Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

U teoriji, ako se vec sve ovo moralo desiti, mozda nije lose da se dogodi upravo u ovom trenutku, sa nadom da se nece ponoviti u toku sezone. U ovom trenutku nam sledi serija od tri gostovanja u EL, gde ne bismo ocekivali pobede ni da smo kompletni. Jedino je steta sto je u toj seriji utakmica i Makabi kuci, koji bi morali pokusati pobediti. 
Drugim recima, ja bih sve karte bacio na tu utakmicu protiv Makabija, a ove ostale za vidanje rana, uigravanje novog igraca (ukoliko isti dodje), pa ako se bas ukaze prilika da iznenadimo, sto da ne. Ako vec moramo da igramo u okrnjenom sastavu, mozda i nema boljih trenutaka za to od gostovanja Realu i Barsi. 
Kao sto rekoh, ako je vec moralo da se desi…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svakako se nadam da cemo se na svim ovim gostovanjima posibati oko pobede, a ne igrati protokola radi.

 

Cuvanje svih karata za Makabi nece nuzno doneti ono sto zelimo. Obicno najebemo kada biramo meceve. Srecom je to Zeljko, ne verujem da ce bilo cemu pristupiti rekreativno.

 

Mozda Realu/Barsi/Oliju naidje bas uzasan dan, a Makabi epski prosere... nikada se ne zna.

 

Naravno, pobeda u Areni uz makar 3 ostala poraza i dalje bi bila uspeh za novembar.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Sećate se stare mantre kako se uvek nešto desi kad otputujem. Šta je tu je, skraćena rotacija, prešao sam 2000km danas u nadi da ću prizovemo nešto...

Što bi rekli - ne pitaj šta klub može da učini za tebe...

Secamo se i porucujemo, iz dubine srca:

Ne putuj, jeb`o te Bog  - izgibosmo!

:s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alek The Great said:

Kako vam se cini Landale na ovu postavu? A Goga Bitadze?

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Džok sjajno koristi svoju priliku u Finiksu tako da "neće on niđe" 

 

Goga igra na kašičicu ali svakako nije realno da bi ga Indijana tek tako pustila u sred sezone a trebaće im kad krenu u full tank mode

Link to comment
Share on other sites

Pa nacuo sam da jurimo nekog povratnika iz nba. Samo nisam siguran da li je povratnik kod nas ili generalno u Aba ligu. Landale mi je prvo pao na pamet. Sto se tice ostalih mozda jos Simonovic dolazi u opticaj s obzirom da ima malu minutazu. U svakom slucaju trazi se 4/5 igrac.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alek The Great said:

Pa nacuo sam da jurimo nekog povratnika iz nba. Samo nisam siguran da li je povratnik kod nas ili generalno u Aba ligu. Landale mi je prvo pao na pamet. Sto se tice ostalih mozda jos Simonovic dolazi u opticaj s obzirom da ima malu minutazu. U svakom slucaju trazi se 4/5 igrac.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Kapiram da je Mika mnogo realniji od Dzoka 🙂 (ko je Mika? Potisnuto)

Link to comment
Share on other sites

...

4 hours ago, jedibojan said:

Kapiram da je Mika mnogo realniji od Dzoka 🙂 (ko je Mika? Potisnuto)

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://meridianbetsport.rs/kosarka/partizan-amerika-erik-mika/&ved=2ahUKEwiyyJrr7p77AhVLgP0HHdscALgQFnoECCoQAQ&usg=AOvVaw16YzlWAcyE5v7XKKiuYck1

Edited by Jakob Aman
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...