Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Just now, Dobar u piku said:

Nikola Tanaskovic iz Igosa,mada otišao im je Stivens već su na 4 i 5 tanki.

Pao mi na pamet, profilno savršen otprilike, ako se ne varam najbolji skakač FIBA LŠ, ali baš teško da ga puste (a i ne bi mogao ABA da nam igra, tako da sa te strane nema smisla) 

Neki Francuzi nam spominju Čuma Monekea 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Shikamaru said:

Pao mi na pamet, profilno savršen otprilike, ako se ne varam najbolji skakač FIBA LŠ, ali baš teško da ga puste (a i ne bi mogao ABA da nam igra, tako da sa te strane nema smisla) 

Neki Francuzi nam spominju Čuma Monekea 

Na Monekea sam odmah pomislio još juče kako bi legao kkp,ali traži ga i Monako koji kao i mi gura u el krilo na 4,jer su nezadovoljni Moermanom.

 

Tanaskovica treba na leto juriti obavezno,ako se sada ne može.

Link to comment
Share on other sites

Deluje mi da se popravlja broj asistencija u poslednje vreme. U ABA smo vezali 2 meča sa 26 asistencija, ukupno 5 puta preko 20 asistencija u poslednjih 7 mečeva.

I u EL je tu bilo boljih mečeva tipa Efes i Asvel po 19as, iako smo Fener i Bajern odigrali po "starom" sistemu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Sta znam, rekao bih da i u EL skoro da ne sutira na zadnjim mecevima. Definitivno je vise od razdvajanja takmicenja u svom mind-setu.

 

Kretnje je radio, ali je cesto u pogledom igrao odbranu. Jednom je samo pruzio ruke na desno, igrac Cibone komotno prosao, a Nun samo podigao ruke u vazduh od (nazovi) frustracije.

 

Zaista sumnjam da je nezadovoljan ulogom i minutazom u EL, s obzirom na to da je u onoj pobednickoj seriji pocinjao meceve i bio vrlo aktivan u napadu. Losa igra ga je kasnije poslala da ulazi sa klupe.

 

A teorija o kasnjenju plata, sta znam. Ne bih nesto verovao u to. Da bojkotuje zbog toga, Zeks mu ne bi dao ni minut jer bi to onda znacilo da potencijalno sabotira.

 

A ide nam njemu omiljeni bivši klub 😂

 

Jednu Anđušić vs Monaco partiju bih prihvatio kao zadovoljavajuću...

 

38 minutes ago, realno *w said:

Deluje mi da se popravlja broj asistencija u poslednje vreme. U ABA smo vezali 2 meča sa 26 asistencija, ukupno 5 puta preko 20 asistencija u poslednjih 7 mečeva.

I u EL je tu bilo boljih mečeva tipa Efes i Asvel po 19as, iako smo Fener i Bajern odigrali po "starom" sistemu.

 

 

Što govori i eye test, više dele loptu, pa večeras ono zakucavanje Pape to najbolje pokazuje, extra pas, još je Grk imao opcije i Nanelija u korneru i Lesora unutra, ako se ne varam, pohvale za kretnje, very solid play, što bi se reklo 💪💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utakmica koja se morala odraditi, i odrađena je uspešno. Smajli i Tristan iskoristili minute kako valja, niko se nije povredio, ostali nosioci minuta taman toliko da osete teren. Makabi dobio posle produžetka, odmarali su Zoa i Boldvina. Imamo šansu u Tel Avivu, koje bi nam drastično porasle da nekako usporimo Brauna. Ne znam kako, igra košarku života, udvajanja rešava lagano- dobra šuterska forma takođe. 

Nadam se nekoj egal završnici, pa šta nam Bog da. 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Alek The Great said:

Ne verujem da se posle 2god jos spominje Mozli?! Pa npr Taylor Smith bi nam vise legao od njega, a i za njega mislim da je u najboljem slucaju prosecan EC igrac.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

 

Ma... zar stvarno misliš da vredi raspravljati o igračima koji se spominju. Pitanje da li naši razmišljaju o nekome uopšte, a tek onda ko je u pitanju.

