Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Dobra rekacija naših protiv BIH, koja me je iznenadila pobjedom nad Slovencima, očito je to bio samo loš dan Slovenaca.

 

Okupljanje nam ne bi trebao biti izgovor za lošu igru, recimo, prosle godine je 2009 generacija sa razvodnjenim kvalitetom na dvije selekcije dosla do finala u obje selekcije, a isto tako nisu imali zajedničke utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim nasa selekcija igra samo sa igracima iz beogradskog regiona.Nema tu Muratovica,Kaplarevica,Velimirovica,ni igraca iz Republike Srpske.Takodje za Hrvatsku ne igraju 4 najbolja igraca,koji igraju vani ili su povrijedjeni.Znam da si najbolji poznavalac 2010.godista,a posebno mladjih kategorija Crvene Zvezde,pa me interesuje da li znas koliko je visok Vuk Pajovic ,koji je nedavno presao u Zvezdu iz Kolubare i igra na poziciji centra.

Edited by tanasko
Link to comment
Share on other sites

Ukic najbolji igrac turnira. Dosta velik uticaj na igru ima, bez njega se osjeti slabiji ucinak na terenu. Netipicno za Hrvate da u jednoj selekciji imaji tako dosta talenta na spoljnim pozicijama: Ukic, Garma, Wolf, Jemo, Zlopasa...u svim ranijim generacijama kvalitet im je bio skoncetrisan na visokim pozicijama, zbog cega im je reprezentacija uvijek bila nekompletna za korak vise.

Link to comment
Share on other sites

Da. Mada to ne bi promjenilo situaciju u smislu da smo druga najbolja ekipa kad bi svi bili u kompletnim rosterima. Mada treba napomenuti da bi Buljubasic donio BIH uticaj na igru kakvu ima Ukic, ali i dalje mislim da smo od BIH bolji zbog kvantiteta iako nemamo dominatnog pojedinca.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...