Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

On 6/15/2023 at 11:18 PM, Don Dusko said:

A dobro Barkli, moze i posle utakmice da kaze, ono sto navijaci rade nije uredu i voleo bih da prestane.Da jos jednom apeluje.

 

Mada slazem se donekle da ako trebas 1000x da apelujes za istu stvar... Ovde treba nesto drugo da se radi, da liga i klubovi nekako sprovede mere, kazne. A znamo da nece toga biti.B, ne znam.

Bice. U Pioniru. 

Link to comment
Share on other sites

Čudna mi je malo ova situacija.

Ispada da su uvredljiva skandiranja sa tribina opšta stvar koja ne zahtjeva ni neku naročitu osudu, a pri tom pišemo na forumu gdje su zabranjena i benigna peckanja igrača, tipa igra ko baba.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, quentin said:

Čudna mi je malo ova situacija.

Ispada da su uvredljiva skandiranja sa tribina opšta stvar koja ne zahtjeva ni neku naročitu osudu, a pri tom pišemo na forumu gdje su zabranjena i benigna peckanja igrača, tipa igra ko baba.

Čini mi se Gurovićev slučaj pionir u ovakvim stvarima. Čak se i probao podneti prigovor tada još, pre više od 15 godina ali se samo odmahnulo na to. Pa šta se onda očekuje?

A vidi baš dogadjaje pokrenute ovim "slučajem"

Neko javno negoduje kad njega lično vredjaju i čita bukvicu dok za nekog drugog kome se vredja porodica kaže da treba da se donese zakon i da to nije njegov posao.

Svako  gleda svoj posao izgleda. Inače sam Nedović se nije nikom obraćao u vezi takvog skandiranja.

Onaj koji čuje samo na jedno uho obično mu na drugo izadje i zabole ga

Edited by Alexandar
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ne sam Safete said:

 

Najbolje bi bilo da je ovo prvi put da se nešto ovako gnusno skandira, pa se sada iščudjavaš situacijom na forumu.

Ma ne, samo mi je bezveze situacija u svjetlu zaoštravanja kulture komunikacije na forumu.

Ako od svakog anonimnog forumaša očekujemo neki nivo diskusije, onda bi logično bilo zahtjevati da uvredljive poruke koje se čuju na utakmici osudi svaki akter meča.

I nije ovo nešto protiv KKP ili Žoca, sasvim sam siguran da bi isto bilo (ili će biti već večeras) i sa druge strane.

Svi smo pomalo, a možda i poprilično, licemjeri.

Link to comment
Share on other sites

Isto to, al' drugacije. 
 
Niti je povlacena ekipa, niti je iko od igraca provocirao publiku. 
 
Ipak nije isto. 
 
 
Znači ovo je ok?
Trebalo bi ponoviti za 2 dana, da vidimo ko će još od ovih bezmozgaša iz kkPa da se primi i provocira gospodu sa tribina?
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Luchifer89 said:

Znači ovo je ok?
Trebalo bi ponoviti za 2 dana, da vidimo ko će još od ovih bezmozgaša iz kkPa da se primi i provocira gospodu sa tribina?

 

naravno da nije ok, treba pred praznim tribinama da se igra sledeća; a i ova je trebalo pred praznim.

 

svakako ne ide ni da klub sa zvaničnog naloga postuje neke GTR debilizme, dok igrači Partizana publici pokazuje srednjake, simuliraju sex, prodaju moše, itd. Naročito ne ukoliko su ti igrači iz čista mira već ranije nasrtali na iste te protivnike sa terena, pevali sa tribina pogrdne pesme ili se slikali sa mentolskim transparentima; i još gomila sličnih incidenata; a utakmicu pre toga si vređao nečiju tek porođenu suprugu.

 

onda iskoristiš priliku da ne moraš ovakve postapalice preko mreža

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
naravno da nije ok, treba pred praznim tribinama da se igra sledeća; a i ova je trebalo pred praznim.
 
svakako ne ide ni da klub sa zvaničnog naloga postuje neke GTR debilizme, dok igrači Partizana publici pokazuje srednjake, simuliraju tekst, prodaju moše, itd. Naročito ne ukoliko su ti igrači iz čista mira već ranije nasrtali na iste te protivnike sa terena, pevali sa tribina pogrdne pesme ili se slikali sa mentolskim transparentima; a utakmicu pre toga si vređao nečiju tek porođenu suprugu.
 
onda iskoristiš priliku da ne moraš ovakve postapalice preko mreža
Opet dolazimo do toga da je upaljač ok je rešenje za skandiranje Nedoviću.
Danas je Trifa dobio kurva uvredu, Lesor pušio kurac celu utakmicu, Željko turčin takođe počašćen...
Misliš da će biti prazne tribine u utorak ili će biti 9000 ljudi ?
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Luchifer89 said:

Opet dolazimo do toga da je upaljač ok je rešenje za skandiranje Nedoviću.
Danas je Trifa dobio kurva uvredu, Lesor pušio kurac celu utakmicu, Željko turčin takođe počašćen...
Misliš da će biti prazne tribine u utorak ili će biti 9000 ljudi ?

Da li si siguran da su oni to čuli? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:
5 minutes ago, Perkos2 said:
Da li si siguran da su oni to čuli? 

Da li je ko čuo šta?

Ta skandiranja? Igrači i trener se fokusiraju na igru a ne šta se peva na tribinama, više puta su to i sami izjavili.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ta skandiranja? Igrači i trener se fokusiraju na igru a ne šta se peva na tribinama, više puta su to i sami izjavili.
Pa reče Željko na kzš da nisu problem skandiranja, nego upaljači.
Verujem da je isto i kod suprotnog tima.
Nedović je iskoristio to kao motiv da odigra najbolju utakmicu u seriji i osveti se majmunima sa šipke, dok se Lesor pogubio i ukanalio ekipu.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...