Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Gudura tek ulazi u prajm, nadam se da ce krenuti sad da lomi, na kraju moze biti vrhunski igrac koji ce znacajno doprineti nekim medaljama, gde bi se zaboravilo sve pre toga. Kao sto se i sad nekad zaboravi kakav je on igrac u stvari. Ili bar kakav moze da bude 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A mozda je do toga sto bi Guduric u Partizanu igrao koliko igra i u Feneru, vrv i vise, a domaca osovina iz KKP bi mogla eventualno da trenira sa Fenerom, Aleksa excluded koji bi mogao mozda da upadne u 12 i bude DNP.

 

Ima malo i do kvaliteta jbg, iako nisu ni Partizanovi domaci toliko losi koliko im Zelimir ne veruje, opet su nivo ispod Gudurica. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Jedva čekam da svi opet psujemo Guduru kad bude nekom mađijom izgubio ovu hrabrost koju je navodno pokazao večeras... Pa će biti talenat je ali treba još da se kali (kalio se kod Obradovića, u NBA,...) 

 

Šta je u ovom statementu pred punom Arenom bilo navodno

 

Dosta puta je zaslužio pljuvanje u reprezentaciji, ali večeras je porobio i treba mu čestitati. Maestralna igra, sve što ti treba od jednog beka.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Šta je u ovom statementu pred punom Arenom bilo navodno

 

Dosta puta je zaslužio pljuvanje u reprezentaciji, ali večeras je porobio i treba mu čestitati. Maestralna igra, sve što ti treba od jednog beka.

 

Navodno je to da je Gudura neki hrabar igrač, pošto je sve sem toga. Za večeras svaka čast.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Navodno je to da je Gudura neki hrabar igrač, pošto je sve sem toga. Za večeras svaka čast.

 

Kroz karijeru je imao mnoge hrabre pogotke. Uglavnom na početku, kasnije se to negde zagubilo i upao je u kanal. Jel nije odigrao hrabro i protiv Turaka?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Jedva čekam da svi opet psujemo Guduru kad bude nekom mađijom izgubio ovu hrabrost koju je navodno pokazao večeras... Pa će biti talenat je ali treba još da se kali (kalio se kod Obradovića, u NBA,...) 

 

4 minutes ago, medobrundo said:

 

Šta je u ovom statementu pred punom Arenom bilo navodno

 

Dosta puta je zaslužio pljuvanje u reprezentaciji, ali večeras je porobio i treba mu čestitati. Maestralna igra, sve što ti treba od jednog beka.

 

3 minutes ago, DameTime said:

 

Navodno je to da je Gudura neki hrabar igrač, pošto je sve sem toga. Za večeras svaka čast.

 

Pa za veceras te i pita covek. Bas losa izjava Dejm, Gudura je veceras bas preuzimao odgovornost. Ako to nije hrabro, u punoj Areni, kad protiv tebe skandiraju, onda ne znam sta je... I prenosio loptu, organizovao napade, i sut za 3 i jako i do samog kraja, cak i kucanje. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

 

 

 

Pa za veceras te i pita covek. Bas losa izjava Dejm, Gudura je veceras bas preuzimao odgovornost. Ako to nije hrabro, u punoj Areni, kad protiv tebe skandiraju, onda ne znam sta je... I prenosio loptu, organizovao napade, i sut za 3 i jako i do samog kraja, cak i kucanje. 

 

A šta me je pitao za večeras? Ja pišem jedno, on me pita drugo. Pitao je šta je večeras bilo navodno; ja kažem hrabrost jer Gudurića ne smatram nikakvim mudonjom, da eto izvineš na ovom prostačkom izrazu. To ne znači da ja umanjujem njegovu večerašnju partiju, on jeste bio sjajan.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

A šta me je pitao za večeras? Ja pišem jedno, on me pita drugo. Pitao je šta je večeras bilo navodno; ja kažem hrabrost jer Gudurića ne smatram nikakvim mudonjom, da eto izvineš na ovom prostačkom izrazu. To ne znači da ja umanjujem njegovu večerašnju partiju, on jeste bio sjajan.

 

Veceras se Guduricu vukla ... po parketu arene. Mozda ce biti i MVP kola u EL. Da ne ponavljam ono sto sam vec napisao.

 

Gudura moze da odigra lose, i za KKCZ je imao, i za repku i za Fener. Ali nikada se nije skrivao. Na 0 od 3 sut on ce uzeti u 4. i 5. sut opet. Bacice se za loptu, prevesce loptu preko pola a ne da je odmah uvali pleju. Skok, cvrstina. Uvek to ima. To sto ima losih utakmica ne znaci da nije mudonja kao igrac. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Navodno je to da je Gudura neki hrabar igrač, pošto je sve sem toga. Za večeras svaka čast.

E jebiga sad, decko je sa dvadeset godina resavao evroligaske utakmice u poslednjoj cetvrtini, imao reputaciju clutchera neko vreme. To sto nije ispao kvalitetan igrac koliko se ocekivalo je kombinacija vise faktora, ali da, i ja sam ocekivao nesto vise od njegove karijere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

E jebiga sad, decko je sa dvadeset godina resavao evroligaske utakmice u poslednjoj cetvrtini, imao reputaciju clutchera neko vreme. To sto nije ispao kvalitetan igrac koliko se ocekivalo je kombinacija vise faktora, ali da, i ja sam ocekivao nesto vise od njegove karijere.

 

Nažalost uvek to budu različiti faktori, ali nemam živaca da se više time bavim. I na njega i Vasilija se čekalo jako dugo; zapravo nemam ništa protiv njega samog, dečko je kulturan, vaspitan, na mestu, odličan igrač. Ali znam kakvi će komentari biti kad opet bude loš i onda to tako ide u krug. Najviše bih volela da me demantuje koliko odmah. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Nažalost uvek to budu različiti faktori, ali nemam živaca da se više time bavim. I na njega i Vasilija se čekalo jako dugo; zapravo nemam ništa protiv njega samog, dečko je kulturan, vaspitan, na mestu, odličan igrač. Ali znam kakvi će komentari biti kad opet bude loš i onda to tako ide u krug. Najviše bih volela da me demantuje koliko odmah. 

Vasilije je jos vise clutcher,ali kod Atamana 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Vasilije je jos vise clutcher,ali kod Atamana 😄

 

Pa to je i poenta svega, čekali smo i Vasu, sklonio se Teo da ima ključeve tima, dobili smo ćorak (i šamar otrežnjenja od Italijana). O tome ja pričam, obojica su super za klubove dok se u reprezentaciji stalno čekaju neki napreci, treba im ovo, treba im ono... Kad me Gudura bude demantovao u nacionalnom timu, ja ću da mu skinem kapu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...