Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

31 minutes ago, uvrnuto said:

 

A ono kad nismo preveli loptu za 8 sekundi zbog njegove zajebancije? Pa upisali Danteu, čini mi se. Da, to se ne računa... 

 

Poslednje vreme došlo kad ga ti hvališ. 😛

 

Šalim se, samo nek' on nama dobro igra. 

 

YAM MADAR

YAM MADAR

PARTIZANE

YAM MADAR

 

To sam i ja pomislio instant, al sam sa zadovoljstvom pogledao celu treću četvrtinu opet, i skontao da je to bila greška sudija. Očigledno je napravio dribling na protivničkoj polovini (4:12-4:20) 

Spoiler

šta nam rade 😄

 

 

Edited by fillam
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, KockoOblo said:

Prosuli ste dobijen meč

 

+9 na 8 minuta do kraja je daleko od dobijenog meca. Izgubiti od ovakvog Bajerna je sramota, realno. Tako da nema tu uopste nekog razloga da se place sa nase strane, samo smo nastavili blamiranje. 

 

Sa vase strane ima razloga za zadovoljstvo ali ne i za neko preterano radovanje. Vi jeste itekako u igri ali daleko od cilja.

 

Jedino mi nije jasno kako smo vas dobili u derbiju, a to sam pisao i na nasoj temi. Potpuno neverovatno. Kad uporedis igru oba tima, nema logicnog objasnjenja. Mozda, samo mozda, je iskljucenje naseg trenera bio plus.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Jedino mi nije jasno kako smo vas dobili u derbiju, a to sam pisao i na nasoj temi. Potpuno neverovatno. Kad uporedis igru oba tima, nema logicnog objasnjenja. Mozda, samo mozda, je iskljucenje naseg trenera bio plus.

 

Sport ne funkcioniše po principu, vidiš nešto jednom, pa copy-paste na ostatak sezone.

 

A možda nam i neigranje 2 bitna igrača u rotaciji utiče na kvalitet. Ko će mu ga znati. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

Sport ne funkcioniše po principu, vidiš nešto jednom, pa copy-paste na ostatak sezone.

 

Ja to nisam ni rekao. Ali forme su nam trenutno u potpuno drugacijim momentima. Vi delujete sve bolje, mi sve gore. Disciplina ne postoji, izdrkavanje Vilodoze za 3 sa 9 metara i onda ubode jednu a komentator se upiski u gace.

 

2 minutes ago, KockoOblo said:

Tako što imate više igrača koji znaju da igraju derbi. Mi nemamo nijednog.

 

Imate gomilu preiskusnih top igraca. Plus jos par sasvim korektnih zamena. Uostalom, to je samo jedna kosarkaska utakmica.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Imate gomilu preiskusnih top igraca. Plus jos par sasvim korektnih zamena. Uostalom, to je samo jedna kosarkaska utakmica.

 

Imamo, tačno je,a li nijedan od njih nije Lazić,Dobrić,Kuzmić,Mitrović...ni u pripremi za utakmicu, ni na utakmici/koja je sve,samo nije "još jedna košarkaška utakmica". To i jeste najveća čar derbija, ne samo ovog našeg.

Link to comment
Share on other sites

Veliki naklon i gospodi iz Albe, mi im pevamo Auf Wiedersehen oni svi do jednog se okreću i aplauz ka publici, i drago mi je što su na isti način ispraćeni sa parketa, veliki rispekt 

 

Dajte još koji ovaj prozor za reprezentacije Aleksu izgleda radi jako, i prošle godine posle prozora naštelovao ruku 

 

Crno beli bravo bravoo 🖤🤍

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Aleksu(uuuu) gotivim uvek, čak i kad igra objektivno loše pa se svašta napiše za njega. Ali to je tip igrača na kog uvek možeš da računaš da bi progrizao pobedu i dao 100%. Sad nije nadaren kao neki drugi igrači ali šta on tu može, poštujem effort na terenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Aleksa je prošle sezone prvi put igrao na nivou EC, a ove, posle duge pauze, u EL.

I jedna velika razlika što ove godine kad ga ne ide, ima ko da ga zameni. Prošle je bio 2. najbolji bek u ekipi.

Sad je to sve kako treba, minutaža od 4 do 24 minuta, kako i treba da bude za igrača njegovog kvaliteta i kada zasluži na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imho Aleksa najbolje igra kad ne razmišlja mnogo, jer mu razmišljanje nije jača strana. Skoro sve dobro u karijeri je postigao na rezon "sad ću da vam jebem mamu svima", čim se nešto predomišlja, traži plan B, to nije njegova igra. Iako ste na kraju dobili rutinski, bilo bi žilavo da on nije sasuo one trojke bez pardona i "otčepio" i ostale da igraju slobodnije.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Aleksom se neko ozbiljno bavio dok je bio odsutan zbog povrede. Nema više onih pošto-poto pokušaja da ukrade loptu, igra regularnu odbranu u kojoj manje ispada i pravi manju štetu. Brže se oslobadja lopte, aktivniji u igri bez iste, ima ga i na skoku. Lesoru su sakrili mane do maksimuma, ako isto uspe i sa Aleksom, to će nam biti i najbolje pojačanje u zimskom prelaznom roku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, DameTime said:

Aleksu(uuuu) gotivim uvek, čak i kad igra objektivno loše pa se svašta napiše za njega. Ali to je tip igrača na kog uvek možeš da računaš da bi progrizao pobedu i dao 100%. Sad nije nadaren kao neki drugi igrači ali šta on tu može, poštujem effort na terenu.

Nisam siguran u to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...