Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

To Stankovićevo i Terzićevo shvatanje fudbala da na bilo kojoj poziciji može da igra bilo koji igrač je stiglo na naplatu. Desni bek? Igraće nam štoper. Zadnji vezni? Igraće nam desno krilo. Levi bek kad izađe Rodić? Igraće nam zadnji vezni koji je desno krilo. 

Tako smo sa Milojevićem igrali bez špica jer nisu umeli da ga dovedu celo leto. Milić krpio i jbg, uspeli smo. Zato su mislili da će opet. Pa neće...i ne treba da imamo sreće zbog takvog poslovanja.

Za LŠ moraš imati bar po 2 igrača na svakoj poziciji. A mi nemamo čak ni po jednog na svim. I tu smo gde i treba da budemo, po zasluzi.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Danas kada hladne glave razmislim,žal za LŠ ostaje,ali mi smo jednostavno tim za LE, tu pripadamo i to neka sredina po hvalitetu ....

Sa ovakvom upravom jednostavno je ovo gde smo danas plafon, nemamo ni znanja ni želje ni volje za nešto više ...

Tako da nema mesta nervozi ,dok je tu Terze biće i raznih Srnića,Gobeljića , Pavkova i ostalih vojnika i biće tako dok ovog prvog ne otera onaj koji ga je doveo,a šta posle toga Bog zna ...

Da barem gledam takmičenje u kome se možemo nadmetati,a ne tamo gde ćemo služiti kao kanta za napucavanje ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo se nadam da se nece zaboraviti ko je zapoceo sve kod prvog primljenog gola a to je Srnic!Ali da ima da se pljuje Kanga jer je eto pogresio a da Srnic nije skrivio penal...

Al posto je Borjan odbranio penal to ce se zaboraviti i staviti spotlight na gresku Kange.

Link to comment
Share on other sites

Krenuli su naručeni tekstovi  kako nam je LE po meri i slično.Kako nismo kvalitet za LS.
Cekam Terzic da se oglasi kako ovo nije neuspeh,da se napada polufinale LE.

Sada kad pukne transfer petarda u vidu Djordjeta Despotovica kao sto je kolega forumas napisao gore,to je nas stil poslovanja.

Zander se na sve strane terao posle napravljenog penala u Atini,ali zato se pruža podrška gardistima,univerzalcima,specijalcima i vojskovodjama.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Samo se nadam da se nece zaboraviti ko je zapoceo sve kod prvog primljenog gola a to je Srnic!Ali da ima da se pljuje Kanga jer je eto pogresio a da Srnic nije skrivio penal...

Al posto je Borjan odbranio penal to ce se zaboraviti i staviti spotlight na gresku Kange.

Pa Kanga je imao opciju da izbije loptu direktno u golmana prvim dodirom, ili dugu loptu za Pesica koji je bio u kontri. Te akcije u kontri se vrlo lako resavaju, a posebno jer se cekao kraj poluvremena i nije bilo potrebe rizikovati. To sto je komplikovao je njegova greska I zasluzuje kritike, ali isto tako zadnja linija I golman koji prima onakav gol. Dakle nije samo Kanga kriv iako je od njega pocelo...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Pa Kanga je imao opciju da izbije loptu direktno u golmana prvim dodirom, ili dugu loptu za Pesica koji je bio u kontri. To sto je komplikovao je njegova greska I zasluzuje kritike, ali isto tako zadnja linija I golman koji prima onakav gol. Dakle nije samo Kanga kriv iako je od njega pocelo...

Jeste kriv.Ali opet do toga ne bi ni doslo da mocni Srnaldo nije igrao rukom u svojih 16 metara.

Ja ovde govorim da se Kanga ne proglasi jedinim krivcem.A videces tako ce biti.Bice glavni krivac a greska Srnalda ako se spomene...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Jeste kriv.Ali opet do toga ne bi ni doslo da mocni Srnaldo nije igrao rukom u svojih 16 metara.

Ja ovde govorim da se Kanga ne proglasi jedinim krivcem.A videces tako ce biti.Bice glavni krivac a greska Srnalda ako se spomene...

Ma jeste krivac Srnic ali ga je Borjan izvadio odbranom penala pa je nulirao tu gresku. Ocekujem da Srnic pocinje naredne utakmice u startnih 11... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Radonja said:

Samo se nadam da se nece zaboraviti ko je zapoceo sve kod prvog primljenog gola a to je Srnic!Ali da ima da se pljuje Kanga jer je eto pogresio a da Srnic nije skrivio penal...

Al posto je Borjan odbranio penal to ce se zaboraviti i staviti spotlight na gresku Kange.

