.

 

 

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Спортски журнал преноси да ће Милојевићев помоћни тренер, уз Ненада Милијаша, бити и Небојша Милошевић који је до пре само два месеца био у стручном штабу Дејана Станковића.

 

Након одласка, Милошевић је сезону започео као стручни консултант Арене Спорт, али ће сада поново бити на клупи "црвено-белих" и то у истој улози, као помоћни тренер.

Очекује се да уз Милоша Милојевића остану људи који су уз главног Панонћинија били задужени за кондициони део: Марко Васиљевић, Никола Тодорић и Никола Перишић.

 

Novosti

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve ono sinoc bilo ocekivano. Specificna utakmica, izduvani smo ko balon, mnogo promena u ekipi, trener dosao 24 casa pre meca. Ohi i Ben dali po gol, Azarov debitovao, Mitrovic odlican, sve je to ok. Sa neke strane mogu da razumem i Obogaljica umesto Stankovica (koliko god da je bolji igrac, nije desni bek, lakse ga je probati na tom mestu sa Kataiem, Ivanicem i ostalima) i Srnica umesto Sanoga (trebace nam sto sveziji za derbi, valjda je ispucao sve greske sinoc). Jedina zamerka sto nije uveo Motiku, nadam se minutazi za njega u narednim utakmicama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos said:

Ništa se meni ovde ne sviđa. Nadam se da grešim ali meni deluje kao totalni raspad sistema. imamo dobre igrače, dobar prelazni rok do sada umesto da igramo još bolje nego prošle godine mi smo jedno 30% lošiji. 
Kao da imamo dve ekipe na terenu odbranu i napad koje su u smrtnoj svađi. 
Počeli smo da strepimo od Javora na Marakani koji nam pravi nedopustivo mnogo sansi.
Stanković je pogubio konce ali smo znali na momente da ličimo na ekipu i mislim da je trebao i morao da ostane sa ovom ekipom makar do decembra.

Ovaj Milojević je zalutao u Zvezdu. On nije nadogradnja on je tri koraka unazad. 

Буквално смо одиграли у скроз другачијем саставу него иначе, без Иванића, Родића, Букарија и с Катаием на само једно полувреме, очигледно су одмарани носиоци за дерби који је већ у среду. Не знам шта сте очекивали како ћемо изгледати са скроз другачијом екипом него иначе што смо играли. Охију ово типа први минут од почетка сезоне, Саного до сад одиграо нешто јако мало, Бен такође, леви бек дебитовао. Још је рано говорити да ли је Милојевић промашај или погодак.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markoss said:

Jedno bas depresivno vece na Marakani, bukvalno sam imao osecaj kao da gledam neku Zvezdu iz 2012 godine, taj neki filing. Ono tanki smo, al sta je tu je, mada i nije drugacije ovo delovalo na terenu. Bas je bilo jalovo, ali jasno je da su igraci ispraznjeni, mada morace brzo da se napune, jer derbi je u sredu i ao se tu kiksne, bas ce da udje voda u usi. Bukvalno pre mesec dana je delovalo da ce ovo biti bomba sezona, da cemo da igramo LS, mozda prezimimo, gazili sve po 5:0, igrali u petoj brzini, total fudbal. Danas bas reset, osecalo se to na stadionu.

 

Milojevic danas ne znam dal je ustao s klupe, odgledao je tekmu sto se kaze. Videcemo, nije mogao sustinski nista da promeni, ali nismo bas morali ponovo da gledamo Gobeljica i Srnica, bas je mogao da proba da napravi tim od 11 fudbalera, a ne da nastavi sa ustupcima i uslugama. Inace, bas deluje kao bezlican lik, slicno ko Slave Stojanovic kog prvih par meseci uopste nisam dozivljavao i kog bih zaboravio najlaganije da nas je ikad i trenirao, da nije uzeo titulu. Videcemo, igraci ga nacelno gotive, al jedno je kad si pomocni trener aka drugar, a drugo je kad moras da budes i policajac. Ali stvarno, bas nema potrebe da vidjamo ove vezare i sto mu vise budu igrali, sve cu manje da ga cenim, stvarno je dosta bilo i vreme je da i minut tih debila koji nas izbacuju iz Evrope godinama bude zlocin prema klubu.

