Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

13 minutes ago, vlaDixXx said:

Ako budu igrali u nemackoj, onda ce biti ozbiljni igrac, Kovacevic je tek na pocetku karijere, igra malo u nemackoj(ali  kod srpskih je trenera) videcemo... 

Tesko oni mogu biti stranci u Nemackoj..on ce tesko, to se slazem. Ni sad mi nije jasno kako je igrao..mislim da se nije vodio kao stranac

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Tesko oni mogu biti stranci u Nemackoj..on ce tesko, to se slazem. Ni sad mi nije jasno kako je igrao..mislim da se nije vodio kao stranac

Pa valjda slicna prica kao u Spaniji,ako dodjes ranije pre 18te,ne vodis se kao stranac,i on je vec tamo 4 godina,sad bi trebao i pasos da dobije

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darko said:

Tek sada videh da je izvesni Milan Momčilović u prvih 50 igrača u USA za koleđ klasu 2023, ispred Andrej-a, Peđinog sina. Zna li neko išta o njemu? @MikiMilane pretpostavljam da si bar čuo za njega.

 

Ispratio sam par njegovih tekmi na AAU turnirima koji su se igrali u julu. Moderna cetvorka, odlican sut, sjajan ballhandling, dobar pregled igre, fizicke predispozicije prilicno tanke, slabasne je gradje i atletski nije impresivan. Potencijal je tu, ali morace mnogo da radi. Ici ce na Iowa State univerzitet, pa ce biti zanimljivo ispratiti kako ce se razvijati, iskreno Pejin mali me je vise impresionirao ovog leta. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Ici ce na Iowa State univerzitet, pa ce biti zanimljivo ispratiti kako ce se razvijati, iskreno Pejin mali me je vise impresionirao ovog leta. 

Hvala! Po onome što si video, zbog čega te Peđin mali više impresionirao?

 

I drugo, kakve su šanse da zaigra za nas, jel on rođen tamo?

 

Hvala

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Radakovic je odlican,podseca mi na Kalinica,

veliki potencijal ispod radara

samo ne znam gde ce igrati iduce godine,

bilo bi dobro negde u kls

ako ne nadje neki klub,moze da se pozdravi sa ozb.kosarkom

 

Kad krene sut,bice jos bolje.........

Inace i nama i njima fale ozb igraci

 

Konacno da imamo brze agresivne,niske bekove :) 

 

jos kad bi igrao Marqus  Mitrovic,ima veliku zelju da igra za nas,pa makar kao naturalizovan

fali i Vudragovic,Djurisic,

auuuu koliko jaka generacija na bekovima

 

i naravno Ilija Milijasevic 

 

 

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je prikljuciti 4,5 igraca iz u17 reprezentacije, tanko je ovo  , talentom i kvalitetom. Od svih tih talentovanih igraca iz 2005-og godista oni su prikljucili samo  Milosevica, koji   nije ni u top  8 igraca iz te generacije 🤔 Lazar Djokovic je  bio najgori danas, od njega sam najvise ocekivao na ovom turniru uz Milijasevica, ali danas nije znao gde se nalazi ni u odbrani ni u napadu. Ako zelimo neki zapazeniji rezultat na ovom prvenstvu, on mora da proradi i da doprinese ekipi.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darko said:

Hvala! Po onome što si video, zbog čega te Peđin mali više impresionirao?

 

I drugo, kakve su šanse da zaigra za nas, jel on rođen tamo?

 

Hvala

 

Pa Andrej mi deluje kao sigurica. Ima sve osnove na super nivou, igra zrelo i lakse ce preneti svoju igru na koledz nivo. Ima ogroman raspon ruku, brzinu, igra i iznad obruca, a sut se podrazumeva tu bi bio blam da je zakazao 😄Nije ni u obrani minus igrac, iako je tu najtanji. I po ponudama se vidi da ga skauti bas cene. Momcilovic mozda ima visi plafon u teoriji, ali ce dosta kockica morati da se poklopi da bi sve to ostvario.

 

 

Za Momcilovica i nasu repku stvarno nemam pojma. Videh samo da je rodjen u USA, ali kakva mu je istorija nisam istrazivao. Znam da mu je i mladji burazer Luka isto talenat i igrao je na u15 AAU ovog leta

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Quote

Foreign-born players with bloodline connection with the country they want to represent must prove their legal nationality through a passport obtained before turning age 16. Players who obtained their passport afterwards can still play but they would be considered as "naturalized" players by FIBA rather than as a local. FIBA allows one naturalized player to be on the roster of a national team per game.

 

Momčilović je rođen u SAD. Što se tiće reprezentacije, kao u slučaju sa Stojakovićem, sve zavisi da li dobio naš pasoš pre 16 rođendana. Ako nije, može igrati za nas samo kao naturalizovan igrač. 

 

To je upravo problem, već imamo jednog naturalizovanog, Tristan. 

Link to comment
Share on other sites

na kraju pristojnih 104:47

 

Nisam gledao tekmu, nisam počeo od početka, a posle nije bilo svrhe da se uključujem u masakr, ali djeluje da je Simić imao totalni meltdown, 4p za 22 minuta i 1/5 iz igre.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Zamislite osvojimo ovo EP, a nemaju gde da igraju

 

Radakovic rastura, momci talentovani, ali problem je ulazak u seniore, i on i Vudragovic bolje da budu u Kls 30 minuta

 

Osim Milijasevica(vidi se da igra seniorski kosarku), Curcic je nazadovao u Cacku... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ogledao sam jednu i po utakmicu i Milijasevic je izgubio puno lopti na neka suluda dodavanja. Ima nesto sto mi se svidja u njegovoj igri, ali isto tako ne vidim da pravi neku zapazeniju karijeru. Curcic mi deluje kao puno veci potencijal za tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...