Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 minute ago, The Walking Dravot said:

 

Cudo, stvarno, kako niko od nas ne zove Zvezdu komisinica, jer ipak komsinica je zena koja zivi u tvojoj kuci, suprotno ustaljenom verovanju da je to zena koja zivi u kuci do tvoje.

Znači žena, a ne košarkaški klub?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mizoginija je diskriminacija zenskog roda uopsteno ili zene pojedinacno, uvek na konto uzdizanja muskog roda uopsteno ili konkretnog muskarca.

Nikakvi klubovi, drustva, savezi i ine organizacije nemaju veze sa tom pricom.

Pokusaj uvrede upucene na taj nacin nekakvom pravnom subjektu ili apstraktnoj ideji sta taj pravni subjekt predstavlja u ocima pojedinog navijaca ili navijacke grupe je za sprdnju kako izvora uvrede tako i onog kod koga se ta uvreda primi.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

A statistički gledano, je li žene više plaču? 

 

Nazalost, zato sto zivimo (i dalje) u patrijarhalnom drustvu, gde je ta prirodna fizioloska reakcija sramota za muskarca.

Imas film the Mask You Live In koji govori i o tome.

Ja, na primer, nisam plakao godinama i imam problema sa ocima danas zbog toga, a sve zbog pogresnog vaspitanja.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, The Walking Dravot said:

Ljudi, mizoginija je diskriminacija zenskog roda uopsteno ili zene pojedinacno, uvek na konto uzdizanja muskog roda uopsteno ili konkretnog muskarca.

Nikakvi klubovi, drustva, savezi i ine organizacije nemaju veze sa tom pricom.

Pokusaj uvrede upucene na taj nacin nekakvom pravnom subjektu ili apstraktnoj ideji sta taj pravni subjekt predstavlja u ocima pojedinog navijaca ili navijacke grupe je za sprdnju kako izvora uvrede tako i onog kod koga se ta uvreda primi.

 

Znaci partizanke je sprdnja i nije za ban?

A jos je i ravnopravna rodna zastupljenost.

Moze i grobarke?

Link to comment
Share on other sites

Koliko smešan ban, arealno. Ja imam naviku da kažem da je neka borba bila "muška" npr kad je utakmica bila čvrsta i borbena, često kažem i da je neko "muški potegao" kad je izneo veliki teret u bilo kom kontekstu i sl. Jebem mu mater (ili oca, da se neko ne nađe uvređenim), dajte malo realnosti. Ovo sa mizoginijom na primerima banovanih je ništa drugo do najbljutavija vrsta proseravanja iz domena rigidne političke korektnosti. 

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Koliko smešan ban, arealno. Ja imam naviku da kažem da je neka borba bila "muška" npr kad je utakmica bila čvrsta i borbena, često kažem i da je neko "muški potegao" kad je izneo veliki teret u bilo kom kontekstu i sl. Jebem mu mater (ili oca, da se neko ne nađe uvređenim), dajte malo realnosti. Ovo sa mizoginijom na primerima banovanih je ništa drugo do najbljutavija vrsta proseravanja iz domena rigidne političke korektnosti. 

 

primeri koje navodis su afirmativne prirode pa ti je valjda jasno zašto nisu direktno uvredljivi kao kada iskoristiš ženu za suprotno ili pezorativno značenje. mislim, nije sjajan način da se neko izrazi ali nije ni grozan. a to što se nešto "oduvek koristi" ne bi trebalo da bude izgovor. 

 

ja sam pričao sa zoltanom o neophodnosti upozorenja, javno ili na PM, za jedan drugi kejs od pre nekoliko dana. mislim da je to ok za korisnike koje poznajemo dovoljno dobro a spree je jedan takav. 

 

 

i tako. ma koliko sada to izgledalo pc, važno je 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...