Ajde da ga skratimo. Za gol su krivi Kanga i Borjan. Prvi jer umesto da stane on je krenuo ko Boško Buha na njih 3,4 sam i naravno izgubio loptu a šta je drugo i mogao u toj poziciji a drugi jer je popio gol sa 30ak metara po sredini.  Kakvi crni Srnić se može kriviti za toj gol. Ajmo malo objektivnosti. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Ajde da ga skratimo. Za gol su krivi Kanga i Borjan. Prvi jer umesto da stane on je krenuo ko Boško Buha na njih 3,4 sam i naravno izgubio loptu a šta je drugo i mogao u toj poziciji a drugi jer je popio gol sa 30ak metara po sredini.  Kakvi crni Srnić se može kriviti za toj gol. Ajmo malo objektivnosti. 

Ko je napravio PENAL?

 

Ja ovako gledam:Penal-odbrana-Kanga-Borjan.

Znaci svi imaju udela.

Da nije bilo penala ili da nije odbranjen penal bio bi glavni krivac Srnic..Ovako je Kanga i Borjan.Ali od penala sve krece.

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, vlaDixXx said:

a takodje niko ne vidi da bukvalno na svakoj utakmici Kanga ima 2,3 poprecna pasa, koja otvaraju gol sanse....to da radi oneko drugi ne bi prisao prvom timu.... 

 

 

Треба још неки задњи везни, јел да? :classic_laugh: Нема везе што често Канга једини нешто повеже у средини у игру без система.

Немој да се љутите али вас много о фудбалу нема појма. Немам амбицију да од Канге правим супермена али 100х се помињало непостојање система, транзиције и кретања без лопте. Киксеви се морају десити против иоле јаче екипе јер играмо старомодан позициони фудбал у којем јако мало учествује играч без лопте. Некада једноставно нема опција, а опције се управо стварају кретњом. Гледаш премијер лигу и то неку слабију екипу, када крену у напад одмах бокови трче као навијени, добили не добили лопту. Шпицеви се ријетко отварају као код нас углавном гузицом према голу. Средина као осице када играч крене према голу и кроз пас се иде ка слободним опцијама. Кад нема тренера зналци ће гријешити изгледати све горе јер ће пуно пута крпити и узимати на себе одговорност када нема ријешења. Узмите Кангву првих пар мечева док га идиот са клупе није узео под своје. Брз, конкретан, мијења смјер, окренут према голу, шутира када се отвори. Ја мислим да он сада нема појма шта треба да ради.

Кретени ће незнање тренера опет забушурити алиби довођењем играча, систем нико неће ни помињати а иако некада промјене Станковића вртаиће Милојевића и суштински никада за ЛШ нећемо бити спремни (притом не мислим резултатски)...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da je ostalo 2 0 na poluvremenu, prosli bi dalje, 99%, mozda bi bilo i 3 0 iz neke kontre. Makabi bi napadao, ali mi bi se branili organizovano, jer bi imali 2 0 , a oni do sutra ne bi dali gol, kao sto i juce nisu dali gol, vec smo sebi dali oba gola, autogolovi Borjana i Pavkova.

Ovako na 2 1 , znali smo da moramo da ga zabijemo, ali isto tako i da ga ne primimo, nit tamo nit ovamo, a to je bio prevelik zadatak za Dejana i ovako slozen tim. 

 

Da smo usli u LS, samo bi se zavaravali o Dejanu kao nekom treneru i nekim dometima ovog tima, koji su skromni za neki veci nivo. 

Ali isto tako, imamo mnogo bolji tim nego sto to pokazuje teren i igra iz 2/2 sinoc, to je iskljucivo do trenera. Ne moze ti fizicki da padne od starta 2/2 , nakon 15minutne pauze, to je NEMOGUCE. 

Ovde je po sredi psihicka blokada i dunsterizam na klupi, nazalost. 

Nema nista protiv Dejana, ali kad neko prima tolike pare, a 3x podbaci na isti nacin, jasno je gde je problem. 

 

Ako on nema morala da sam ode, uprava mora da ga smeni. Sivic i Krunic bi uzeli domacu titulu sa ovakvim timom. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

Da nije bilo penala ne bi ni bilo ovo Kanginog jbg-a.

Iako sam protiv Srnića da igra, ne možemo gledati baš sve tako. Jer onda da idemo unazad sve, možda svega ovog ne bi bilo da Srnić nije dao gol Kelnu i Krasnodaru : D
Srnić je zasrao, ali nije bilo posledica. Krenula je nova akcija, gde se poništava sve pre toga, jer nije imalo direktnog uticaja. 

Jbg, da nismo poslali neku loptu u aut u 70. minutu, ne bi onda bilo autogola Pavkova.

