Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ne pratim italijansku ligu i Inter me je prijatno iznenadio u LS, pogotovo Mikatarian za koga sam i zaboravio. U Engleskoj je bio ocajan, ali se secam da je u Dortmundu dobro igrao. Valjda stil igre mu ne lezi, bas kao i kod Lukakua.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Zasto, Inter nije uopste naivan tim. 

I Inzaghi je trener kojem više leže kupovi. Uzeo je kup Italije i sa Laziom, i sa Interom. I s jednima i s drugima ima po 2 talijanska super kupa. Ove sezone opet ušao u finale talijanskog kupa, i sad i u finale Lige prvaka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2023 at 11:38 PM, Duh koji lebdi said:

 

Zasto, Inter nije uopste naivan tim. 

 

Iako navijam za Inter, svestan sam da je to ekipa koja je po kvalitetu jako daleko od tih famoznih top 2 u Evropi. Solidno odigrana grupa, malo srece u zrebu, malo uspon forme u pravom trenutku i eto nama finala ali tesko ce koji navijac zaboraviti dva horor meseca koji su konacno iza nas - i pored svega ne mogu da se otmem onom utisku ponora, u koji je ova sezona ozbiljno pretila da se pretvori samo nekoliko sedmica unazad.

 

A finale k'o finale, tesko da ce iko Interu dati i 10% sanse za pobedu protiv Sitija pa otud nema ni previse euforije. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AmerickiMen said:

 

Iako navijam za Inter, svestan sam da je to ekipa koja je po kvalitetu jako daleko od tih famoznih top 2 u Evropi. Solidno odigrana grupa, malo srece u zrebu, malo uspon forme u pravom trenutku i eto nama finala ali tesko ce koji navijac zaboraviti dva horor meseca koji su konacno iza nas - i pored svega ne mogu da se otmem onom utisku ponora, u koji je ova sezona ozbiljno pretila da se pretvori samo nekoliko sedmica unazad.

 

A finale k'o finale, tesko da ce iko Interu dati i 10% sanse za pobedu protiv Sitija pa otud nema ni previse euforije. 

 

Nije u top 2 ali je fino poslozena ekipa, narocito za ovaj sistem koji Inzagi forsira. Bumo vidli. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
18 hours ago, Alek The Great said:

U ova poslednja 4 kola igramo kuci protiv najgore Salernitane i protiv "bezbedne" Monce. Sa te 2 pobede smo sigurni za top4 sto je i bio cilj ove sezone. Igramo i to finale kupa protiv Atalante i donekle bi taj trofej zamazao ovu losu formu. Nadam se da ce trener da se resi do kraja maja pa da se krene u remont. 

samo da cestitam sportskim prijateljima iz torina ispunjenje ovogodisnjih ambicija i uspesno zavrsavanje sezone u prvih 5 timova. zaista sjajan uspeh koji ce verovatno biti krunisan i trofejom kupa lilijane roketi. cestitke od srca i samo tako nastavite!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...