 

Mitrovic je bas dobar ubod, decko zna da igra fudbal, ne plasi se, ima bezobrazluk, nekako je Zvezda uvek znala da uzme domaceg mladjeg igraca iz lige koji bas kod nas krene da igra fudbal zivota. Drago mi je da se taj trend vratio. S druge strane, Ibrahim je grozan igrac. Ok, gledao sam ja njega i pre, pisao sam na forumu da nije za Zvezdu, ali ovo je novi nivo, decko izgleda kao da ga je neko slucajno stavio na teren. Kod one asistencije Bena lopta mu se odbija od noge kao da je tudja. Ne znam ko ga gura i kome je sinulo da ga forsira, ali moglo bi i to polako da prestane, jer decko igra svaku, a veze sa zivotom nema.

 

Sto se Azarova tice, potpisujem Perkosa od A do S. Meni se nije dojmio, jer bi na tu konstituciju, morao da bude tri puta brzi nego sto je delovao danas. Ovako, dzaba sva tehnika i igra na malom prostoru koju ima i vidi se da sa loptom nije na vi, on ako na 170 nema top brzinu, nece biti u situaciji da probije nikad, i taj centarsut necemo ni videti. Pa i danas je za sat vremena centrirao svega dva puta, a igrali smo konstantno pred golom Javora.

 

Ben nije za krilo, ali treba da bude tu, iz rispekta, za sve sto je uradio. Ali prave mu medvedju uslugu sto ga na bok stavljaju. Sanoga takodje moraju sto pre da vrate u zivot, nema opravdanja. Lepo je sto je Nikolic dao gol, ali bi mogao MIlojevic sad i da se pozabavi Motikom koji je placen 2.5 miliona evra, a nije dobio ni sansu. 

Veliki Misterov  greh je sto je Lucica poslao u Cuku a ostavio Ibrahima Mustafu koji sem brzine nema nista. Slazem se s tobom da nema pojma

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Carl Johnson said:

Suludo je umesto Ohija dovoditi napadaca koji ima 31 godinu i 40 golova ukupno u karijeri. Neka ostane covek sa Pesicem, 2 solidna napadaca razlicitih karakteristika, pa eventualno sledece leto na vreme dovesti nekog kapitalca. 

Taj od 31 godinu ima deceniju iza sebe igranja u prvoj francuskoj i belgiskoj ligi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Misliš da je to  Misterova odluka, tj samo njegova?

 

Odluka da Lucic ide u Cuku nije samo njegova, ali odluka da se gura Ibrahim jeste. Iz nekog razloga ga je bas gotivio, al verujem da ce brzo kod novog trenera u zapecak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, koliko god sam bio kivan jer je Pavkov imao prednost u odnosu na Ohija, cini mi se da ni Ohi ne bi trebao imati prednost u odnosu na bilo koga. Nekako je mutav, previse dobrica. Opet, cinjenica je da je juce rutinski dao go ali neki je sav nedorecen. Vjerujem da je ovaj iz Nanta bolji igrac obzirom da se toliko tamo zadrzao. I opet jebeno kasne sa pojacanjima. Imas dm-a koji je totalno van forme, na desnom beku lika koji je tu da popuni broj i nanese stetu svom timu..Ne znam sta je crvena linija za Mrkelu i da li igdje ovdje vidi svoju odgovornost.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Venger said:

Очекује се да уз Милоша Милојевића остану људи који су уз главног Панонћинија били задужени за кондициони део: Марко Васиљевић, Никола Тодорић и Никола Перишић.

pa i red je da ljudi ostanu da zavrse zapoceti posao

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...