Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

6 minutes ago, Marvin said:

Ma da, nego je to bilo 20 postova, ne znaš koji da prijaviš 🙂

Prijavis 1 post i kazes odavde obratite paznju jer se provlaci nismo isti. I mi cemo videti i obrisati a doticne ako su preterali kazniti.

 

Kazes u reportu tipa: "ovde je pocetak narativa nismo isti obratite paznju na narednih x(broj) postova" 

 

I eto jbg,

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Mile1 said:

@uvrnuto

Za drugosrbijance delis banove a npr republika srbija moze da se zove republika sumska i to je komotno prolazilo ovde

 

Koliko sam video brzom pretragom na Guglu, a pošto nismo dobili nikakav report za "republika sumska", na tu temu se već vodila diskusija i koliko sam primetio ni ta reč nije dobrodošla.
Tako da slobodno report-uj ako primetiš nešto što nije dozvoljeno ili bar tebi smeta i vređa tvoja osećanja ili šta god, pa ćemo zajednički doneti odluku.

Link to comment
Share on other sites

Jel može meni objašnjenje šta je to Drugosrbijanac?

 

Ja sam do sada dobijao taj epitet uglavnom kada nisam urlao četničke pesme i nisam pevao Ko da mi otme iz moje duše Kosovo, ali nisam skontao da li je to direktno vezano sa time ili možda zato što ne bih klao gejeve ili još nešto.

 

Ozbiljno pitam, ima li neka čeklista da se ja proverim da li sam stvarno drugosrbijanac, petokolonaš ili tako nešto?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Jel može meni objašnjenje šta je to Drugosrbijanac?

 

Ja sam do sada dobijao taj epitet uglavnom kada nisam urlao četničke pesme i nisam pevao Ko da mi otme iz moje duše Kosovo, ali nisam skontao da li je to direktno vezano sa time ili možda zato što ne bih klao gejeve ili još nešto.

 

Ozbiljno pitam, ima li neka čeklista da se ja proverim da li sam stvarno drugosrbijanac, petokolonaš ili tako nešto?

Jes okačio zastavu na prozor da vijori pre neki dan?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

Reci mi gde mislis da su prirodne granice Srbije, i reci cu ti koji si srbijanac po redu

 

Danas sve teška pitanja, može neka druga kvitica? Ne znam. Toliko granica imadosmo kroz istoriju i stalno ih nešto sužavamo i proširujemo... evo ne znam stvarno. Aj napiši mi u PM da mogu u septembru da odgovorim Đavolu ovdi prisutnome, kako ne bih bio Drugosrbijanac. Ja be oću budem prvi, badža, momčina be...a ne neki drugi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Danas sve teška pitanja, može neka druga kvitica? Ne znam. Toliko granica imadosmo kroz istoriju i stalno ih nešto sužavamo i proširujemo... evo ne znam stvarno. Aj napiši mi u PM da mogu u septembru da odgovorim Đavolu ovdi prisutnome, kako ne bih bio Drugosrbijanac. Ja be oću budem prvi, badža, momčina be...a ne neki drugi.

 

Bome, za ovo se pada godina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Horium said:

 

Reci mi gde mislis da su prirodne granice Srbije, i reci cu ti koji si srbijanac po redu

Kakve prirodne granice? Kako se nebeski narod može ograditi prolaznim ovozemaljskim međama?

Spoiler

@John Terry ovako se postaje najprvisrbijanac, gledaj i uci.

 

Edited by Clash
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

Kakve prirodne granice? Kako se nebeski narod može ograditi prolaznim ovozemaljskim međama?

  Reveal hidden contents

@John Terry ovako se postaje najprvisrbijanac, gledaj i uci.

 

 

Kolega, imamo otvoreno mesto na fakultetu a vi ste savrsen kandidat.

 

Od 1. Oktobra pocinjete sa nastavom. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...