Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Mogli bi ove reporte da stavite da budu javni cisto da vidimo kome i sta smeta.. i dati neki bedz @Kooineeperk za najvece dostignuce u toj oblasti.

 

Rekli ste za te reportove da ce se kaznjavati, ali za sad nista..zato i treba da budu javni. Neam problem da napisem to javno.


 

Spoiler



 

No, koliko se secam ti si vec jednom "lezao" za to prozivanje za reporte? Nista nisi naucio?

Nisam te uspeo izvesti na pravi put... a dobro, nisam bas svemoguc. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Još jedan od likova koji nAziVA sTVarI pRAviM ImeNoM

 

Neka ste banovali ovog Sineđeta ili kako se već zove, samo ne kapiram ovo sa velikim slovima. Aludira li se to na nečiji zavičajni akcenat? Kakve veze ima kako neko govori i odakle je sa onim što piše?

Izvinjavam se unaprijed ako je neka druga fora u pitanju, ali glup sam, pa ako može pojašnjenje da i ja mogu na se nasmijem. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fancy said:

 

Kolega, za ovako smislen i dobro obrazložen rad kod mene biste dobili čistu desetku. 

U indeks.

 

Pa da se ne gledamo do oktobra.

Sta ti tesko..samo napred. Ipak ste vi moderatori. Mozete smisliti sta hocete, a aplauz publike dobijate sigurno.

 

I onako je PDF KKCZ postao tezak uzas..da i ne ulazim tamo vise. Pre bih usao na SNS sastanak u odboru u Maloj Mostanici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, quentin said:

 

Neka ste banovali ovog Sineđeta ili kako se već zove, samo ne kapiram ovo sa velikim slovima. Aludira li se to na nečiji zavičajni akcenat? Kakve veze ima kako neko govori i odakle je sa onim što piše?

Izvinjavam se unaprijed ako je neka druga fora u pitanju, ali glup sam, pa ako može pojašnjenje da i ja mogu na se nasmijem. Hvala.

 

Tako se ironično naglašava neki deo teksta ili fraza koju neko koristi. Nema veze sa akcentima i dijalektima

nego je samo pop culture irony. 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

 

Tako se ironično naglašava neki deo teksta ili fraza koju neko koristi. Nema veze sa akcentima i dijalektima

nego je samo pop culture irony. 😄

 

Malo oštrije od ovoga, više se aludira da je napisano glupost, nekad čak i da je autor poludebilan.

Internet nije tako suptilno mesto 🙂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, orionbre said:

 

Malo oštrije od ovoga, više se aludira da je napisano glupost, nekad čak i da je autor poludebilan.

Internet nije tako suptilno mesto 🙂

 

Može da bude, ali mislim da nije uvek tako. Znam da ja nekad stvarno aludiram da je neko kreten a nekad sam samo u fazonu 🙄 reakcije. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2023 at 2:35 PM, Chaos Is Me said:

Čovek je napravio/objavio falsifikat EL saopštenja sa jednim jedinim ciljem - podjebavanja i flejmovanja i to nije predstavio kao neku sprdnju i falsifikat nego kao autentičnu stvar uz komentar da je KKCZ komedija od kluba, što aludira da je hteo da falsifikovano saopštenje postavi u nameri da ga prikaže kao pravo i autentično. Dobio je prilično mlaku kaznu ali ona je svakako zaslužena. Ide malo i na reputaciju, naravno. Neće mu ništa faliti malo hlađenje.

:roflmao:

Neka, nisi ni morao.

Sad se od jednom to zove falsifikat i nije dozvoljen ni na tati (sto si perfidno zaboravio ovde da napises).

 

Bas me interesuje koliko "falsifikata" ima na PDF i da li je neko za slicno banovan?

Falcifikat, pa hahaha :roflmao:

 

To je kao onaj meme flirting vs harassment :18:

 

Mislim, falsifikat si upotrebio radi preuvelicavanja, da izgleda opasnije. A pogotovo ovaj deo da je nesto postavljeno u ozbiljnom tonu, jos na tati...

 

Sta je najgore sto je moglo da se desi sa ovim "falsifikatom"?

To se i desilo.

 

Par neznih dusica se strecnulo sto je XY napisao na tata topiku vox92 foruma :roflmao:

 

Realno, presao vas lik, uradio ono sto za sta bas i sluzi tata topik i niste imali ni trunku cojstva da lupite like ili unlike, nego kao uvredjene mlade ajd da banujemo, da idemo niz dlaku. Verovatno je poznata report brigada uradila svoj deo.

 

I za kraj, poslednja recenica iz ovog tragikomicnog objasnjenja, pauza od nepisanja nekoliko nedelja.:roflmao:

 

Alo, fotosop bez uvrede, koje ne krsi ni jedan jedini clan pravilnika, koji je postavljen na odgovarajucem topiku - je predstavljen kao prekrsaj - samo zato sto je povredio nezne dusice :roflmao:

 

Sto otvarate topik  kad nesto ovako niste u stanju da pregurate?

 

Sad ozbiljno pitanje, cemu tata ako ne za ovako nesto?

Koja je poenta sad, cemu?

Kako dalje ako ne onako?

 

 

Realno ovo ide u poseban folder i nekada kada budu dosli mladji forumasi, imacu cime da se pohvalim...

