Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Quote

„Mene stvarno zanima ko pušta takve vesti u Srbiji, kao ovo za mene. Stvarno mi nisu jasni. Verovatno to rade oni koji se samo bore da što brže nešto objave, budu prvi, a ostalo… Ne bih stvarno da komentarišem. Pitate me šta radim – odmaram se u Marbelji, a šta bih drugo„, rekao je Pešić.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt stvarno što kaže Uini, možda sam ja upao u neki ejdžism trip... Lebron okuplja Karmela, Arizu, Hauarda, Gasola, Srbija dovodi Pešića... Možda to sve stvarno proradi i pokaže se, po ko zna koji put, da ja nemam pojma. Meni ovo sve deluje suludo. Možda su sada ljudi zaista duže funkcionalni nego u moje doba.  Vreme je da prepustim *enjanje po forumu nekom mlađem. 

Link to comment
Share on other sites

Tiktok je za matore klince, sad samo myspace.com/freethrow

 

Mrka kapa od ovoga, bojim se. Tužno je što je Kokoškov očigledno doveden reda radi, sa namerom da se ispuca da više ne smeta staroj školi. Bespredmetno je pričati sada da bi bilo jedno 100x bolje da je Sujeta tu umesto ostarelog Pešića, ali jbg. Koliko sam obožavao kucača (kao klinac uvek se otimao za broj 5) toliko je sada jedna u nizu naprednih blamaža i valjda odličan tango partner snsBoži i ostalim doajenima. Iskreno verujem da smo sa Kokoškovim mogli da napravimo vrhunski rezultat na velikom takmičenju, ali ne sa fucking Alexom Avramovićem i Bjelicom na battery save modu... Šteta. Užasno mi je žao is all.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Tužno je što je Kokoškov očigledno doveden reda radi, sa namerom da se ispuca da više ne smeta staroj školi

 

postoji realna mogucnost, koja se da naslutiti u onom intervjuu nakon kvalifikacija, da je kokoskov taj koji ne bi vise, bizaro lethal weapon style - I'm too young for this shit. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma jok, kucač ga je oterao i iz Fenera. 

 

PSD ima mnogo mana ali najjače da je trebalo da moli nekog da ne gubimo dvajes razlike od Italijana u Pajoniru.

 

Ako trener nema želju da se bori, da istera svoje u narednih par godina, ili ako mu jednostavno ne paše senzibilitet na ovim prostorima niko drugi ga ne može zadržati. Nigde nismo videli da se on zainatio i hoće da nastavi a da ga ovi teraju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

„Ja to uvek ponavljam, najupečatljivija je utakmica protiv Letonije. Iz kog razloga? Mi smo na poluvremenu već vodili puno, slagaću te, da li je bilo 30 razlike, ne znam. To je bilo četvrtfinale. Zamisli koliko smo bili dominantni kad smo se na poluvremenu dogovorili Peđa, Šćepa i ja da se takmičimo ko će više trojki da ubaci, pošto nas Letonci više nisu zanimali. Ko izgubi, vodi na večeru. Vlada je vodio na večeru jer je dao šest, ja sedam, Peđa osam. Stvarno smo bili dominantni jer smo imali jednog Dejana Bodirogu koji je tada u to vreme bio sigurno najbolji, pa i sada je možda najbolji evropski igrač ikada. Imao si šutere kao što su Stojaković, Šćepa, Rakočević… Plejada vrhunskih igrača koji u svakom momentu mogu da ti daju koš, za tri i dva, šta god. Jednostavno, kada spustiš Dejanu loptu, on to reši, a ako ga udvoje, neko od mojih saigrača je sam“, kaže Gurović, što možete da pogledate na video snimku iznad teksta.

 

Inače, Gurovića je samo sećanje malo prevarilo što se tiče same statistike. Na poluvremenu je bilo 66:40, Šćepanović je ubacio 2/2 trojke, Gurović je imao 6/9, Stojaković savršenih 7/7.

 

Na tom meču, ubacili smo 17 trojki iz 29 pokušaja, po jedna trojka je bila delo Saše Obradovića i Marka Jarića.

Link to comment
Share on other sites

„Ja to uvek ponavljam, najupečatljivija je utakmica protiv Letonije. Iz kog razloga? Mi smo na poluvremenu već vodili puno, slagaću te, da li je bilo 30 razlike, ne znam. To je bilo četvrtfinale. Zamisli koliko smo bili dominantni kad smo se na poluvremenu dogovorili Peđa, Šćepa i ja da se takmičimo ko će više trojki da ubaci, pošto nas Letonci više nisu zanimali. Ko izgubi, vodi na večeru. Vlada je vodio na večeru jer je dao šest, ja sedam, Peđa osam. Stvarno smo bili dominantni jer smo imali jednog Dejana Bodirogu koji je tada u to vreme bio sigurno najbolji, pa i sada je možda najbolji evropski igrač ikada. Imao si šutere kao što su Stojaković, Šćepa, Rakočević… Plejada vrhunskih igrača koji u svakom momentu mogu da ti daju koš, za tri i dva, šta god. Jednostavno, kada spustiš Dejanu loptu, on to reši, a ako ga udvoje, neko od mojih saigrača je sam“, kaže Gurović, što možete da pogledate na video snimku iznad teksta.
 
Inače, Gurovića je samo sećanje malo prevarilo što se tiče same statistike. Na poluvremenu je bilo 66:40, Šćepanović je ubacio 2/2 trojke, Gurović je imao 6/9, Stojaković savršenih 7/7.
 
Na tom meču, ubacili smo 17 trojki iz 29 pokušaja, po jedna trojka je bila delo Saše Obradovića i Marka Jarića.
Kaspers fuckin Kambala
Link to comment
Share on other sites

Koji mladji kandiati, kog to mi perpsektivnog trenera imamo? Pa taj Kokoskov ima reputaciju za tri koplja iznad prvog sledeceg. Nikakvi Milojevici, Jovanovici i ostali da se uce, nek se dokazu za pocetak u nekim klubovima, osvoje nesto, pa onda da se prica.

 

Kari ce sigurno da doprinese autoritetu, kosarkaski nije jos uvek toliko izlapeo i svakako je bolja opcija od svih drugih domacih koji su mogli da dodju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/12/2021 at 8:04 AM, Decembarski said:

https://sportskasecanja.com/utakmica-posle-koje-je-reprezentacija-jugoslavija-zauvek-izgubila-ducija-simonovica/

 

Dosta igrača je otad  prodefilovalo kroz reprezentaciju.

Boljih malo.

Školovanijih  i pametnijih mozda niko.

Ali su ćutali...

Tako je i u životu,neko je Duci a neko ...

 

Eh stvarno steta. Duci je znaci i u mladosti bio toliko pravdoljubiv do iznemoglosti. Mislio sam da je vise igraca Portorika uhvaceno da su dopingovani a ono samo jedan. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...