Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Ne znam, Topić je neophodan srpskoj košarci, ako sada nije vrijeme da (pomalo) osjeti vatru, tesko da će ikada biti.

 

pa ne moze da bude "sad il nikad", jer je juce napunio 18 a najjace takmicenje koje je igrao, je kls.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Nedovicem meni deluje da je on inace malo preko qrca dosao na pripreme (sudeci po onoj ranijoj izjavi), a onda jos kad je video da igra po 10 minuta bio u fazonu necu da se cimam i gubim celo leto za ovo, ionako me je mrzelo.

Sto na kraju i nije tako neposteno, bolje nego da je nastavio da igra na bazi q.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bemliga, prošli put je Nedović bez problema (valjda) imao ograničenu ulogu sa klupe, isto pod Pešićem, plus nije bilo Bogdana da se preklapa sa njim poziciono (pa je tada verovatno trebalo i uvređeniji da bude).

 

Svakako je bolje što se to sad rešilo a ne usred prvenstva.

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

nedovic u sustini kaze da mu se nije dopala uloga; po meni to nije okej ako si vec dosao da igras za repku, pogotovo sto jedna tekma moze drasticno da promeni ulogu.

Ne slazem se jer ispada kao da se Nedovic uvredio i napustio repku iz tog razloga.

 

Evo kako ja vidim Nedovicevo saopstenje - Ne prija mi uloga koja mi je dodeljena, dao sam sve od sebe da u toj ulozi budem koristan za repku, vidim da ne ide, bolje da ustupim mesto nekome ko ce mozda vise doprineti od mene u ovakvom sistemu, ulogama, timu... 

 

I meni je ovo skroz razumljivo i posteno. Naravno, pod uslovom da se ovako zaista odigralo.

 

Ostavljam prostor i tome da se popi**ao sa Karijem i napustio. Kari je prolupao, tako da me ne bi cudilo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa ako se lozis na repku a ne na licni ucinak, to sto ti se ne dopada uloga nije deal breaker da ostanes i das sve od sebe u datom kontekstu, @Golijat

...

evo da zamislimo kako svaki igrac, koji nije dobio ulogu koju je zamislio, ode; jel' nam ostane 7 igraca?

3 minutes ago, Golijat said:

Ostavljam prostor i tome da se popi**ao sa Karijem i napustio. Kari je prolupao, tako da me ne bi cudilo.

 

a sta ako je nedovic prolupao?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

pa ako se lozis na repku a ne na licni ucinak, to sto ti se ne dopada uloga nije deal breaker da ostanes i das sve od sebe u datom kontekstu, @Golijat

Da, ali ako mislis da ne mozes biti koristan na toj poziciji, sasvim je u redu i posteno da ustupis mesto drugome 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Golijat said:

Da, ali ako mislis da ne mozes biti koristan na toj poziciji, sasvim je u redu i posteno da ustupis mesto drugome 

 

pre najuzeg odabira jeste, sada je sitno-sopstvenicki & ne mora da podseca kako je uvek tu za repku, kada eto, upravo danas nije.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

 

Samoobmanjuješ se.

 

Ne vidim zasto ne bi bilo tako, tako je vec 50 godina unazad. U svakoj reprezentaciji smo imali par vrhunskih igraca.

 

Bosnjakovic, Topic, Drezgic se kotiraju medju najboljim igracima u Evropi u svom uzrastu. Tristan Vukcevic i Djurisic takodje. Verovatno se dobro kotiraju i Markovic, Gacic, Curcic. Taman ce da nadidju kad recimo Bogdanovic i Kalinic odu u penziju i bice balans mladosti i iskustva igracima koji ce biti pred penziju poput Jokica, Vase, Gudurica i Militinova dok ce u medjuvremenu godina kao Bogdan sada imati Jovic, Petrusev, Pokusevski, Smajlagic za koje ne bih iskljucio da ce neko od njih napraviti karijeru slicnu Bogdanovicu ili imati super partije u dresu reprezentacije.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...