Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Raičević je bio solidan ja mislim samo jednu sezonu, možda dve. Posle mu se gubi svaki trag. Ovo ostalo sa mog spiska je baš boranija, naravno u kontekstu onoga što bi SRB/JU reprezentacija trebala da prestavlja makar u mojoj glavi. Čak je jedan Vule Avdalović van spiska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Može da se sastavi 12 iz ovih reprezentativnih perioda koji ne bi osvojili ni ABA ligu, npr:

 

Nemanja Krstić

Đorđe Gagić

Stefan Birčević

Miroslav Raičević

Vuk Radivojević

Marko Marinović

Đuro Ostojić

Dragan Labović

Mile Ilić

Danilo Anđušić

Bojan Popović

Nikola Jestratijević

Ne bi uzeli ABA ligu al bi zato brat Birča uzeo medalju. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Šutirao je dosta trojki zato što nije imao nikakav dribling, mada se ne sećam da je pogađao u velikom procentu. Bio mi je simpa igrač ali trajao je sezonu, dve i to je to. Fino je sve to izgledalo na papiru, kao neki 3D igrač, ali u praksi dosta skromno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na prvoj slici su Boris Raičević, Miroslav Radošević (još jedan u nizu čačanskih trpača, jednom prilikom ubacio Zvezdi 40ak poena), Veselin Petrović i Vladimir Đokić (poznat po nošenju sivih čarapa).

 

Na drugoj slici je Miroslav Raičević, čovek koji je odigrao odličnu sezonu u Zvezdi pre SP 2006. godine, a najupečatljivija utakmica je bila u Pioniru protiv Lotomatike kada je zaustavio Bodirogu. Priče da je imao slab odraz su budalaština. Jedan od najspremnijih igrača koje je Zvezda imala te godine. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, jel vi čitate uopšte šta drugi pišu? Ovaj napiše "ovaj levo" a drugi se javi sa Miroslav Radošević. Levo je Boris Raičević, centar copina, došao iz Radničkog sa Duletom, mislim. Za Miroslava Raičevića niko nije napisao da je imao slab odraz, pa to mu je bio najveći kvalitet. Al nije znao loptu da spusti na parket. 

 

Miro Radošević je bio vrhunski trpač, ozbiljan talenat i imho je imao dosta skromniju karijeru nego što je mogao. U dresu Borca je utrpao Zvezdu strašno, a mislim i da je Partizanu ubacio 30+.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...