Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Lepo me demantovao moj dugacak jezik, sada mogu spokojno da uzivam u porazu.

 

Dzaramaz i AA svaka cast.

 

Kokoskov zasigurno vidi nesto u Zagorcu, ali ja amater nemam pojma sta to tacno.

 

Ne mogu da spojim eksplozivnog i energicnog decka koji je igrao u Megi sa ovom starijom verzijom.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

E to je ta neka problematika kod Kokoskova. Letos se terao Sale govnjivom motkom izmedju ostalog i zato sto je: tvrdoglav, gura odredjene igrace, forsira neke svoje fiks ideje, ne prilagodjava se stvarima na parketu... Da ne kazem da sve ove boxeve cekira i Igor bez problema.

 

čekira manje više svaki trener koji ima ambicije. samo kažem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par crtica o igracima, veterane cu preskociti.

 

Prvo najgori Zagorac- ne vredi komentarisati, alibi igrac.

 

Jaramaz- Ponajbolji, iskidao u napadu, a jednako dobro i u odbrani, davio je protivnicke igrace kao zmija zabu. Par puta ukrao loptu, a nekoliko puta i glavni 'krivac' za prodatu loptu protivnika.

 

Avramovic- Nosio nas u napadu na kraju. Ko ga je malo pazljivije gledao mogao je vidi zasto ne moze da napravi nesto bolju karijeru na visem nivou, jednostavno je krater u odbrani. Povetarac bi ga zaobisao.

 

Todorovic- On moze da se uporedi sa Avramovicem, isto su godiste, pa iako je losije odigrao od Alekse ove dve utakmice on je meni dosta bolji igrac i ima visi plafon. 

 

Kravic- Bezvezan igrac, pogubljen. Ja bih uvek Djordjevicu dao sansu pre njega, ali kapiram da je Igor hteo njegovom visinom da isprarira Sermandiju. Pojeo ga je ovaj ocekivano, nije mogao da prkne. Nije on ni mlad, skoro 30 ima.

 

Rebic- Ciglas bio ciglas ost'o.

 

Radanov, Ilic i Djordjevic malo igrali za neku analizu...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wook said:

Je l nas kolje ovaj poraz, ili je manje-više bezbolan

Bezbolan je, Gruzija je domaćin i sigurno igraju na EP, a iz grupe prolaze 2 najbolje u trouglu Finska, Švajcarska i mi. 

Edited by Boujee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...