 

Link to comment
Share on other sites

Pred kraj baš počela vašarska atmosfera, Lesor i Panter se baš opustili na klupi. Iako je bilo još 5 minuta, oni su pevali sa navijačima iza njih (snimak što je okačio Safet). Nisam gledao konferenciju, ali možda je zato Željko bio besan.
U svakom slučaju, meni je drago da se stvara konekcija i da postoji ta dobra atmosfera. Baš dosta ljudi sa decom se spustilo pred kraj meča na deo tribine blizu tunela, kako bi se slikali i podružili sa igračima posle tekme.
Inače, tu su smešteni najverniji, kojih opet nije bilo.
Što se tiče takve atmosfere, meni je to sve ok i simpatično, i super je što se momci lože i dižu atmosferu i protiv Cibone, ali ne znam da li je i Željku. 😄

 

Inače, @Ne sam Safete, ima pesma za PPPetrua:
Na na na na na na na na Janis Pa pa pe tru, Janis Pa pa pe tru, Janis Pa pa pe tru, na na na na na na na na

 

Svakako, opet pohvala za posetu, još više nego protiv Zadra - 7133. Još je bilo i puuno dece, koja uđu bez karte.

Što se tiče igre, krivo mi je što su nosioci opet morali da se cimaju i da naprave razliku. 
Možda je izuzetak ova tekma, ali mi se čini da kod Smajlija nema više onih NBA fazona kad zakuca ili da trojku, što Tristan konstantno radi. Čak je i Anđušić jednom uradio onaj Karijev fazon da se okrene posle šuta, ali je promašio... 😄

Ne znam, jako mi je iritantno to. Pogotovo kad se neko kopira. 

Jeste Tristan ispogađao, što i nije problem kad ima prostora, ali su i dalje problem odbrana i ovaj put pasovi. Tri tako glupa pasa je imao, koja su presekli, da je to neverovatno. Bukvalno su svi u hali videli šta će da radi i šta će se desiti. Mora da bude brži i odlučniji. U odbrani deluje nonšalantno.

Madarove partije u ABA stvarno zabrinjavaju. Bukvalno se nije video.

Na koliko je Brodzi potpisan? Pošto pominjete produžavanje ugovora, a nigde ne mogu da pronađem info o dužini istog.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

[...]Beov uticaj na Puntera se vec moze primjetiti [...] Ja sam zadovoljan 🙂

Naravno da se može primijetiti, sve manje je na terenu u trenucima kad se utakmice rešavaju 😜

 

Što se tiče zadovoljavanja, za to ćemo ipak sačekati ljeto, kad pojača Zenit ili Uniks 🙄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

DakleM, opravili ste Lesora, Exuma, Cacapetrua, Beov uticaj na Puntera se vec moze primjetiti, sljedeci je Nanula. Ja sam zadovoljan 🙂

 

Po meni ovo baš ozbiljan problem. Ne mislim na Nanelija, nego na to da konstantno imamo bar jednog igrača koji je u kanalu.

Naravno da ne mogu biti svi u dobroj formi u isto vreme, ali strašno veliki broj igrača ima ogromne oscilacije. Šta više, osim Lesora, Egzuma i donekle Ledeje, niko nema ni nagoveštaj neke konstantnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, realno *w said:

 

Po meni ovo baš ozbiljan problem. Ne mislim na Nanelija, nego na to da konstantno imamo bar jednog igrača koji je u kanalu.

 

postoji li košarkaški tim u poznatom univerzumu, koji nema makar jednog igrača u kanalu po tekmi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

i jos jednom, nece ona nidje

Šteta je da svojim prisustvom smanjuje broj minuta koji imamo na raspolaganju da uživamo u čarolijama bijelog Jesus Shuttleswortha Ray Đuše 🙄

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...