Jump to content

FK Partizan 2022/23


Barkley#34

Recommended Posts

1 minute ago, Barkley#34 said:

Mislim da je poslednja bila pobeda Zvezde u Bariju.

 

To je bio X, ali može da prođe pobeda na penale 🙂

 

1 minute ago, gledan van, ludilo 1 said:


😄

 

Više sam puta mislio priupitati te kako ti je matori, drago mi je da je živ a očito i zdrav u pameti 😁🙂 pozdravi ga 🙂

 

Hoću, hvala 😄 Samo nemam blagog pojma pod kojim te imenom pamti :classic_rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Borimo se, ali bas smo tanki. Mnogo gresimo u prostim pasovima. Tako smo i primili gol, i opet mi se cini da je Sveta pogresio. Dijabate opet najbolji na terenu. Rikardo mora da ponekad proba i da doda nekom. Onaj njegov sut iz okreta je bio bezobrazan, imao je 2 igraca u naletu ka sesnaestercu. A i pokusava sa driblinzima kao da igra protiv Trajala. Ovde bi bod bio veliki kao kuca.

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme smor, drugo odlična tekma. Šteta za samo bod, jbg falilo je to malo što uglavnom često fali. Kvalitet, koncentracija, sreća šta god. Moglo je i ono ući da bude autogol, a vala imali su i oni onu čistu šansu. Ovaj Traore deluje da vam je podigao vezni red, no ovog puta je i Fejsa solidna odigrao, znam da se kritikuje često od kada se vratio.:classic_biggrin:

 

Oni su ekipa solidna, vidi se da nešto mogu da urade, ali im dosta toga fali, pre svega mislim na kvalitet da to deluje ozbiljnije.

 

E sad Keln je navodno najkvalitetnija ekipa i igraju najbolje, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Bravo grobari. Lepo se borite, i igra sve bolja. Dijabata ubod decenije, Rikardo presebican. Drago mi je sto sledecu sa vama igramo tek na prolece. Traore isto lepo pojacanje, Andrade meh. Mislim da vam najvise fali jedan dobar stoper.

 

Da, Nica je bas sramotna s obzirom na fond igraca. 88 minuta nicega.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...