 

Falsifikat koji je previse za tatu, pa hahaha...

Edited by Cooper
  • Like 7
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Cooper da se moderatori malo bolje razumiju u pravne stvari kao sto se ocito ne razumju, ti bi zbog tog dopisa, letio trajno sa foruma. 

Kad kazem pod "razumiju" znali bi kakvu tezinu ima objava necega na memorandumu pravnog subjekta sve onako zajedno sa potpisom i pecatom. Oni sugurno znaju da su odgovorni za pustanje objava na forumu a samim tim i odgovorni prema zakonu.

Zloupotreba memoranduma nekog pravnog drustva je nista drugo nego kriminalna radnja koja uz bilo ciju prijavu nadleznim organima, automatski povlaci i istragu o istom.

 

Lp ... samo nastavi, dok cike u plavom ne pokucaju na vrata ili se uhvati knjige i ucenja 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Abizolirni said:

@Cooper da se moderatori malo bolje razumiju u pravne stvari kao sto se ocito ne razumju, ti bi zbog tog dopisa, letio trajno sa foruma. 

Kad kazem pod "razumiju" znali bi kakvu tezinu ima objava necega na memorandumu pravnog subjekta sve onako zajedno sa potpisom i pecatom. Oni sugurno znaju da su odgovorni za pustanje objava na forumu a samim tim i odgovorni prema zakonu.

Zloupotreba memoranduma nekog pravnog drustva je nista drugo nego kriminalna radnja koja uz bilo ciju prijavu nadleznim organima, automatski povlaci i istragu o istom.

 

Lp ... samo nastavi, dok cike u plavom ne pokucaju na vrata ili se uhvati knjige i ucenja 😉


Ne verujem da bi moderatori imali ikakvih problema, niti su gde registrovani niti zavedeni pod pravim imenom i prezimenom. Jedini koji bi mogao da nagrabusi je @MetalHead kada bi neko prijavio , ako se ne varam host je na njegovo ime.

Edited by K.Dot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:


Ne verujem da bi moderatori imali ikakvih problema, niti su gde registrovani niti zavedeni pod pravim imenom i prezimenom. Jedini koji bi mogao da nagrabusi je @MetalHead kada bi neko prijavio , ako se ne varam host je na njegovo ime.

Samo si djelomicno u pravu. 

To je kao firma, najmanje nagrabusi vlasnik ali  onaj ko ima u tom trenutku ovlastenja da zastupa istu... ( direktor,  prokurist, knjigovodja itd... ).

Link to comment
Share on other sites

 

20 hours ago, Cooper said:

Sad ozbiljno pitanje, cemu tata ako ne za ovako nesto?

Koja je poenta sad, cemu?

Kako dalje ako ne onako?

 

 

Ali koliki je @Cooper kontraefekat proizveo svojim falsifikatom 😄 

Ma koliko se tvrdilo da se iko strecnuo (ako trol brigada to ponovi jos 100 puta, verovatno ce neko od njihovih u to i poverovati), jedini ko se strecnuo je sam Kuper 😄 

Meni je cak malo i tuzno ovoliko plakanje.  

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Abizolirni said:

najmanje nagrabusi vlasnik ali  onaj ko ima u tom trenutku ovlastenja da zastupa istu... ( direktor,  prokurist, knjigovodja itd... )

 

Mi prokuristi uvek prvi najebemo jer smo pro :classic_unsure:

 

#komesmetajuprokuristi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Abizolirni said:

@Cooper da se moderatori malo bolje razumiju u pravne stvari kao sto se ocito ne razumju, ti bi zbog tog dopisa, letio trajno sa foruma. 

Kad kazem pod "razumiju" znali bi kakvu tezinu ima objava necega na memorandumu pravnog subjekta sve onako zajedno sa potpisom i pecatom. Oni sugurno znaju da su odgovorni za pustanje objava na forumu a samim tim i odgovorni prema zakonu.

Zloupotreba memoranduma nekog pravnog drustva je nista drugo nego kriminalna radnja koja uz bilo ciju prijavu nadleznim organima, automatski povlaci i istragu o istom.

 

 

Ne znam zašto je Kupi dobio zasluge autora za nešto što je samo pokupio sa twittera i preneo, verovatno u tom trenutku verujući da je istina, jer u brzini nije ni čitao dalje od " FMP/Zvezda" :smiley33:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Cooper said:

To je, valjda, dvosmerna ulica.

 

Samo ja nemam način za kažnjavanje moderacije osim samobana i uticaja na pad kvaliteta pdf u mom odsustvu.

Upravo tako. To je jedan od nacina.

 

Pre toga mozes da se zalis, naravno, ali na fin i kulturan nacin (sto ne podrazumeva obracanje moderaciji sa "alo"). I moderaciji i meni.

 

Za kvalitet - ostavi nama da brinemo o tome.

 

49 minutes ago, Ne sam Safete said:

@MetalHead

Svi smo se slozili da si tada nastupio na svoju ruku ili drugim rijecima moze se moderacija i sama odbraniti.

Nulta tolerancija za to, i nesto sto smatram svojom odgovornoscu.

 

Mozda nije oduvek bilo tako (to je moja greska) ali treba da bude i bice i moderacija to zna.

 

Naravno da mogu sami, ali nece biti sami u tome. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...