Srnić ne sme da igra, to je 1/1, ali ja ga ne smatram odgovornim za taj gol. Kangu i Borjana da.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Ajde da ga skratimo. Za gol su krivi Kanga i Borjan. Prvi jer umesto da stane on je krenuo ko Boško Buha na njih 3,4 sam i naravno izgubio loptu a šta je drugo i mogao u toj poziciji a drugi jer je popio gol sa 30ak metara po sredini.  Kakvi crni Srnić se može kriviti za toj gol. Ajmo malo objektivnosti. 

Дебилчина је направио пенал и то не било какав него дебилски, којег да није било не бисмо примили гол у 51' минути. Свирао би судија крај пп! Додатно, срезао је екипу у најгорем моменту а тренеру са противничке клупе нацртао да морају да играју јаче јер имају шансу.

Треба ли ти нацртати?

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Константин said:

Дебилчина је направио пенал и то не било какав него у дебилски, којег да није било не бисмо примили гол у 51' минути. Срезао је екипу у најгорем моменту а тренеру са противничке клупе нацртао да морају да играју јаче јер имају шансу.

Треба ли ти нацртати?

A šta bis ti meni nacrtao.  Ja ne branim Srnića za to što je nastupio i kako je odigrao. To je odgovornost našeg trenera. Ali za konkretnu situaciju nije i ne može biti kriv. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Iako sam protiv Srnića da igra, ne možemo gledati baš sve tako. Jer onda da idemo unazad sve, možda svega ovog ne bi bilo da Srnić nije dao gol Kelnu i Krasnodaru : D
Srnić je zasrao, ali nije bilo posledica. Krenula je nova akcija, gde se poništava sve pre toga, jer nije imalo direktnog uticaja. 

Jbg, da nismo poslali neku loptu u aut u 70. minutu, ne bi onda bilo autogola Pavkova.

Srnić ne sme da igra, to je 1/1, ali ja ga ne smatram odgovornim za taj gol. Kangu i Borjana da.

Nemoj pogresno da me razumes.Smatram ih i ja da su odgovorni ali jednim delom!Jebiga ovo nije situacija kao sto pokusavas da predstavis.Smatram da nije bilo penala da do ovoga ne bi ni doslo.Al jbg.

 

I mislim da sam hteo da kazem kako ce nasi mediji krenuti na Kangu a za Srnica ce zaboraviti jer jelte Borjan je odbranio penal pa se ne racuna. :))

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

Kangina krivica je najmanja, da, okliznuo se, desava se, ali iza lopte je ostao skoro ceo tim i sut je bio sa 30m po SREDINi gola, ono mora da se brani pa ne znam da si amater od golmana, samo se postavis pa nek se odbije lopta od tebe u najgorem slucaju. 

Borjanov gol 100000%. 

 

Da ne govorimo o Ivanicevim dodavanjim u noge rivala kojima je otvarao kontre, zakljuco sa prejakim forom i faulom u 90min iz kojeg je pao autogol. I nije jedini Ivanic kriv, Kangwa gomila losih dodavanja, Katai isto, ne moze da zadrzi posed. 

Milunovic i Dragovic su bili najbolji, jer su MORALI da trpe non stop napade jer nam je vezni red bio nepostojeci sklon samounsitenju sa ocajnim dodavanjima u noge rivala. 

 

Ako smogne snage, pogledacu snimak sa preskocima, cisto da izvucem sva ta pogresna dodavanja i wtf poteze kojih je bilo mali milion na utakmici. 

 

Haifa je bila u nokdaunu u 1/2 , gomila izgubljenih lopti, bas su delovali kao veoma prosek tim, bilo je 2 0, rutinski je samo trebalo da se privede kraju 1/2, ovako su psihicki usli jaci u nastavak, FKCZ suprotno, i to je to, potpuni emotivni raspad koji Dejan nije znao da resi na poluvremenu. 

 

Ne smatram nekim epskih neuspehom ovo, ali bas nimalo, jednostavno dva slicna tima, oba su veoma prosecna za LS nivo, ako i toliko, s tim sto Haifa ima trenera , dok je na klupi FKCZa pocetnik i kokainadzija i svadjalica. 

Mmislim da ce bolje proci oni nego sto bi FKCZ prosla u LS, jer naprosto su bolje fizicki spremni i imaju trenera i znaju sta rade koliko im je kapacitet, ne izmisljaju neke kerefeke postave, kao Dejan, kad izvodi neke dibidus postave koje nikad ne igraju zajedno. 

 

Ljud, utakmicu su zavrsili Cupo i Srnic kao bekovi, dovoljno je sve receno time. 

I covek je planirao da igra produzetke sa njima. 

Amaterizam nevidjen. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...